انتقال پول از پی پال به ایران

/ / حساب های ارزی
انتقال پول از پی پال

با پیشرفت هایی که در اطرافمان می بینیم، ما نیز باید خود را بروز کرده و نسبت به تغییراتی که در اطرافمان رخ می دهد بی انگیزه نباشیم و برای دستیابی به یک زندگی بهتر تلاش کنیم. امروزه اینترنت کاری کرده که با هر نقطه از جهان که بخواهیم می توانیم ارتباط برقرار کنیم و از طرفی هم با وجود ارزهای اینترنتی مثل پی پل، اسکریل، وب مانی، پرفکت مانی و پیزا می توان از هر نقطه از جهان که بخواهیم کالا خرید و فروش کنیم و یا به آسانی پول انتقال دهیم. مبحث امروز ما در رابطه با انتقال پول از پی پال است. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

اما این تحریم‌ها به خصوص تحریم پی پال باعث شده است تا کسانی که در ایران زندگی می کنند نتوانند از این سیستم به خوبی بهره ببرند و از شبکه های پرداخت آنلاین هم استفاده کنند. اما با این حال یک روش برای دور زدن این گونه اتفاقات وجود دارد و کار دشواری نیست که بخواهیم از خدمات خرید یا انتقال پول از پی پال استفاده کنیم.

اگر مایل هستید انتقال پول از پی پال داشته باشید و هیچ اتفاقی هم برای حساب پی پالتان پیش نیاید، می توانید به وسیله کارشناسان میهن پرداخت برای خود حساب پی پال آن هم وریفای شده ظرف ۳-۵روز باز کنید.

 کسانی که احتیاج به حساب پی پال در ایران دارند چه کسانی می باشند؟

۱- کسانی که برای سایت های مختلف مثل: فریلنسر دات کام، UpWork، Envato، Fivver و …  در حال فعالیت می باشند برای گرفتن حقوقشان نیاز به افتتاح حساب پی پل دارند.

۲- انتقال وجه برای خارج از کشور

۳- خرید و فروش جنس که احتیاج به حساب پی پال دارد.

و از این قبیل مورد ها.

اگر بخواهید در ایران تبدیل ارزی داشته باشید مثلأ دلار به ریال، می توانید از خدمات نقد کردن پی پال این سایت استفاده کنید.

کافی است درخواست خود را ثبت نمایید و معادل موجودی حساب خود را در کمتر از چند دقیقه تحویل بگیرید.

همچنین می توانید از خدمات شارژ حساب پی پال و خدمات خرید و فروش پی پال نیز بهره ببرید.

 

چگونگی انتقال پول با حساب پی پال

با گفته هایی که در بالا ذکر کردیم دیگر میدانیم که یکی از روش های انتقال پول از طریق اینترنت، پی پل می باشد. که از نظر کارمزدی نیز باید بگوییم نسبت به باقی درگاه ها و سیستم های جهانی کارمزد کمتری در رابطه با انتقال پول می گیرد.

شما کاربر عزیز اگر مایل هستید که از طریق پی پال انتقال وجه داشته باشید، بایستی اول حساب پی پال وریفای شده را باز کنید تا کار انتقال پول با حساب پی پال انجام پذیرد.

حال که حساب پی پال را دارید برای انتقال دادن وجه باید این مراحل را طی نمایید:

ابتدا وارد سایت اصلی پی پال شده و از منویی که در بالای سایت وجود دارد گزینه Log In را کلیک نمایید.

بعد از آن از منویی که در بالا وجود دارد گزینه SEND & REQUEST  و بعد گزینه Send  را کلیک کنید.

سپس پیامی با این متن که چه کسی کار انتقال وجه را برای شما انجام می دهد نشان داده می شود. در صورتی که بخواهید گزینه اول یا Sending to a friend پرداخت کارمزد به عهده انتقال دهنده است و در حالت Paying for an item or service به عهده خود گیرنده است که کارمزد را پرداخت نماید و معمولاً هم بیشتر از گزینه دوم استفاده می شود.

انتقال پول از پی پال

سپس در قسمت You Send ، نوع و مقدار ارزی را که می خواهید انتقال دهید را تعیین می نمایید. همچنین در قسمت Recipient gets  نوع و مقدار ارزی که باید گیرنده دریافت کند را باید تعیین کنید.

توجه داشته باشید که اگر بخواهید برای انتقال پول از پی پال نوشته ایی داشته باشید به هیچ عنوان آدرس و یا شماره تماس که به ایران مربوط است را وارد نکنید. چرا که در این صورت باید منتظر بلوکه و لیمیت حساب خود باشید.

حال اگر قصد ارسال نمودن یک کالای فیزیکی را دارید، بایستی به قسمت پایین صفحه رفته و آدرس خود را وارد کنید. البته این را هم تذکر کنیم که ما در ایران نمی توانیم هیچ کالای فیزیکی را از طریق پی پال ارسال کنیم.

با اینحال از منوی کشویی که در این قسمت وجود دارد، گزینه No address needed را انتخاب کنید.

بعد انجام این موارد باید تعیین کنید که می خواهید مقدار وجه انتقالی که در نظر دارید از ویزا کارت، مستر کارت کم بشود یا شارژ پی پال.

در آخر هم برای بستن و اتمام کار گزینهSend  را کلیک می کنیم.

اگر انتقال پول با حساب پی پال به درستی انجام شده باشد دو پیام در این رابطه برای ‌شما ارسال خواهد شد.

 نکات انتقال پول با حساب پی پال

۱. قبل از انتقال پول از پی پال بهتر است آی پی آدرس ایران را تغییر دهید و از آی پی کشور مورد نظر که برای باز نمودن حساب خود از آن استفاده نموده اید کمک بگیرید. چرا که اگر این عمل را انجام ندهید حسابتان از طریق پی پال بلوکه خواهد شد و حسابتان ضبط می شود.

۲. به اندازه انتقال و دریافت وجه توجه داشته باشید. چرا که اگر بیش از اندازه باشد، پی پال به فعالیت شما مشکوک می شود پس بهتر است اگر مبلغ بالا در حال تراکنش هستید همه را در یک روز انجام ندهید. و بقیه را به روز های دیگر موکول کنید.

۳. یادتان باشد هرگز از منابعی که مشکوک و نامعتبر هستند مبلغی دریافت نکنید. چرا که پی پال زیر نظر سیستم های بانکی معتبر در حال فعالیت می باشد. به همین خاطر است که خرید و فروش و انتقال پول در پی پال با امنیت صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *