تغییر حساب شخصی پی پال به حساب بیزینسی

/ / اقتصادی, حساب های ارزی
تغییر حساب شخصی پی پال به حساب بیزینسی

جهان در هر لحظه در حال پیشرفت است و به سرعت به سمت روش های الکترونیکی برای داشتن یک زندگی راحت تر و بدون تشنج می رود. اصلا انکار این موضوع یک چیز بی خودی است و اگر کمی به اطراف خود دقت کنیم می بینیم همه چیز در حال سوق پیدا کردن به ارتباطات الکترونیکی است، حتی داشتن پول. ما می خواهیم در این مقاله به سراغ یکی از کیف پول های الکترونیکی با نام پی پال برویم و ببینیم  پی پال چگونه می تواند در عصر الکترونیک به ما کمک نماید و تغییر حساب شخصی پی پال به حساب بیزینسی چگونه است. اگر شما هم مشتاق استفاده از این کیف پول هستید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید.

پی پال یک حساب کاربری و الکترونیکی است که شخص یا همان کاربر می تواند با داشتن حساب پی پال از طریق اینترنت از این پول استفاده نماید. کلا پی پال به ۲ نوع حساب شخصی و حساب الکترونیکی تقسیم می گردد و ما می خواهیم در این مقاله ببینیم آیا می توان حساب شخصی را به بیزینسی تبدیل نمود یا خیر و آیا فرقی این دو با هم دارند؟

به طور کل افرادی که دارای حساب پی پال می باشند از این حساب برای دریافت یا ارسال پرداخت های شخصی برای هزینه های مشترک مانند: تقسیم صورتحساب، ارسال نمودن هدیه، ارسال پول به مشتریان یا افراد معمولی که مایل هستند از طریق آنلاین پرداخت وجه داشته باشند.

تفاوت حساب شخصی با بیزینسی

برای اینکه بتوان تفاوت حساب شخصی با بیزینسی پی پال را شناسایی کرد و متوجه شد که چه تفاوتی با هم دارند به طور جداگانه در مورد هر یک صحبت خواهیم نمود.

 

حساب شخصی

Paypal  برای افرادی که می خواهند خرید آنلاین یا ارسال پول به دوست و آشنا داشته طراحی شده است. البته فروشندگان معمولی نیز می توانند از حساب شخصی پی پال برای انتقال وجه و به طور کل استفاده از این حساب را داشته باشند. اما خوب این حساب به دلیل شخصی بودن دارای محدودیت هایی نیز می باشد. و نمی توان پرداخت با ارزهای مختلف را با این حساب پذیرفت.

حساب تجاری PayPa

هر کاربری می تواند از حساب تجاری یا همان حساب بیزینسی استفاده نماید. تمام شرایط استفاده از حساب شخصی را نیز دارا می باشد و می تواند از موارد دیگری که در این حساب ارائه می شود نیز استفاده نمود.

حساب تجاری به نسبت حساب شخصی بسیار امن تر می باشد، طیف وسیع محصولات را ارائه می دهد که از مشاغل برای سهولت کار و افزایش بهره وری آنها پشتیبانی نیز می کند. البته این را هم اضافه کنیم که هیچ هزینه اضافی برای استفاده از حساب تجاری وجود ندارد.

به طور کل از نظر هزینه هیچ تفاوتی بین حساب شخصی با بیزینسی وجود ندارد. فقط تنها تفاوت در ویژگی های موجود آن می باشد. همچنین در صورتی که برای یک حساب تجاری ثبت نام نموده اید، کاهش آن به یک حساب سشخصی کار چندان ساده ایی نیست.

در صورت داشتن حساب بیزینسی و به دلیل اینکه هیچ هزینه اضافی برای استفاده از حساب تجاری وجود ندارد پس بهتر است حساب تجاری را کاهش ندهید. با حفظ حساب Business خود می توانید از مجموعه مزایایی که برای این حساب وجود دارد برخوردار گردید.

اگر افرادی سعی در اذیت کردن شما در این حساب هستند کافی است نحوه بالک کردن شخصی را در پی پال بدانید و از این شیوه برای جلوگیری از آزار و اذیت کاربران استفاده نمایید.

نحوه تغییر حساب شخصی پی پال به بیزینسی

حال که دانستیم حساب شخصی و بیزنسی چیست؟ و چه تفاوتی با هم دارند بهتر است به سراغ نحوه تغییر حساب شخصی به بیزینسی برویم و ببینیم چگونه می توان حساب شخصی را به تجاری تغییر داد.

به دلیل تحریماتی که علیه ایران شده کاربران ایرانی نمی توانند از حساب پی پال استفاده نمایند. اگر شما مایل به استفاده این حساب هستید می توانید با گروه پشتیبانی پی پال در تماس باشید و از مزایایی که میهن پرداخت برای افتتاح حساب و یا ارتقا حساب پی پال دارد استفاده نمایید. میهن پرداخت این امید را می دهد تا بدون هیچ مشکلی حساب پی پال را داشته باشید.

 

با تغییرات ایجاد شده توسط پی پال در رابطه با ارتباط کاربر با پی پال این عمل کمی دشوار شده است. قبلا با چند قدم کاربر می توانست با پی پال در تماس باشد اما امروزه با تغییراتی که انجام داده این ارتباط کمی دشوار شده است.

یک و تنها راه برای ارتقا یا تنزل دادن حساب پی پال این است که با تیم پشتیبانی مشتری پی پال در تماس باشید. ما در این دو روش را به شما پیشنهاد می دهیم:

 

راه حل اول

می توان از طریق دستیار چت (Chatbot) با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار نمود.

ابتدا به وب سایت پی پال وارد شوید. پیوند مخاطب را که در پاورقی صفحه وجود دارد را انتخاب کنید. شما را به مرکز راهنمای PayPal  هدایت می کند.

حال به پایین بروید تا “پیام: به ما پیام دهید” را مشاهده نمایید. سپس روی دکمه Message Us کلیک کنید.

 

اکنون از شما می خواهد در صورت عدم ورود به سیستم وارد شوید. اطمینان حاصل کنید که با استفاده از اعتبارنامه معتبر وارد سیستم شده باشید.

برای ارتباط با نماینده از بخش “به ما پیام دهید” استفاده کنید. دستیارPayPal ، که چت بات است، سعی می کند سوال رایج شما را حل کند. در این مورد، باید با چت بات چت کنید تا درخواست شما برطرف شود.

فقط به پاسخگویی به سوالات ادامه دهید تا سوال شود “آیا می خواهید این مکالمه را به نمایندگی منتقل کنید؟” سپس بله را کلیک کنید.

اگر نماینده در دسترس باشد، به سوالات شما پاسخ می دهد.

این رویکرد در مقایسه با راه حل دوم که در ادامه بررسی می کنیم سریعتر است. راه حل ۲ به شما نیاز دارد تا از طریق ایمیل با تیم پشتیبانی PayPal ارتباط برقرار نمایید.

 

راه حل دوم نحوه تغییر حساب شخصی پی پال با بیزینسی

 

این راه حل یک راهنمای گام به گام برای حل پرسش شما در مورد نحوه تغییر PayPal از تجاری به شخصی با ارسال یک ایمیل به تیم پشتیبانی است. این روش در مقایسه با روش اول کندتر است اما پیاده سازی آن آسان تر می باشد.

 

با استفاده از اطلاعات کاربری خود وارد حساب PayPal خود شوید. برای ایجاد این درخواست باید وارد سیستم گردید.

پس از ورود به سیستم، در صفحه خلاصه حساب وارد می شوید. در پاورقی، پایین سمت چپ. روی پیوند تماس، کلیک کنید. سپس به صفحه تماس با ما هدایت می شوید.

اکنون در صفحه مرکز راهنما قرار می گیرید. در اینجا شما باید انتخاب کنید که می خواهید: ” راه اندازی حساب داشته باشید” و یا “ارتقاء یا تنزل حساب خود”.

پایین بروید تا گزینه “ایمیل به ما” را ببینید. با انتخاب این گزینه به صفحه خدمات مشتریان ایمیل هدایت می شوید.

 

پس از این، شما باید پیام یا دلیل پایین آمدن حساب را تایپ کنید. آنها در ۲۴ ساعت به شما پاسخ می دهند. این زمان تخمینی آنها برای پاسخگویی است.

 

در کادر توضیحات می توانید پیامی مشابه زیر را به انگلیسی تایپ کنید:

من یک کاربر ثبت نام شده PayPal با نام (نام شما در اینجا) هستم. من می خواهم درخواست تقلیل حساب PayPal خود را از PayPal Business  به PayPal شخصی ارائه دهم زیرا احساس می کنم حساب شخصی PayPal بهتر با نیازهای من مطابقت دارد.

 

امیدوارم نگرانی من را درک کرده باشید و در اسرع وقت کارهای ضروری را انجام دهید. برای پرسیدن اطلاعات بیشتر در مورد درخواست من، می توانید با شماره ایمیل یا شماره تلفن من تماس بگیرید (شماره تلفن و شناسه ایمیل خود را ذکر کنید).

نکته

کاربران ایرانی به دلیل تحریم هایی که برویشان اعمال شده نمی توانند به آسانی حساب پی پال را داشته باشند و امکان تغییر آن نیز به دلیل مجهول بودن هویت تا حدودی امکان پذیر نمی باشد. میهن پرداخت این مزایا را ایجاد نموده تا در صورت تغییر حساب شخصی پی پال با بیزینسی بتوانید از مهین پرداخت استفاده و توسط گروه پشتیبانی میهن پرداخت حساب پی پال خود را ارتقا یا تنزل دهید.

علاوه بر تمام اینها، شما قادر به افتتاح حساب، شارژ حساب پی پال، خرید و فروش پی پال و همچنین نقد کردن موجودی پی پال خود در میهن پرداخت خواهید بود.

در آخر این امکان وجود دارد تا بتوان حساب شخصی پی پال را به بیزینسی (تجاری) تغییر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *