کیف پول وبمانی چیست؟ چگونه کیف پول را شارژ کنیم؟

/ / حساب های ارزی
کیف پول وبمانی

همانطور که می دانید بیشتر سیستم های بین المللی دست بهم داده و کاربران ایرانی را تحریم نموده اند. به همین خاطر هم کار خرید و فروش و همچنین انتقال پول به وسیله سیستم های بین المللی کار سخت و دشواری شده است. اما نقطه روشنی که در بین تحریم ها وجود دارد این است که، سیستم بین المللی WebMoney از این قاعده مستثنی بوده و کاربران ایرانی را تحریم نکرده و کاربران می توانند از حساب وب مانی و همچنین کیف پول وبمانی را با خیال راحت برای پرداخت های اینترنتی خود انتخاب و استفاده نمایند.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید: این سیستم مالی اینترنتی در کشور روسیه بوده و در جهان به خصوص در کشور ایران دارای طرفداران بیشماری می باشد و ایرانی ها برای پرداخت ها و انتقالات اینترنتی خود از حساب یا کیف وب‌مانی سالها است که استفاده می نمایند.

کار افتتاح حساب وب مانی بسیار راحت و آسان می باشد. کافی است یک اکانت در وب‌مانی بسازید و شروع به خرید کارت شارژ وب‌مانی نمایید و بعد در وب به خرید نمودن یا انتقال پول بپردازید.

 

خوب است بدانید که به غیر از روسیه بیشتر کشورهای المنافع و همچنین کشور های اروپایی، این درگاه وب مانی را قبول دارند و شما می توانید پرداخت های آنلاین برای این کشور ها داشته باشید.

شارژ کیف پول وبمانی

 

اگر شما هم دارای حساب وب مانی هستید و یا اینکه می خواهید انتقال وجه به حساب وب‌مانی شخص دیگری را داشته باشید، یا اینکه می خواهید  خریدها و انتقال وجوه خود را به وسیله حساب وب‌مانی خودتان صورت دهید، یا حتی اگر مایلید حساب کیف پول وب‌مانی خود را شارژ نمایید، می توانید از راه‌های مختلف برای انجام این کار استفاده کنید.

یکی از ساده ترین راه‌ها برای شارژ نمودن این است که می توانید خرید را از طریق سورس و منابع مالی مطمئن برای انجام دادن شارژ کیف پول وبمانی اقدام کنید. شما حتمأ باید اول کیف پول دلاری خود را شارژ کرده و بعد اقدام به خرید نمودن در سایت‌های مختلف یا انتقال پول داشته باشید.

میهن پرداخت برای شارژ نمودن حساب وب مانی شما می تواند گزینه مناسبی باشد چرا که دارای حساب وب‌مانی پرسنال و همچنین توسط وب‌مانی احراز هویت شده است و می تواند کار شارژ حساب وب‌مانی را به سرعت و با اطمینان انجام دهد.

کیف پول وبمانی

 مدارک مورد نیاز برای حساب وب مانی

اگر مایل هستید که حساب و کیف وبمانی داشته باشید باید حتمأ این مدارک را داشته باشید:

۱- داشتن گذرنامه به نام خود

۲- یک خط تلفن همراه به نام خود

افتتاح حساب وب‌مانی حداقل بین ۲ تا ۳ روز کاری امکان دارد زمان ببرد تا حساب وب مانی باز شود.

وب‌مانی دارای کیف پول هایی همچون: دلاری، یورویی، بیت کوین، روبل و … هستند. که کیف پول دلاری که با حرف Z نشان داده می شود یکی از کیف پول های بسیار کاربردی در بین کاربران می باشد. از این کیف پول برای انتقال وجه و خرید و فروش اینترنتی استفاده می شود.

 نکته

توجه داشته باشید که برای انتقال دادن پول باید حتمأ شماره ی کیف پول را داشته باشید.

کارمزد دریافتی وب مانی

از نظر گرفتن کارمزد باید بگوییم که وب مانی ۰.۸ درصد از کل مبلغی که تراکنش می نمایید را به عنوان کارمزد از حساب کسر می نماید.

برای کنترل نمودن تراکنش هایی که در سیستم وب‌مانی صورت می گیرد یک سقف تراکنش واریز و برداشت وجود دارد. ولی اگر بخواهید بیشتر از حد تعیین شده سیستم، پرداخت داشته باشید بایستی مدارک هویتی و همچنین انجام دادن یک سری تنظیمات امنیتی را انجام دهید تا بتوانید از حد معمول بیشتر تراکنش و انتقال پول داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *