کسب درآمد ارزی از سایت CGTrader

/ / دسته‌بندی نشده
کسب درآمد ارزی از سایت CGTrader “”

بروزرسانی دی ۱۸, ۱۴۰۲

در دنیایی که فناوری به طور مداوم در حال پیشرفت است، مدل‌های سه بعدی به عنوان ترکیبی منحصر به فرد از هنر، علم و فناوری برجسته می شود.کسب درآمد ارزی ازروش‌های درآمدزایی است که بسیاری از افراد امروزه ازآن استفاده می‌کنند. برای این کار روش‌های مختلفی وجود دارد کسب درآمد ارزی از سایت CGTrader یکی از این راه‌ها است، شما می‌توانید دراین سایت با شیوه‌های مختلف فعالیت کنید و به درآمد ارزی برسید و می‌توانید برای نقد کردن درآمد ارزی از CGTrader در میهن پرداخت اقدام کنید.

ثبت نام در سایت سی جی تریدر

برای ثبت نام در سایت سی جی تریدر، ابتدا وارد سایت شوید و سمت راست، بالا، گزینه login را انتخاب کنید. اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روزی گزینه register بریا ثبت نام کلیک کنید. در گام بعدی با وارد کردن Username، Email،Password و زدن گزینه yes برای دریافت اخبار و … مربوط به آپدیت‌های این سایت، گزینه رجیستر را فعال کنید.

کسب درآمد ارزی از سایت CGTrader

احراز هویت در Cgtrader

از بخش Setting باید تمامی مراحل را تکمیل کنید. 

MAIN SETINGS در سی جی تریدر

در این بخش اطلاعات شخصی مربوط به خودتان شامل ایمیل، نام، لوکیشن (غیر ایران)، تاریخ تولد، نوع فعالیت (فروشنده، خریدار و یا هردو) و توضیح در مورد نوع فعالیت، نرم افزارهایی که کار می‌کنید و تخصصی که دارید ثبت کنید. 

احراز هویت در سی جی تریدر

PAYMENT AGREEMENT در سی جی تریدر

برای تکمیل این بخش ابتدا باید مرحله قبل را تکمیل کرده و محصولی را به عنوان فروشنده در سایت آپلود کرده باشید. به دلیل تحریم‌ها علیه ها ایران، بهتر است با پاسپورت غیر ایران در این سایت فعالیت کنید. چون احتمال مسدود شدن حساب بعد از اعمال پاسپورت ایران بسیار بالا است. اگر روی گزینه سبز رنگ UPDATE THE AGREEMEENT کلیک کنید، در ابتدا باید اطلاعات حقیقی (SIGN AS PERSON) و یا حقوقی (SIGN AS BUSINESS) را ثبت کرده و سپس پاسپورتتان را آپلود کنید.

در نهایت نیز باید حساب پی پال را برای برداشت وجه از این سایت ثبت نمائید که فرقی ندارد به نام خودتان باشد یا خیر. به همین دلیل می‌توانید به راحتی از خدمات نقد کردن پی پال میهن پرداخت استفاده کنید.

بارگذاری مدل در سایت سی جی تریدر

برای آپلود با بارگذاری مدل در سایت و به اصطلاع شروع کسب درآمد ارزی از سایت CGTrader، بعد از ثبت نام، باید در داشبورد سایت روی گزینه فلش رو به بالا (Publisher) کلیک کنید. 

۱- Model Upload

در این بخش مدل‌های ۳ بعدی را بارذاری می کنیم.

۲- Batch Upload 

این قسمت به ما اجازه می‌دهد، چند فایل را به صورت یکجا بارگذاری کنیم.

۳- Gallery Upload

در این بخش می‌توانیم یک گالری برای مدل‌های خود ایجاد کنیم.

۴- New Tutorial

از طریق این بخش می‌توانیم آموزش‌های مربوط به طراحی مدل‌ها را بارگذاری کنیم.

کار در سایت cgtrader

Publishing score در سایت cgtrader چیست؟

هنگام آپلود فایل‌ها، یکسری موارد را باید رعایت کنیم تا امتیاز بالاتری بابت انتشار دریافت کنیم. هرچه بیشتر باشد، درصد فروش هم افزایش خواهد یافت. 

 • اگر مجموعه‌ای از عکس‌ها را به صورت فایل rar، آپلود کتید، امتیاز کاهش پیدا می‌کند. تمامی خروجی‌هایی که در این قسمت گفته شده را باید خروجی بگیریم تا امتیاز افزایش یابد.
 • بیشتر از ۲۰ تگ یا برچسب مرتبط نباید درج کنیم. این تگ‌ها برای افزایش امتیاز و همچنین افزایش احتمال فروش ما در این سایت است. از تگ‌های پیشنهادی خود سایت هم می‌توانیم استفاده کنیم.
 • جزئیات مدل را در بخش Description وارد می‌کنیم.
 • بعد از وارد کردن مدل‌ها و جزئیات، قیمت را تعیین می‌کنیم، ار قصد داریم به صورت رایگان در سایت باشد گزینه share for free را فعال می‌کنیم.
 • این سایت نیاز به بازبینی نداشته و به محض ثبت مدل، انتشار می‌یابد. ولی اگر از کارها کپی کنید و سایت متوجه شود، بدون هیچ توضیحی حساب کاربری شما بسته خواهد شد.

کسب درآمد ارزی در سی جی تریدر

کسب درآمد ارزی ازسایت CGTrader

سایت CGTrader یک فروشگاه سه بعدی است که برای طراحان حرفه‌ای کاربردی می‌باشد. این سایت را در سال ۲۰۱۱ ماریوس کالیتیس در لیتوانی تأسیس کرد و به عنوان یک شرکت کارآفرین و مدل ساز در جهان معرفی شده است. با استراتژی‌های مناسب این سایت در کمترین زمان ۳ میلیون کاربر جذب کرد.

 این سایت معروف و معتبر در حوزه طراحی مدل‌های سه بعدی محصولات متنوعی را به کاربران خود ارائه کرده و چهل هزار نفر به صورت فریلنسری با این سایت همکاری می‌کنند؛ اگر قصد دارید به عنوان یک فریلنسردر سایت CGTrader فعالیت کنید و یا یک طراح سه بعدی با تجربه و ماهر هستید می‌توانید فعالیت خود را در سه روش شروع کنید و درآمد ارزی خود را از این سایت داشته باشید.

شما بعد از اولین فروش مدل خود در این سایت، می‌توانید حساب پی پال اضافه کرده و از این طریق کسب درآمد ارزی از سایت CGTrader داشته باشید. 

نقد کردن درآمد دلاری در ایران

قرارداد پرداخت حق امتیاز CGTrader

این بخش، CGTrader Royalty Payment Agreement است. برای اضافه کردن حساب پی پال لازم است که کشور، آدرس و کد پستی کشوری که حساب پی پال متعلق به آن است را وارد کنید. اگر از خدمات نقد کردن پی پال میهن پرداخت استفاده کنید، می‌توانید از بخش تیکت برای گرفتن اطلاعات حساب پی پال اقدام کنید.

قرارداد پرداخت حق CGTrader

۱- شرکت در پروژه های مختلف

دراین سایت به بخش پروژه‌های فریلنسری وارد شوید و در بخش ثبت نام اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و برای انجام پروژه تعیین شده اقدام نمایید. بعد از انجام ثبت نام لازم است که در سایت، حساب کاربری برای خود ایجاد کنید و با مرور پروژه‌های ثبت شده مشتریان و قیمت آن‌ها می‌توانید پروژه مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را ثبت کنید.

 بعد از انتخاب پروژه محدوده زمانی مشخصی تعیین می شود تا پروژه مورد نظر به خوبی برسی شود، در این محدوده زمانی لازم است که در مورد تجربه کاری خود و نمونه های اجرایی تان به مشتری توضیحاتی ارائه دهید و نمونه کارهایتان را برایشان ارسال کنید؛ در صورتی که مشتری تمایل به همکاری با شما داشته باشد درخواست همکاری را برای شما ارسال می کند و شما پروژه را باید در مدت زمان تایید شده انجام دهید و ارسال کنید زمانی که کار تحویل داده شد هزینه مربوط به آن به اکانت شما پرداخت می‌شود.

 

۲- فعالیت به عنوان همکاری با سایت CGTrader

در این سایت پروژه‌های مختلفی انجام می‌شود که می‌توان به اصلاحات و ایجاد تغییرات در مدل‌ها اشاره کرد. این سایت به فریلنسرهایی نیاز دارد که بتوانند اصلاحات و تغییرات را برایشان انجام دهند. برای فعالیت در این قسمت باید حساب کاربری خود را در سایت ایجاد کنید و گزینه همکاری در سایت را انتخاب نمایید.

 شما می‌توانید با ورود به این صفحه، تخصص‌ها و وظایفی که در سایت به آن نیاز است را مشاهده کنید و در صورتی که فعالیت‌های مشابه با مهارت و تخصصتان را مشاهده کردید، می‌توانید نمونه کارهایتان را در این سایت بارگذاری نمایید و اعلام آمادگی کنید؛ زمانی که در این قسمت تایید شوید مدل‌ها و پروژه‌های متفاوتی برای شما ارسال خواهد شد که لازم است آن‌ها را انجام داده و به ازای آن‌ها به صورت ماهانه حقوق دریافت کنید.

۳- فروش مدل های سه بعدی

یکی دیگر از روش‌های کسب درآمد در سایت CGTrader، فروش مدل‌های سه بعدی می‌باشد. در این قسمت بعد از ایجاد حساب کاربری زمانی که بر روی اکانت خود کلیک می‌کنید، می‌توانید از نوار نمایش داده شده، گزینه فروش مدل‌های سه بعدی را انتخاب نمایید؛ بعد از آن از شما درخواست می‌شود که مدل‌های خود را آپلود کنید. در این قسمت لازم است فرمت‌های متفاوت و مختلفی از مدل را بارگذاری کرده و مشخصات آن‌ها را به صورت کامل ثبت کنید و در نهایت قیمت آن‌ها را مشخص کنید و بر روی گزینه انتشار کلیک نمایید.

 طراحی‌های ارسالی شما توسط سایت بررسی می‌شود و در صورت تایید آن‌ها بر روی فروشگاه سایت قرار خواهد گرفت، بعد از فروش هر مدل ۷۰ درصد قیمت تعیین شده به حساب پی پال شما واریز می‌شود و باقی آن به سایت تعلق خواهد گرفت این امتیاز برای افرادی که میزان فروش بالایی دارند وجود دارد که ۸۰ درصد از فروش را دریافت کنند. برای دریافت و نقدکردن درآمد خود حتماً حساب پی پال داشته باشید، شما می‌توانید برای نقد درآمد ارزی از CGTrader در میهن پرداخت از طریق حساب پی پال بدون چک و سفته اقدام کنید.

مطالعه بیشتر: نحوه کسب درآمد دلاری با ClickAsnap، عکاسی کن و دلار برداشت کن

اعمال کد تخفیف (COUPONS) در cgtrader

از بخش My sale > COUPONS حساب کاربری سی جی تریدر خود، می‌توانید روی محصولاتتان تخفیف اعمال کنید. این تخفیف هم به صورت دلاری و هم به صورت درصدی اعمال می‌شود.

۱۰ مزیت داشتن درآمد دلاری درایران

افرادی که در یک حوزه تخصصی فعالیت می‌کنند، می‌توانند برای افزایش درآمد، دورکاری و یا فریلنسری را انتخاب کنند، زیرا در ایران دلار ارزش بالاتری نسبت به ریال دارد و دریافت حقوق به صورت دلاری به صرفه‌تر است.

۱- درآمدزایی بیشتر

مهم­ترین مزیت کسب درآمد دلاری نسبت به کسب و کارهای دیگر، میزان درآمد این حیطه می‌باشد. درآمد کسانی که در حیطه کسب و کارهای ارزی فعالیت دارند، بیشتر از افرادی می‌باشد که در سایر حیطه‌ها مشغول به فعالیت هستند. 

۲- افزایش روز افزون ارزش ارز

امروزه ارزهایی مانند دلار در ایران به طور روزافزون ارزش بالایی دارد، به همین دلیل سرمایه‌گذاری در حیطه کسب و کارهایی که درآمد دلاری دارند، یک زمینه مناسب برای پول سازی است. در چند ماه گذشته افزایش قیمت دلار را مشاهده کرده‌ایم، بدون تردید این افزایش سبب شده تا افرادی که در زمینه کسب و کارهای دلاری فعالیت می­کنند سود مناسبی بدست آورند.

۳- تعامل بین المللی

اکثر کسب و کارهای آنلاین علاقه دارند با استفاده از دلار محصولات خود را بفروشند اما به دلیل محدودیت‌های بانکی موفق به انجام این کار نخواهند شد، همچنین بسیاری از افراد علاقه ای به خرید دلاری ندارند. از مزایای کسب و کار دلاری نسبت به سایر کسب و کارها این است که امکان تعامل با مشتریان خارج از کشور را هم دارد زیرا مشتریان در بیشتر نقاط دنیا امکان خرید دلاری دارند و فقط محدود به کشور ایران نخواهد بود.

۴- دغدغه کمتر

از کسب و کارهایی که بدون مشکل خاصی به درآمدزایی بالا منجر می‌شود کسب درآمد دلاری است. در گذشته تبدیل دلار به ریال برای کاربران یک چالش بزرگ بود که هم اکنون با وجود سایت معتبر میهن پرداخت دیگر دغدغه دریافت دستمزد از این سایت را ندارید و به راحتی می‌توانید حقوقتان را دریافت کنید.

۵- پایدار بودن کسب و کار دلاری

بعضی از کسب و کارها هستند که به دلیل به وجود آمدن تغییراتی از بین می‌روند و یا بازدهی سابق را ازدست می‌دهند، اما کسب و کار دلاری یکی از پایدارترین انواع کارها می‌باشد زیرا به تغییرات به وجود آمده اهمیت زیادی نمی‌دهد.

۶- عدم نیاز به کار زیاد در شرکت

کسب و کارهایی مانند فروشندگی و کارهایی با ساعت کاری بالا نیازمند صرف وقت بسیاری می‌باشند اما کسب و کار دلاری جز بی دردسرترین کسب و کارها است. زیرا برای انجام این کار شما ملزم به صرف وقت بالایی نیستید و می‌توانید روزانه تنها چند ساعت کارکنید و بهترین نتیجه را به دست آورید. البته فریلنسری نیز سختی‌های خودش را دارد که باید با علاقه و حوصله زیاد وارد این حوزه شوید.

۷- داشتن حساب بین المللی

اگر سرمایه ارزی قابل توجهی داشته باشید می‌توانید در سایر کشورها حساب ایجاد کنید از دیگر مزایای کسب و کار دلاری نسبت به سایر کسب و کارها می‌توان به این مورد اشاره کرد که شما علاوه بر ایران از سایر کشورهای دیگر مشتریانی خواهید داشت و برای راحتی بیشتر کار خود از حساب‌های خارجی استفاده کنید و برای انتقال ارز مشکلی نداشته باشید. بسته به درگاهی که ارائه می دهید، مشتریان شما می‌توانند پولتان را در آن واریز کنند. برای این منظور لازم است در حساب‌های ارزی حساب داشته باشید. برای افتتاح حساب پی پال، افتتاح حساب پرفکت مانی و افتتاح حساب وب مانی می توانید از خدمات میهن پرداخت استفاده کنید.

۸- بهره‌گیری از خدمات پی پال

از معروف‌ترین درگاه‌های پرداخت که به طور بین‌المللی به تمام کاربران در جهان خدمات ارائه می‌دهد، درگاه پی پال می‌باشد. با استفاده از کسب و کار دلاری می‌توانید از خدمات این درگاه پرداخت بین‌المللی استفاده کنید.

۹- امکان تبادل دلار با سایر ارزها مانند بیت کوین

از مزیت‌های درآمدزایی دلاری در مقایسه با سایر کسب و کارها این است که با پدیدار شدن ارزهای مختل مانند ارز دیجیتال بیت کوین بسیاری از افراد تمایل زیادی به تبدیل سرمایه‌های خود به ارز دیجیتال پیدا کرده‌اند. این امکان در کسب و کار دلاری مهیا است که شما فقط با داشتن حساب دلاری می‌توانید در فعالیت‌های ارزی شرکت کنید و با سایر ارزهای دیجیتال تبادلات انجام دهید.

اگر دستمزدتان را بصورت ارزدیجیتال دریافت کردید، برای فروش ارزدیجیتال، می‌توانید از میهن پرداخت استفاده کنید.

۱۰- ایجاد صرافی آنلاین

یکی دیگر از مزیت‌های کسب و کار دلاری ایجاد زمینه‌ راه اندازی برای کسب و کارهای جدید می‌باشد. اگر در این حیطه فعالیت می‌کنید می توانید علاوه بر درآمدزایی از طریق کسب و کار خود از راه های دیگر مانند صرافی آنلاین استفاده کنید.

سخن پایانی

کسب درآمد ارزی از سایت CGTrader برای طراحان، فریلنسرهاو… روش مناسب درآمدزایی است. افراد ماهر دراین زمینه می توانند دراین سایت حساب کاربری ایجاد کنند و با سه روش به درآمد دلاری برسند. باتوجه به تحریم های کشورمان کاربران ایرانی برای انجام تراکنش ارزی و نقد کردن درآمد خود ممکن است با محدودیت‌هایی روبه رو شوند، میهن پرداخت به عنوان یک حامی دراین زمینه می‌تواند با تخصص و تجربه بالایی که دارد درآمد شما را از طریق پی پال بدون چک و سفته نقد کند.

۲ Comments to “ کسب درآمد ارزی از سایت CGTrader”

 1. نغمه صولتی says :پاسخ

  سلام چه مدتی طول میکشه تا سایت سی جی تریدر پول رو به حسابمون واریز کنخ؟

  1. مبینا سیمائی says :پاسخ

   سلام نغمه عزیز
   معمولا ۲۰ روز بعد از فروش، مبلغ به حساب پی پالی که در سایت cgtrader ثبت کرده اید واریز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *