حواله وسترن یونیون

اگر به دنبال یک راه سریع و مطمئن برای انتقال ارز خود به کشورهای دیگر هستید، پیشنهاد میهن پرداخت به شما، استفاده از حواله ارزی وسترون یونیون است. این حواله ارزی از نام یک شرکت آمریکایی بر گرفته شده است که با هدف انتقال پول و ارز بدون داشتن حساب بانکی تاسیس شد و خوشبختانه بسیار نیز موفق عمل کرده است.

اگر میزان پولتان کم است و قصد دارید زودتر به مقصد و گیرنده برسد حتما از ارسال وسترون یونیون استفاده کنید. البته در صورت پرداخت های سنگین، پیشنهاد می کنیم حتما از سوئیفت استفاده کنید! میهن پرداخت خدمات مورد نیاز برای ارسال و دریافت حواله ارزی سوئیفت را نیز انجام می دهد.

روش کار با حواله ارزی وسترن یونیون

شما با در دست داشتن مشخصات خود و فرد گیرنده و داشتن نام شهر و کشور مورد نظرتان، به راحتی با پر کردن فرم مربوطه قادر خواهید بود مراحل ارسال وسترون یونیون را پشت سر بگذارید و ارسالی موفق داشته باشید. در انتها کارگزار به شما کدی خواهد داد که شما آن را باید در اختیار فرد گیرنده قرار دهید تا به راحتی بتواند از شعب وسترن یونیون حواله ارسالی را نقد کند. به همین سادگی دریافت وسترن یونیون انجام خواهد شد.

شما می توانید تمام پرداخت های ارزی خود را از یک نقطه به یک نقطه دیگر ارسال کنید. البته این شرکت در ایران نماینده رسمی ندارد و باید از کشور دیگری درخواست حواله وسترون یونیون را ثبت کرد. این کار را ما در میهن پرداخت بدون دردسر و به شکلی کاملا نوین برای شما انجام خواهیم داد. دریافت وسترن یونیون و ارسال وسترن یونیون را با ما تجربه کنید.

تنها لازم است که شما درخواست خود را ثبت کنید و مراحل آن را دنبال کنید.

 

نکته

حتما نام و نام خانوادگی پاسپورت دریافت کننده را داشته باشید تا بتوانید مراحل را سپری کنید. کارشناسان ما در تمام ساعات روز برای پشتیبانی و راهنمایی شما عزیزان آماده هستند.

بالا