خرید لجر نانو اس Ledger Nano S


خرید و تحویل فوری کیف پول سخت افزاری لجر

اگر در زمینه خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده فعالیت دارید، میتوانید برای ذخیره ی امن ارزهای دیجیتال خود، کیف پول لجر نانو ایکس را از میهن پرداخت تهیه کنند. خرید لجر نانو اس ساخت کشور فرانسه هم اکنون در دسترس شماست.

برای خرید لجر نانو اس ، کافیست  وارد حساب کاربری خود شده و سفارش تان را ثبت کنید. در شهرهای تهران و شیراز لجر سفارش داده شده ظرف دو ساعت و در سایر نقاط کشور ظرف ۴۸ ساعت تحویل میشود.

 

خرید لجر

 

 

فروش لجر

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس (Ledger Nano S) ، بدون شک محبوب ترین و امن ترین کیف پول دیجیتالی جهت نگهداری امن بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. بیش از صدها نوع مختلف از ارزهای دیجیتال، قابل ذخیره سازی در کیف پول لجر است.

پشتیبانی از ارزهای رایج مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، دوج کوین، زی کش، ریپل، اتریوم کلاسیک، کومودو، نئو، استلار و بسیاری دیگر

زمانی که ارز دیجیتال خود را در لجر نگهداری میکنید، ارزهای شما در شبکه جهانی بلاکچین ذخیره می شوند اما فقط توسط لجر می توانید ارزهای دیجیتال خود را ارسال و یا دریافت کنید.

این یعنی حداکثر امنیت و اطمینان خاطر در نگهداری و ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال.

با خرید لجر نانو اس تحت هیچ شرایطی مورد حمله یا دستبرد از سوی هکر ها یا تبهکاران سایبری قرار نخواهید گرفت.

 

 

امنیت در دستان شماست

خرید لجر

 

 

کیف پول سخت افزاری نانو لجر با استفاده از رمز هشت کاراکتری و الگوریتم پیچیده امنیتی به عنوان امن ترین و مطمئن ترین کیف پول دیجیتالی در دنیا محسوب میشود. اراده دهنده امنیتی که غیر قابل نفوذ است.

به وسیله ی بیست وچهار کلمه مختلف برای هر کیف پول سخت افزاری می توان از موجودی کیف پول لجر پشتیبان تهیه کرد تا دارایی هایتان  همیشه محفوظ باقی بماند.

با استفاده از دکمه های تعبیه شده روی کیف پول لجر نانو می توان تراکنشهای صورت گرفته ارزهای دیجیتالی را تایید و یا رد کرد. امنیتی منحصر به فرد که در کیف پول لجر در دسترس است.

کیف پول سخت افزاری لجر ابعاد بسیار کوچکی دارد. لجر بسیار سبک و کم حجم است و به راحتی می توان آنرا حمل کرد و در جایی از آن استفاده کرد و در پرداخت ها استفاده نمود.

 

 

  • استفاده از کیف پول سخت افزاری لجر بسیار ساده است. به وسیله ی دو دکمه که بر روی لجر قرار گرفته است، قادر به راه اندازی و استفاده از کیف پول خواهید بود. همچنین تمام عملیاتی که انجام می دهید بر روی صفحه نمایش لجر قابل مشاهده است.
  •  اگر به هر علت کیف پول لجر خود را گم کنید، ارزهای دیجیتال شما از بین نمیروند. دیگران نیز با یافتن کیف پول سخت افزاری شما، به دارایی های شما دسترسی نخواهند داشت. دسترسی شما نیز به دارایی هایتان کماکان ممکن است. میتوانید با استفاده از فرایندهای بازیابی و پشتیبان گیری، همهی ارزهایتان را بر روی یک دستگاه لجر دیگر بازیابی کنید و از آنها استفاده نمایید.
  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس (Ledger Nano S) بیش از ۱۱۰۰ رمز ارز را پشتیبانی و در خود ذخیره میکند. ارزهایی از قبیل : بیت کوین، اتریوم، ریپل و دوج کوین و … خرید لجر ساخت فرانسه این امکان را در اختیارتان قرار میدهد تا همزمان چند نوع ارز رمزنگاری شده را بر روی یک دستگاه لجر، ذخیره و نگهداری کنید.
  • اپلیکیشنی که روی این دستگاه قرار دارد و ارائه میشود، این امکان را در اختیارتان قرار میدهد تا به سادگی قادر باشید موجودی ارزهایتان را بررسی کنید و به مبادلات ارزی و دریافت و پرداخت هایتان بپردازید.

 برای خرید لجر نانو اس ، کافیست وارد حساب کاربری خود شده و سفارش تان را ثبت کنید. در شهرهای تهران و شیراز لجر سفارش داده شده ظرف دو ساعت و در سایر نقاط کشور ظرف ۴۸ ساعت تحویل داده میشوند