پرداخت فاکتور هتزنر در میهن پرداخت

/ / دسته‌بندی نشده
نحوه پرداخت فاکتور هتزنر “”

بروزرسانی فروردین ۲۲, ۱۴۰۳

شرکت هتزنر، یک شرکت فعال در سطح وب فعالیت بوده و میزبانی بسیار عالی برای کاربران می‌باشد، هتزنر در آلمان قرار دارد و در این کشور داده‌های خود را مدیریت می‌کند. این شرکت جزئی از یک خانواده بزرگتر است و تا نزدیک به الان ۲۰۰ کارمند در آن مشغول به کار هستند؛ فعالیت‌های این شرکت تحت عنوان hetzner online Service توسعه یافته است، آشنایی با این شرکت، نحوه پرداخت فاکتور هتزنر و شارژ حساب هتزنر به ما کمک می‌کند، بیشتر به اعتبار این شرکت پی برده و بتوانیم از خدمات آن به راحتی و با اطمینان استفاده کنیم. از خدماتی که میهن پرداخت در حوزه پرداخت هتزنر ارائه می‌دهد، خرید با پی پال برای پرداخت صورت حساب هتزنر است.

کمپانی هتزنر در سال ۱۹۹۷ به عنوان یک شرکت میزبان وب آلمانی توسط مارتین هتزنر تاسیس شد به همین دلیل نام این شرکت هتزنر اعلام شد؛ هتزنر علاوه بر ارائه خدمات میزبانی وب، سرورهای اختصاصی، میزبانی VPS سرورهای مدیریت شده و دامنه‌های اختصاصی رابه کاربران خود ارائه می‌کند. مراکز داده این کمپانی در نورنبرگ، فنلاند و فالکنشتاین آلمان قرار دارد.

پرداخت فاکتور هتزنر

آموزش پرداخت فاکتور hetzner

هتزنر هرماه برای تمام خدمات خود، سرورهای اختصاصی و مجازی همچنین محصولات کالوکیشن، به صورت خودکار صورت حسابی یا فاکتوری تعیین می‌کند و شما بعد از اینکه سفارش خود را ثبت کردید فاکتور را در روز بعد دریافت خواهید کرد‌. اگر حساب بانکی متصل داشته باشید، تمام پرداخت‌ها به صورت خودکار از کارت اعتباری و یا حساب بانکی شما چند روز بعد از صدور صورت حساب انجام می‌شود و یا اگر حساب کاربری هتزنر شما شارژ داشته باشد، از آن کسر خواهد شد. در غیر اینصورت باید فاکتور خود را از طریق پی پال پرداخت نمائید. آموزش خرید سرور از هتزنر یکی از مهمترین آموزش‌ها است که به طور مفصل بیان شده است.

برای مثال ممکن است شما معامله را از طریق نقل و انتقالات بانکی پرداخت کنید به این معنا است که ظرف یک هفته بعد از دریافت فاکتور باید پرداخت را انجام دهید؛ اگر می‌خواهید از درگاه‌های پرداخت ارزی مانند پی پال استفاده کنید باید ظرف یک هفته بعد از دریافت فاکتور پرداخت خود را با استفاده حساب پی پال خود یا صرافی معتبر مانند میهن پرداخت مدیریت کنید. شما می‌توانید علاوه بر پی پال، از کارت‌های اعتباری استفاده نمایید و یا از طریق شرکت‌های پرداخت کننده خدمات ارزی، پرداخت خود را انجام دهید. پرداخت هتزتر به دو صورت نقدی و غیرنقدی انجام می‌شود.

پرداخت نقدی

در پرداخت نقدی صورتحساب مالیاتی در همان روز سفارش و در اختیار شما قرار می‌گیرد، دقت کنید مشتریان تا ۷ روز برای پرداخت صورتحساب از تاریخ صدور صورتحساب فرصت دارند پرداخت‌های شما ممکن است از طریق کارت اعتباری، دبیت کارت و یا بررسی آنلاین جزئیات حساب بانکی انجام شود.

پرداخت غیرنقدی

در پرداخت غیرنقدی به طور کلی یک صورتحساب مالیاتی، هرماه ارسال شده و بدهی به صورت روزانه محاسبه می‌شود. این فاکتور برای تمامی سفارشات جدید، ثبت نام دامنه و یا تمدید دامنه می‌باشد.

پرداخت با پی پال در سایت هتزنر

مهلت پرداخت هتزنر

تمامی فاکتورهای هتزنر بعد از صدور به صورت لحظه‌ای قابل پرداخت هستند، تا قبل از اولین Reminder، برای فاکتور اول، ۵ روز زمان و برای فاکتورهای بعدی ۱۰ روز زمان لازم دارید تا پرداخت کنید.

مشاهده تاریخ صدور فاکتورهای جدید هتزنر

تاریخ فاکتور برای هر حسابی متفاوت است. وارد حساب کاربری هتزنرتان شوید، در بخش Overview، بخش INVOICES تاریخ اینویس‌های جدید را در یک کادر آبی رنگ مشاهده خواهید کرد.

هشدار پرداخت hetzner 

زمانی که از زمان پرداخت فاکتور بگذرد، hetzner به صورت مرحله به مرحله هشدار یا reminder ارسال می‌کند، که هشدار سوم با تعلیق سرویس ها انجام می‌شود. در صورتی که بعد از هشدار سوم هم فاکتورتان را پرداخت نکنید، ممکن است کل سرویس هتزنر برای شما بسته شود.

روش های حل مشکل در پرداخت فاکتورهتزنر

ممکن است زمانی که می‌خواهید فاکتور هتزنر خود را پرداخت کنید مشکلاتی برایتان به وجود بیاید. با روبه رو شدن این مشکل شما ایمیلی با این مضمون دریافت خواهید کرد که پرداخت صورتحساب شما به طور کامل انجام نشده است، بعد از مشاهده این ایمیل شما می‌توانید درخواست خود را مجدد ارسال کرده و پرداختتان را تکمیل کنید؛ توجه داشته باشید بهتر است از کارت‌های اعتباری و یا روش‌های متفاوت استفاده کنید. یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما پرداخت، توسط کارت اعتباری شخصی خود که متصل به حساب هتزنراست می‌باشد در این حالت شما می‌توانید از سایت هتزنر اقدام کرده و وارد بخش Robot شوید. بعد از ورود به این بخش در منو سمت چپ باید بر روی گزینه Invoices کلیک کنید.

خرید اکانت هتزنر

در این بخش فاکتورهایی قراردارد که شما باید آن‌ها را پرداخت کنید. فاکتور مورد نظرتان را انتخاب کرده و بر روی Pay Now کلیک کنید. در این قسمت متدهای مختلف برای پرداخت فاکتور هتزنر مانند، پرداخت با پی پال، پرداخت با ویزاکارت و پرداخت با یونیون پی آورده شده است که باید یکی آن‌ها را انتخاب کنید. 

چگونه فاکتور هتزنر را پرداخت کنیم

در این مرحله اگر خودتان حساب پی پال دارید، می‌توانید از طریق پی پال اقدام به پرداخت آن کنید. اگر حسابتان موجودی کافی ندارد، از خدمات شارژ حساب پی پال میهن پرداخت استفاده کنید.

خرید هتزنر در میهن پرداخت

برای وب مستران ایرانی که از خدمات دیتا سنتر هتزنر استفاده می‌کنند و یا کسانی که به دنبال خرید VPS هتزنر هستند، پرداخت فاکتورهای مربوط به استفاده از خدمات این دیتاسنتر با توجه به تحریم‌ها مشکلاتی به وجود می‌آورد. در ایران کاربران نمی‌توانند اکانت هتزنر خود را وریفای کنند اما می‌توانند برای پرداخت، از طریق واسطه‌هایی مانند میهن پرداخت فاکتور هتزنر خود را در کوتاه‌ترین و سریع‌ترین زمان ممکن از طریق منوی خرید با پی پال اقدام کنند. توجه کنید حداقل مقدار ثبت سفارش در صرافی میهن پرداخت ۱یورو می‌باشد.

مشکل payment method در هتزنر

حتما می‌دانید که در ایران، امکان پرداخت فاکتورهای هتزنر تنها از طریق پی پال امکان‌پذیر است. اما اگر طی هر شرایطی، درگاه پی پال برای پرداخت فاکتور هتزنر در حساب کاربری‌تان حذف شد، اگر کارت اعتباری که متصل کرده‌اید، موجودی داشته باشد می‌توانید از طریق آن نیز پرداخت‌تان را انجام دهید. در صورتی که کارت موجودی نداشته باشد، تراکنش ریجکت شده و ایمیلی از سمت هتزنر برای شما ارسال می شود که باید پرداخت فاکتورتان را مجدد انجام دهید.

از آنجاییکه در حساب موردنظر، فاکتور یا Invoices فقط از طریق انتقل بانکی قابل انجام است، باید با پشتیبانی هتزنر در تماس باشید تا درگاه پی پال را برای شما فعال کنند.

مشکل پرداخت در هتزنر

شارژ حساب هتزنر

کمپانی هتزنر به عنوان یک مجموعه معتبر در جهان خدمات میزبانی وب را ارائه می‌دهد. برای پرداخت هزینه سرویس‌های این مجموعه یا خرید اکانت هتزنر باید از روش‌های پرداخت بین‌المللی ارزی استفاده کنید که در حال حاضر پی پال بهترین راه برای پرداخت فاکتور هتزنر است. توجه کنید از آنجایی که شارژ پنل هتزنر نیاز به پرداخت ارزی با حواله بانکی دارد. شارژ حساب هتزنر برای کاربران ایرانی به دلیل وجود تحریم‌ها امکان‌پذیر نیست و تنها می‌شود فاکتورهای صادرشده را از طریق پی پال پرداخت کرد.

قیمت خرید هتزنر چقدر است؟

تمامی خدمات هتزنر مقرون به صرفه است. با وجود شرایط اقتصادی و قیمت بالای یورو، این شرکت می‌تواند با قیمت مناسبی خدمات خود را به کاربرانش ارائه کند. هتزنر در مقایسه با شرکت‌های دیگر که در این حوزه فعالیت می‌کنند قیمت متناسب‌تری دارد، برای خریداز هتزنر به نکات زیرتوجه کنید:

 • قبل از خرید شما می‌توانید به صورت آزمایشی به مدت یک هفته از سرورهای اختصاصی استفاده کنید و اگر رضایت کافی در استفاده از خدمات آن نداشتید، بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی آن را به شرکت برگردانید.
 • سرورهای ابری این کمپانی به صورت ساعتی حساب می‌شوند و شما می‌توانید به مدت ۳ ساعت از این سرورها استفاده کنید و بعد از تست آن‌ها هزینه آن را پرداخت نمایید.
 • تغییر حجم و زمان سرورهای ابری از داخل پنل سخت افزاری ممکن است.

مدیریت هتزنر به چه صورت است؟

هتزنر مدیریتی قوی و قدرتمند دارد. در زمان استفاده از سرورهای اختصاصی آن، شما می‌توانید سرویس عامل مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را نصب کنید؛ از قابلیت‌های شرکت هتزنر سفارش فضای بکاپ، سفارش مانیتورینگ، مدیریت Reverse و… می‌باشد.

اکانت هتزنر رایگان است؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت خیر اکانت هتزنر رایگان نیست. روند هتزنر طوری است که درابتدا، خرید سرور هتزنر را انجام می‌دهید و حدود بعد از یک ماه فاکتور برایتان صادر می‌شود که باید به صورت یورو با توجه به سرور انتخابی خود آن را پرداخت کنید.

 

شارژ مستقیم پنل هتزنر

شارژ حساب هتزنر با حواله‌های بانکی به صورت مستقیم انجام می‌شود. شما باید از طریق حواله بانکی پول را مستقیماً به حساب بانکی شرکت هتزنر انتقال دهید و رسید واریزی خود را از طریق پنل کاربریتان برای هتزنر ارسال کنید. با دریافت پول توسط این شرکت و تأیید رسید ارسالی، شارژ پنل شما انجام و موجودی حسابتان افزایش پیدا می‌کند؛ پرداخت با حواله بانکی نیاز به دسترسی سرویس ارزی بین المللی دارد که برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر نیست، کاربران ایرانی می‌توانند با استفاده از صرافی‌های معتبر مانند میهن پرداخت، فاکتورهای صادر شده در حساب کاربری شان را هر ماه پرداخت کنید.

تفاوت پرداخت فاکتور با شارژ

شارژ حساب نوعی دادن پیش پرداخت به شرکت هتزنر می‌باشد شما با شارژ حساب خود، پولی را به امانت می‌گذارید. این مجموعه هزینه ارائه خدمات به شما را از این پول برداشت می‌کند. فاکتور زمانی صادر می‌شود که شما بخواهید از سرویسی استفاده کنید. یعنی این شیوه برای زمانی است که شما در لحظه استفاده از سرویس پول آن را پرداخت می‌کنید؛ شیوه‌های پرداختی برای شارژ اکانت هتزنر و پرداخت برای فاکتورهای آن متفاوت می‌باشد، شما برای پرداخت فاکتورهای هتزنر می‌توانید از پی پال و کارت‌های اعتباری استفاده نمایید در حالی که برای شارژ پنل هتزنر باید از حواله بانکی فقط استفاده کنید. در چنین حالتی صورت حساب‌های شما به موقع پرداخت می‌شود و نوسانات ارزی در ایران تأثیری بر روی هزینه شما نخواهد داشت.

سخن آخر

هتزنر یک ارائه دهنده و میزبان وب معتبر است و کاملاً می‌توانید نسبت به آن اعتماد داشته باشید. این پلتفرم با استفاده از خدماتی که به کاربران خود ارائه کرده نیازهای کاربران مبتدی تا حرفه‌ای را برآورده می­‌کند؛ همانطورکه می‌دانید دراین شرکت می‌توانید ازخدماتی مانند شارژحساب، پرداخت و … استفاده کنید و با استفاده از نحوه پرداخت فاکتور هتزنر و شارژ حساب هتزنر فاکتورهای خود را پرداخت نمایید.

۱۰ Comments to “ پرداخت فاکتور هتزنر در میهن پرداخت”

 1. سعید says :پاسخ

  سلام ممنون از سرعت پرداخت فاکتور هتزنر توسط شما سرعت کارتون خیلی بالا هست بهترین هستین
  یک سوال من مشکل وریفای هتزنر دارم و جدیدا خیلی گیر میده به ایت موضوع، شما راهی برای این موضوع ندارید؟

  1. مبینا سیمائی says :پاسخ

   سلام سعید عزیز

   ممنون از توجه شما، خوشحالیم که موجب رضایت شما هستیم
   ثبت نام در میهن پرداخت انجام نمی شود، فقط می توانیم پرداخت فاکتور هتزنر را با پی پال انجام دهیم.

 2. عباس افضلی says :پاسخ

  سلام از مطالب خوبتون

  چقد طول میکشه تا پرداخت فاکتور هتزنر رو انجام بدین؟
  مبلغ فاکتور من بالا هست و میخواستم بدونم اگر ممکنه چندروز زمان ببره ی فکری کنم.
  چون ۳ تا ارور دریافت کردم و میترسم سرورهام رو از دست بدم.

  1. مبینا سیمائی says :پاسخ

   سلام عباس عزیز

   پرداخت ها معمولا در کمتر از ۱۵ دقیقه یا کمتر انحام می شوند.
   چون وضعیت فاکتور شما ضروری دارد، می توانید بعد از ثبت سفارش از طریق تیکت شرایط را خدمت همکاران توضیح دهید تا در صورت امکان در اولویت انجام قرار دهند.
   در بحث ارورهای سایت هتزنر، سعی کنید تا قبل از اولین ارور پرداختتان را انجام دهید.
   ممکن است سایت هتزنر روش پرداخت پی پال را برای شما حذف کند، همانطور که می دانید به دلیل تحریم، امکان پرداخت با حواله نیز وجود ندارد.

   1. امین says :پاسخ

    امروز من ی پرداخت خارجی داشتم هتزنر نبود خیلی سریع انجام شد واقعا هرچی از سرعت و کیفیت کارتون میگن درست میگن
    حتی تیکت هم من با سایتای دیگه هم کار کردم باید چل دیقه بمونی تا جواب بگیری شما سریع جواب دادین ایول بهتون

    1. مبینا سیمائی says :پاسخ

     سلام امین عزیز

     رضایت شما هدف ما است.
     ممنون بابت حسن توجه شما

 3. علیرضا اشرفی says :پاسخ

  سلام برای رفع مشکل payment method در هتزنر باید چیکار کنیم؟
  پی پال حذف شده نمیدونم چیکار کنم با بانک الان میتونم پرداخت کنم ک نمیشه صرافی ها انجام نمیدن

  1. مبینا سیمائی says :پاسخ

   سلام علیرضا، خیر این محدودیت و حذف درگاه پی پال به دلیل دیر پرداخت کردن فاکتورهای ماهانه معمولا اعمال می شود.
   باید با پشتیبانی هتزنر در تماس باشید تا درگاه پی پال را برای شما فعال کنند.

 4. نیما اسدی says :پاسخ

  سلام چجوری میشه تاریخ جدید پرداخت فاکتورهای هتزنر رو فهمید؟

  1. مبینا سیمائی says :پاسخ

   سلام نیمای عزیز
   می تونید در حساب کاربری هتزنر لاگین کنید و در بخش Overview، بالای صفحه بخش INVOICES تاریخ فاکتور ماه جدید که قرار است صادر شود را در یک کادر آبی رنگ مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *