کارمزد انتقال ارز با اسکریل چگونه محاسبه میشود؟

/ / دسته‌بندی نشده
ارز با اسکریل

امروزه با پیشرفتی که جوامع انسانی داشته، باعث شده تا انسان ها بیشتر از قبل به تکنولوژی روی بیاورند و کارهای خود را از طریق اینترنت و درگاه ها انجام دهند. سیستم اینترنتی آنلاین پرداخت هم یکی از مواردی است که باعث سهولت کار انسان ها شده است. به طوری که فرد فقط به وسیله اینترنت از یک نقطه جهان به نقطه دیگر جهان کار انتقال وجه و یا خرید و فروش را انجام می دهد. به همین منظور شرکت های متفاوتی در کل جهان به روی کار آمده اند تا انجام این سری کارها را با امنیت کامل برای افراد انجام دهند. اسکریل هم یکی از شرکت های معتبر دنیا می باشد که اینکار را برای کاربران راحت نموده و کاربر می تواند به وسیله این سیستم کار نقل و انتقال پول را انجام دهد.

اگر بخواهیم راجب اسکریل چیزی بیان نماییم باید گفت یک شرکت انگلیسی است که همچون پی پال توانایی انتقال وجه و تراکنش را دارد.

استفاده کردن از اسکریل مزایای فراوانی دارد. ولی از همه مهتر این است که این سیستم می تواند تا چهل ارز دنیا را پشتیبانی و مورد انتقال خود قرار دهد.

جالب است بدانید که نام دیگر اسکریل، مانی کروز می باشد و می توان ارز مانی کروز را به اسکریل نسبت داد.

همانطور که گفتیم می توان به وسیله اسکریل با ۴۰ نوع ارز انتقال وجه انجام داد. در بین این ۴۰ کشور نامی از ارز ایران، سوریه و چند کشور دیکر آورده نشده و آن هم فقط به خاطر تحریمی است که بر علیه این چند کشور اعمال شده است. در واقع حتی نمی توان با آی پی آن کشورها انتقال وجه را هم صورت داد. چرا که بعد از اینکه skrill پی ببرد با آی پی ایران وارد سیستم اسکریل شده اید حساب باز شده را می بندند و حتی ممکن است بلوکه نیز نماید.

پس اگر قصد دارید در کشور خودمان افتتاح حساب اسکریل داشته باشید بایستی با یک آی پی، آدرس و شماره تماس از یک کشور دیگر اقدام به افتتاح حساب اسکریل کنید. یا اینکه کار افتتاح حساب را به ما بسپارید. میهن پرداخت در خدمت شماست!

برای اینکه بتوانید از ارز اسکریل استفاده نمایید لازم نیست که ارزی که دارید را به یورو و یا دلار تبدیل کنید. چرا که همانطور که در بالا هم گفتیم اسکریل توانایی پشتیبانی ۴۰ ارز دنیا را دارد و شما می توانید با هر ارزی که دارید کار انتقال یا خرید خود را انجام دهید.

ارز با اسکریل

کارمزد تبدیل ارز با اسکریل

در مورد کارمزدی که اسکریل در رابطه با تبدیل نمودن ارز قرار داده است حدود ۳.۹۹ درصد می باشد. البته اضافه کنیم که تغییر یا همان تبدیل ارز نرخ کارمزدش متغییر می باشد. هر زمان که بخواهند بدون اطلاع دادن کارمزد را تغییر می دهند.

برای دانستن بیشتر برایتان کشورهایی که مورد تحریم اسکریل قرار گرفته اند را بیان می نماییم:

کشورهای افغانستان، کوبا، اریتره، ایران، عراق، قرقیزستان، لیبی، کره شمالی، سودان و سوریه که به هیچ عنوان کار خدمات ارزی که در آنجا ارائه داده نمی شود.

اما ما می توانیم با استفاده از آی پی کشورهایی که دچار تحریم نشده اند استفاده کرده و افتتاح حساب نماییم و کار ارز با اسکریل را انجام دهیم.

اسکریل یک روش آسان و راحت می باشد که به راحتی می توان با آن کار نقل و انتقال ارز را انجام داد. بدون اینکه احتیاج باشد کارمزد بالایی را برای آن پرداخت نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *