وب مانی در ایران چه برتری نسبت به سایر حساب ها دارد؟!

/ / حساب های ارزی
وب مانی در ایران

وب مانی در ایران ، یکی دیگر از سیستم های پرداخت الکترونیکی می باشد که برای انجام امور پرداختی بسیار پر کاربرد بوده و همچنین شرکتی که این سیستم را بوجود آورده در کشور روسیه می باشد، باید بگوییم که کشور روسیه امروزه با کشور ایران دارای روابط دوستانه می باشد. این موضوع، باعث شده تا روسیه برای استفاده نمودن کاربران ایرانی از این سیستم هیچ گونه محدودیت و تحریمی قرار ندهد و کاربران ایرانی می توانند به جای استفاده از سیستم های الکترونیکی همچون پی پال که برای ایران تحریم هستند، از سیستم  WebMoney استفاده کنند و کار پرداخت و انتقال وجه از طریق اینترنت را انجام دهند.

 

از طرف دیگر باید این نکته را نیز در نظر گرفت که کشور روسیه با کشور آمریکا در حال رقابت بوده و به همین منظور هم از تحریم هایی که آمریکا برگزیده است، تبعیت نمی کند.

به همین منظور هم کاربران ایرانی می توانند بدون هیچ محدودیتی به راحتی از سیستم وب مانی در ایران ، کار تراکنش مالی را با کشور های دیگر انجام دهند.

احراز هویت وبمانی در ایران

در رابطه با پرداخت به وسیله وب مانی باید این را تذکر دهیم که بایستی کار احراز هویت حتمأ انجام شود تا بتوانید از همه خدمات سیستم وب‌مانی در ایران استفاده نمایید.

این مراحلی که بایستی شما به آنها باید عمل کنید، شامل: ارسال نمودن مدارک هویتی و همچنین آدرس سکونت می باشد. باید از آن مدارک تصویری تهیه کنید و برای وب مانی ارسال کنید. بعد از اینکه سیستم هویت شما را تایید نمود، حساب وب‌مانی شما باز می شود و می توانید از خدمات وب‌مانی به سادگی و مطمئن و همچنین در کمترین زمان استفاده نمایید.

 

اگر مایل هستید برای انجام تراکنش از حساب وب‌ مانی استفاده کنید، ولی طریقه باز نمودن حساب را در این سیستم را بلد نیستید یا وقت آن را ندارید می توانید این کار را برعهده کارشناسان ما قرار دهید. میهن پرداخت با تجربه ی بالا در خدمت شماست تا افتتاح انواع حساب های ارزی همچون، افتتاح حساب پی پال، افتتاح حساب وب مانی، افتتاح حساب اسکریل، افتتاح حساب پرفکت مانی و … را به راحتی انجام دهد. تمام خدمات این حساب ها، از جمله، شارژ و خرید و فروش نیز در این سایت انجام میشود.

حال می دانید که وب‌مانی هیچ گونه محدودیتی برای استفاده کاربران ایرانی در نظر نگرفته و کاربران می توانند با اطمینان خاطر و همچنین در کمترین زمان به وسیله وب‌مانی تراکنش مالی انجام دهند.

نکته

می توانید پول های خود را به صورت ارز خارجی مانند: دلار و یورو نگهداری کنید.

وب‌مانی می تواند از بیشتر واحدهای ارزی مانند: دلار، یورو، روبل، طلا، بیت کوین و… پشتیبانی کند و به راحتی می توانید هر کیف پولی که قبول دارید را، برای انجام امور خود استفاده نمایید.

وب مانی در ایران

نمایندگی وب مانی در ایران

بهتر است بدانید که در سرتاسر ایران نمایندگی وب‌مانی وجود دارد و به صورت کاملأ رسمی در حال فعالیت می باشند. این نمایندگی ها امکان دادن خدمات سیستم وب‌مانی در ایران را دارند.

همچنین می توانند افتتاح حساب، خرید، فروش، شارژ کیف پول، تبدیل و… را برای کاربران ایرانی داشته باشند. حتی توانایی فعال سازی درگاه های پرداخت وب‌مانی را نیز دارند.

وب مانی در ایران

کاربر ایرانی لازم نیست برای افتتاح حساب وب‌مانی همچون پی پال به آی پی یا هویت خارجی احتیاج داشته باشد. چرا که وب مانی ایران را تحریم نکرده و کاربران می توانند به راحتی از خدمات وب‌مانی استفاده نمایند.

همین مسئله باعث رقابت وب‌مانی با پی پال در بازار ایران می شود.

 مدارکی که برای افتتاح حساب لازم می باشد به این شرح است:

  • اسکن نمودن عکس صفحه اول پاسپورت و شماره همراه کاربر.
  • همچنین هزینه‌ برای ایجاد کردن حساب وب‌مانی در ایران ۱۴ دلار است.

 

افتتاح حساب وب مانی در ایران چگونه است؟

اول

ایجاد کردن یک حساب کاربری

دوم

از طریق پیشخوانی که در سمت راست قرار دارد به قسمت سرویس ها و لیست سرویس ها  که برای افتتاح حساب وبمانی است، بروید.

سوم

بر روی ثبت درخواست کلیک کرده تا درخواست شما برای کارشناسان سیستم وب مانی ارسال شود.

سپس منتظر باشید تا مراحل طی مدت زمان کوتاهی طی شود و حساب شما به صورت الیاس افتتاح شود. در مرحله ی بعدی باید ارتقا حساب را انجام دهید. برای دانستن چگونگی ارتقا حساب می توانید از مقاله ارتقا حساب الیاس به فرمال کمک بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *