دلایل لیمیت شدن حساب پی پال

/ / اقتصادی, حساب های ارزی
دلایل لیمیت شدن حساب پی پال

امروزه پی پال بیشتر از قبل توانسته جایگاه ویژه ایی را در بین کاربران داشته باشد و کاربران بسیاری را به سمت خود سوق داده است. اما خوب این گستردگی و پرطرفدار بودن نیز مشکلاتی را برای این سیستم ایجاد نموده است و آن هم سواستفاده کردن از حساب های کاربران پی پال می باشد. به همین دلیل پی پال مقرارات و امنیت های سگینی را برای حساب های کاربران خود ایجاد نموده است. از مهمترین مسائل پی پال می توان به لیمیت شدن حساب پی پال اشاره نمود.

اگر شما هم دارای حساب پی پال می باشید و حسابتان لیمیت شده و نمی دانید دلیلی اش چیست؟ پیشنهاد می کنیم با ما در این مطلب همراه باشید تا با دلایل لیمیت شدن حساب پی پال آشنا شویم و ببینیم این مورد چه مزایا و معایبی را برای کاربران پی پال خواهد داشت.

فراگیری پی پال در پرداخت ارزی باعث شده تا کاربران با مسائل متنوعی در مورد این حساب ها آشنا گردند. یکی از این مسائل لیمیت شدن حساب پی پال می باشد. پی پال حساسیت بسیاری بر روی حساب های خود داشته و برای محافظت از آنها در برخی مواقع که احساس خطر کند از لیمیت استفاده می نماید. لیمیت یعنی محدود کردن حساب پی پال. آیا شما که دارای حساب پی پال هستید دچار محدودیت (لیمیت) شده اید؟ نمی دانید چه کنید تا از این محدودیت خارج شوید؟ با ما همچنان همراه باشید.

 

محدودیت دسترسی به حساب PayPal به چه معناست؟

امکان دارد برایتان از طریق ایمیل از طرف پی پال یا پیامی در حساب کاربری شما با این مظموم آمده باشد که دسترسی شما به حساب مورد نظر محدود شده است. یعنی چه؟ یعنی شما حق برداشت و یا انتقال پول خود که در حساب پی پال است را ندارید. اگر عجله ایی نداشته باشید این محدودیت ها پس از مدتی برداشته و شما می توانید از حساب خود دوباره استفاده نمایید.

 

دلایل متداول لیمیت شدن حساب پی پال

 

برای اینکه حساب پی پالتان لیمیت گردد دلایل مختلفی وجود دارد. ما در اینجا به چند مورد از دلایل شایع و مهم لیمیت شدن حساب اشاره خواهیم کرد.

داشتن بیشتر از یک حساب پی پال

کسی حساب شما را مشکوک بخواند. (گزارش دهند حساب مشکوک است)

معامله با شخصی که پی پال او را مشکوک می داند.

کلیک بر روی یک پیوندی که فکر می کردید از طرف پی پال است.

اطلاعات PayPal  از دارنده حساب کامل نباشد و بخواهد اطلاعات بیشتری از خود ارائه دهید.

حساب بانکی یا کارت اعتباری ثبت نکرده باشید.

فرد بیش از ۲۰۰۰ دلار دریافت یا ارسال داشته باشد

دریافت پول از کشوری که پی پال آن را مشکوک می داند.

هک شدن حساب

استفاده از کارت اعتباری فرد بدون اطلاع داشتن او.

فرد حجم زیادی از بازپرداخت ها را دریافت کرده باشد.

نقض شرایط استفاده از PayPal (فروش داروهای تجویزی یا اسلحه)

و … .

چگونه می توان به حساب پی پال خود دسترسی داشت؟

در بیشتر موارد، دسترسی به حساب PayPal خود بسیار آسان است. در اینجا چند مرحله ساده وجود دارد که به شما کمک می کند تا از عملکرد کامل حساب خود بتوانید استفاده نمایید:

وارد حساب PayPal خود شوید و در پایین صفحه به قسمتی که وجود دارد نگاه کنید.

در این بخش، پیوندی به “مرکز حل و فصل” خواهید دید. روی آن پیوند کلیک نمایید، شما را به صفحه جدیدی می برد. در آن می توانید هر مورد برجسته حساب کاربری خود را که باید حل شود مشاهده کنید.

روی مورد برجسته (یا موارد) کلیک نمایید، و از شما خواسته می شود تا پیشنهاداتی برای اصلاح وضعیت خاص خود ارائه دهید.

حال، مراحل “مرکز حل” را که باید انجام دهید را تکمیل نمایید که شامل: ارائه اطلاعات اضافی، افزودن جزئیات مفقود شده به حساب یا تماس با خدمات مشتریان PayPal باشد.

 

در هر صورت علت هر چه باشد، این مسائل معمولاً ظرف چند روز کاری برطرف می شود. شما همیشه می توانید با PayPal تماس بگیرید و اگر بتوانید با کسی از طریق تلفن صحبت کنید، مشکل شما می تواند بلافاصله برطرف گردد.

دلایل لیمیت شدن حساب پی پال

مشکل حل شده اما دسترسی محدود  است چرا؟

اگر سعی کرده اید مشکل را برطرف کنید اما متوجه شدید که حساب شما هنوز محدود است، بهتر است قبل از هر چیز ایمیل خود را بررسی و چک کنید. توجه کنید که ایمل های پی پال در پوشه Spam گیر نیافتاده باشند و شما تمام ایمیل ها را چک کرده باشید. چون ممکن است برای خارج کردن از محدودیت اطلعاتی را پی پال نیاز داشته دباشد که ندارد.

نکته

البته این را هم در نظر بگیرید که حداقل باید ۳ روز کاری صبر کنید تا حسابتان از لیمیت در بیاید.

همچنین همیشه می توانید از طریق تلفن با آنها تماس حاصل کنید. کافی است به صفحه “تماس با ما” واقع در پایین همه صفحات PayPal  مراجعه کنید.

کلام آخر دلایل لیمیت شدن حساب پی پال

به دلیل تحریم بودن ایران توسط پی پال این محدودیت برای کاربران ایرانی می تواند مشکل ساز باشد. چرا که در صورت ایجاد مشکل شخص دارنده حساب بایستی مدارک خود را مبنی بر مالک بودن حساب پی پال محدود شده ارائه دهد. در بیشتر مواقع هم احراز هویت به طریق حضوری می تواند تنها راه رفع محدودیت حساب باشد.

اما خوب میهن پرداخت در این زمینه نیز کارشناسان خود را داشته و کمک می کند تا کاربران عزیز ایرانی که دارای حساب پی پال هستند بتوانند از طریق کارشناسان حساب خود را از لیمیت بودن خارج سازند و دوباره از حساب پی پال خود استفاده نمایند.

از جمله خدمات گروه میهن پرداخت می توانیم به شارژ حساب پی پال، افتتاح حساب پی پال، خرید فروش موجودی حساب پی پال و نقد کردن موجودی حساب پی پال اشاره کنیم. تسویه ریالی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام میشود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *