افتتاح حساب وبمانی با سرعت و کارمزد مناسب در میهن پرداخت

میهن پرداخت با کمترین کارمزد ها و سرعت عمل بالا در خدمت شماست

آموزش افتتاح حساب وب مانی

-پس از ورود به سایت اصلی وبمانی بر روی گزینه Sign up کلیک کنید. با ورود به صفحه جدید، گزینه ایجاد حساب کاربری جدید را انتخاب کنید و به مرحله بعد بروید

-در این مرحله باید شماره همراه واقعی خود را وارد کنید. با توجه به کشوری که انتخاب کرده اید شماره واقعی را وارد کنید چرا که در ادامه به کد تاییدئه نیاز خواهید داشت.

-در مرحله بعد اطلاعات خود را به درستی وارد کنید. دقت کنید در صورت فراموشی حساب کاربری، این صفحه می تواند به شما در بازگردانی آن کمک کند. پس حتما از اطلاعات آن کپی یا عکس داشته باشید.

-در مرحله بعد برای شما پیامکی ارسال میشود که باید در کادر مربوطه آن را وارد کنید. سپس Proceed را انتخاب کنید.

-شما در این مرحله اجازه ورود به وبمانی را گرفته اید. تنها چیزی که مانده است انتخاب رمز عبور برای ورود به حساب کاربریتان است. پس انتخاب و تایید حساب شما با موفقیت ثبت خواهد شد. در ادامه مراحل مربوط به ساخت کیف پول  را باید طی نمایید.

خرید وب مانی

خرید و فروش وب مانی در میهن پرداخت، بهترین قیمت خرید و بهترین قیمت فروش را با ما تجربه کنید.سیستم مالی آنلاین وب مانی در میهن پرداخت به صورت اتوماتیک انجام می شود. اگر نیاز دارید که وب مانی حساب خود را افزایش دهید می توانید از ما این وبمانی را با کمترین کارمزد و در سریعترین زمان ممکن خریداری کنید. جهت خرید وب مانی به پنل کاربری خود وارد شوید.

 

 

خرید وب مانی را با بهترین ها تجربه کنید

میهن پرداخت با کمترین کارمزد ها و سرعت عمل بالا در خدمت شماست

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در وب مانی

در میهن پرداخت برای باز کردن انواع حساب ها از جمله، پرفکت مانی و اسکریل و پی پال، از مشخصات پاسپورت شما استفاده میشود. شما برای افتتاح حساب وب مانی باید مشخصات پاسپورت خود را برای ما ارسال کنید. نیازی نیست که حتما مشخصات پاسپورت خودتان را برای ما بفرستید. ما تنها برای ساخت حساب وب مانی به آن مشخصات نیاز داریم. برای هر پاسپورت تنها یک حساب وبمانی می توان باز کرد و نه بیشتر.

در ادامه باید یک ایمیل و شماره موبایل ایران برای ما باید بفرستید. این ایمیل با توجه به اینکه قابل تغییر است و شما بعد از مدتی می توانید به راحتی آن را تغییر دهید، می تواند هر ایمیلی باشد و نیاز به ایمیل کاری و یا ایمیل شخصیتان نیست. ما تنها به یک ایمیل از جانب شما برای انجام کارهای ساخت حساب وب مانی نیاز داریم.

بر خلاف اکثر پولهای الکترونیک و سیستمهای مالی آنلاین که عضویت کاربران ایرانی را نمی پذیرند یا خدمات کمتری به آنها می دهند وب مانی نه تنها هیچ محدودیتی برای عضویت کاربران ایرانی قائل نمی شود، بلکه کاربران ایرانی می توانند همانند دیگر کاربران از همه امکانات وب مانی برخوردار شوند.

وریفای کردن حساب وب مانی

پس از اینکه تمام مراحل افتتاح حساب را طی کردید، لینکی به ایمیل شما ارسال میشود که شما را به صفحه وریفای حسابتان هدایت می کند. شما پس از طی مراحل مورد نیاز که شامل پر کردن یک فرم است و بعد از پر کردن باید آن را چاپ کنید و امضا کنید است. نیاز است که به دفترخانه مراجعه کنید و تایید امضا خود را بگیرید تا وب مانی از صحت امضا شما مطمئن شود.

همچنین نیاز به پاسپورت و یا ترجمه رسمی از شناسنامه خود نیز دارید که باید از یکی از آنها اسکن رنگی تهیه کنید. پس از ارسال و تایید این مدارک توسط وب مانی وریفای حساب شما با موفقیت انجام خواهد شد.

انواع پاسپورت های وب مانی

نوع پاسپورت وب مانی با توجه به اطلاعاتی که شما در اختیار وبمانی قرار می دهید متفاوت است و هر حساب دارای ویژگی ها و محدودیت های خاص به خود است.

پاسپورت الیاس: ( Alias)این نوع حساب مخصوص افرادی است که به تازگی در web money حساب باز کرده اند. این نوع حساب نیازمند مدارک هویتی نمی باشد. اما محدودیت هایی همچون حداکثر موجودی تا 300 دلار و حداکثر انتقال و انجام تراکنش تا 100 دلار در آن وجود دارد.

پاسپورت فرمال: ( Formal ) این نوع پاسپورت را با ارسال مدارک خود برای web money می توانید بدست آورید. این حساب توانایی روزانه 3000 تراکنش و نگهداری تا سقف 10000هزار دلار را در کیف پول وب مانی خود دارند. البته در این نوع حساب نیز هنوز اطلاعات شما توسط وبمانی تایید نشده است و تمام امکانات برای این حساب فعال نیست.

پاسپورت پرسونال: ( Personal )   در این نوع پاسپورت با مراجعه حضوری به دفاتر رسمی و یا سفارت روسیه و پرداخت کارمزد تعیین شده، مدارک ارسالی خود را تایید کنید تا تمام محدودیت ها برای شما برداشته شود و حساب شما به پرسونال تبدیل شود.

 

نقد کردن وب مانی

اگر مایل به نقد کردن موجودی وب مانی خود به ریال هستید میهن پرداخت موجودی وبمانی شما را خریداری کرده و بعد از تایید معادل ریالی آن را به شما پرداخت خواهد کرد. در صورت تمایل به بخش نقد کردن وبمانی در میهن پرداخت مراجعه کنید و پس از کسب اطلاعات بیشتر به پنل کاربری خود مراجعه کنید و درخواست خود را ثبت کنید.

نقد کردن وب مانی در زمان کوتاه و به صورت ریالی

میهن پرداخت با کمترین کارمزد ها و سرعت عمل بالا در خدمت شماست

ویژگی های وب مانی

قابلیت استفاده بالا

  • بیش از صد ها هزار فروشگاه و خدمات آنلاین پرداخت‌های وب مانی را می‌پذیرند

قابل استفاده برای ایرانیان

  • به دلیل فعالیت این موسسه بر اساس قوانین جمهوری فدرال روسیه، قوانین مرتبط به تحریم کاربران ایرانی توسط وب مانی اجرا نمی گردد

کارمزد پایین

  • هزینه کارمزد در تراکنش های وبمانی 0.8 درصد است که از ارسال کننده وجه کسر می شود

امنیت و اعتماد بالا

  • یک سیستم مالی قابل اعتماد در پرداخت های اینترنتی است شما می توانید تراکنش‌های مالی با امنیت بالا انجام دهید

افتتاح حساب آسان

  • بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری می توانید یک حساب وب مانی افتتاح کنید

سرعت بالا در پرداخت

  • انتقال وجه و برداشت از حساب و همچنین خرید از درگاه های وب مانی با سرعت بالا و به راحتی انجام می شود

احراز هویت اجباری نیست. اما در صورت عدم احراز هویت یکسری محدودیت وجود خواهد داشت.

0.8 درصد کامزد در انجام تراکنش ها است. اما سقف کامزد بیشتر 50 دلار نخواهد شد.

شارژ حساب وبمانی با کارت شارژ و به شکل حساب به حساب ممکن است که هر دو مورد را میهن پرداخت ساپورت می کند.

افتتاح حساب وبمانی با سرعت و کارمزد مناسب در میهن پرداخت

میهن پرداخت با کمترین کارمزد ها و سرعت عمل بالا در خدمت شماست
بالا