حساب وریفای شده اسکریل چیست؟ آیا وریفای حساب الزامیست؟

/ / حساب های ارزی
حساب وریفای شده اسکریل

چگونه یک حساب وریفای شده اسکریل داشته باشیم؟

اسکریل یک سیستم کاملٱ اینترنتی می باشد که در شرکتی به نام اسکریل در کشور انگلستان و در سال ۲۰۰۱ تاسیس شده است. کاری که این سیستم انجام می دهد این است که به وسیله اینترنت کار انتقال و تراکنش را به راحتی و در کمترین زمان ممکن و در امنیت بالا برای کاربر انجام می دهد. اسکریل یکی از سرسخت ترین رقبای حساب پی پل به شمار میرود.

برای اینکه بتوان کار انتقال را انجام داد بایستی یک حساب اسکریل برای خود افتتاح نمود و برای سهولت بیشتر حساب اسکریل خود را وریفای کرد.

چرا باید حساب وریفای شده اسکریل داشته باشیم؟

به غیر از اینکه کارها را می توان راحت‌تر انجام داد هدف اصلی این موضوع، این است که امنیت حساب تایید شود که آن هم از طریق هویت اصلی کاربر مشخص می گردد. وقتی هویت تایید گردد می توان انواع مبادلات، دریافت و یا ارسال وجه را با امنیت بالا انجام داد. و یا اینکه اگر مشکلی پیش آمد به راحتی بتوانند با کاربر در ارتباط باشد و مشکل را بر طرف نمایند. وقتی حساب وریفای نشود شخص کاربر مجهول باقی می ماند و نمی تواند از تمام ویژگی های اسکریل به نفع خود استفاده کند.

حساب وریفای شده اسکریل

طریقه وریفای حساب اسکریل

مرحله اول

ابتدا وارد صفحه حساب کاربری خود شده و بر روی جمله verify your identity now کلیک نمایید تا مراحل تایید کردن هویت آغاز شود.

مرحله دوم وریفای حساب اسکریل

پاسپورت خود را برداشته و کنار چهره خود قرار داده و عکس بگیرید. و مدرکی از آدرس ثبت شده مثل قبض را پرینت گرفته و برای اسکریل ارسال نمایید.

برای اضافه نمودن مستر کارت خود نیز به حساب کاربری کافی است روی گزینه Cards and Bank Accounts کلیک نمایید و بعد به قسمت پایین صفحه رفته و گزینه Add Credit or Debit Card را انتخاب نمایید، حال بایستی مشخصات کارت اعتباری خود را وارد نمایید و بعد از انجام این مسیر می توانید از خدمات پشتیبانی کارت ها بهره مند شوید.

همانطور که می دانید اسکریل یک سیستم بین‌المللی می باشد که کار پرداخت اینترنتی را انجام می دهد. ثبت نام کردن و وریفای کردن حساب اسکریل همانطور که در بالا برایتان شرح دادیم کار مشکلی نمی باشد. با انجام چند مرحله ساده هم حساب اسکریل را باز می نمایید و هم حساب وریفای شده اسکریل خواهید داشت.

اما مشکلی که اینجا وجود دارد این است که این سیستم در ایران جواب نمی دهد. آن هم به خاطر تحریمی که علیه ایران اعمال شده است.

اما اگر بخواهیم می توانیم با تغییر دادن آی پی و عوض کردن آدرس سکونت و شماره تماس از کشور ایران به کشوری که مورد تایید اسکریل می باشد حساب اسکریل را برای خود باز کنیم.

دلیل انجام وریفای

در کل باید گفت حساب وریفای شده اسکریل بیشتر برای امنیت حساب صورت می پذیرد. چرا که کاربر تمام سرمایه خود را درون حساب اسکریل قرار می دهد و بی شک می خواهد حسابش امنیت داشته باشد و از دست هکر ها در امان باقی بماند. در ثانی می توان از تمام ویژگی هایی که اسکریل برای کاربران خود تعیین نموده هم نهایت استفاده را کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *