سه شنبه, 23 شهریور 1400 / منتشر شده در حساب های ارزی
افتتاح حساب پی پال وریفای شده

پی پال PayPal یک نوع سرویس واسطه می باشد که می توان از طریق آن خرید آنلاین و یا انتقال پول را انجام داد. در اصل می توان این حساب را به عنوان یک حساب اینترنتی نیز شناخت. به جرات می توانیم بگوییم که درصد بیشتری از مردم در سرتاسر جهان از این سرویس برای کارهای اینترنتی خود همچون خرید و انتقال وجه استفاده می نمایند.

به گونه ایی هم برای مردم به عنوان یک بانک مجازی شناخته شده است. افتتاح حساب پی پال وریفای شده باعث می شود تا کاربران به راحتی از خدمات پی پال استفاده کنند. اگر حساب پی پال وریفای شده نباشد، هیچ ارزش و کاربردی به همراه نخواهد داشت.

برای اینکه بتوانید یک حساب پی پل وریفای شده داشته باشید، باید حتمأ یک سری مراحل را طی نمایید. پس با ما همراه باشید.

قبل از هر چیز برای وریفای کردن اکانت پی پال باید یک حساب ویزا یا مستر کارت و یا هر کارت معتبر دیگر از نظر پی پال، داشته باشید.

شما می توانید فقط با داشتن یک حساب پی پال وریفای شده تمام فعالیت های تجاری خود را به صورت آنلاین انجام دهید و برای سهولت کار از مشتریان خود بخواهید به این حساب برای شما واریزی داشته باشند.

مدارک مورد نیاز افتتاح حساب پی پل

۱. در ابتدا بایستی برای باز نمودن حساب پی پل وریفای شده به نام خودتان یا شخص مورد اعتماد خود پاسپورت داشته باشید و بعد شروع به باز نمودن حساب کنید.

توجه داشته باشید شما نمی توانید در داخل کشور ایران اقدام به باز کردن حساب پی پل کنید. چون شرکت پی پال در این زمینه، ایران را تحریم تموده و باعث ایجاد مشکلاتی برای حساب‌تان خواهد شد.

برای افتتاح حساب پی پل در میهن پرداخت کلیک کنید.

همچنین بعد از بازکردن حساب پی پال می توانید از طریق وب سایت میهن پرداخت عملیات شارژ کردن حساب پی پال خود را انجام دهید.

۲.  داشتن اطلاعات ایمیلی به همراه کلمه عبور ایمیل خود یا شخص مورد اعتماد.

۳. نام و نام خانوادگی که در گذرنامه وجود دارد به همراه شماره تماس و تاریخ تولد.

۴. صادر کردن یک ویزا کارت به صورت فیزیکی به مدت یک سال تا بتوانید برای حساب وریفای خود از آن استفاده نمایید.

۵. ارائه کردن مدارکی همچون قبض آب، برق از آدرس مورد نظر خود به همراه اسکرین شات از ویزا کارت خود یا شخص مورد اعتماد.

افتتاح حساب پی پال وریفای شده

مدارک مورد نیاز بعد از افتتاح ساخت پی پال وریفای شده

 • نام کاربری یا همان ایمیل کاربر.
 • داشتن یک ویزا کارت.
 • یک سرورVps
 • داشتن یک آدرس خارج از کشور مثل امارات (خدمات افتتاح حساب پی پال امارات در میهن پرداخت انجام میشود.)

فقط توجه داشته که برای داشتن حساب پی پال وریفای شده باید حتمأ اطلاعات شخصی شما دقیق و درست باشد تا دچار مشکل نشوید. اگر مرحله به مرحله و درست پیش بروید، هیچ مشکلی در افتتاح حساب پی پال وریفای شده برای شما بوجود نمی آید.

ساخت اکانت پی پال

برای ساختن اکانت پی پال باید به طور درست و دقیق مراحل زیر را انجام دهیم تا دچار بروز مشکل نشویم:

 1.  اسکن نمودن پاسپورت یا کارت ملی خود
 2. ثبت کردن شماره تماس ثابت در پی پال
 3. ثبت نمودت شماره تلفن همراه در سایت پی پال

بعد از اینکه اطلاعات بالا را به طور دقیق ثبت نمودید، این سایت اکانت شما را مورد بررسی  قرار می دهد و شماره های تماس شما را در صورت درست بودن تایید می نماید. حال بعد از اینکه حسابتان هم تایید شد، می توانید از تمام خدمات سیستم استفاده نمایید. برای اینکه بتوانید درخواست ساخت اکانت پی پال خود را تایید نمایید، باید حتمأ مراحل زیر را به طور درست و دقیق دنبال نمایید.

ابتدا در این وب سایت یک حساب کاربری بوجود بیاورید تا بتوانید وارد حساب شوید.

بعد از اینکه این مرحله را گذراندید از پیشخوان سمت راست صفحه خود، گزینه سرویس ها را انتخاب نموده و بر روی لیست سرویس ها کلیک کنید و گزینه ایی به نام افتتاح اکانت پی پال را پیدا کرده و آن را کلیک نمایید.

بعد نوبت می رسد به این گزینه‌ با این عنوان (قوانین سایت را پذیرفته ام ) و آن را تایید نموده و روی ثبت درخواست خود و همچنین بر روی کلمه ادامه کلیک نمایید.

بعد از اینکه کارهایی که در بالا گفته شد را به درستی انجام دادید، فاکتور ارائه شده را بررسی کرده و از صحت اطلاعاتی که وارد نمودید اطمینان کامل حاصل نمایید.

حال نوبت به گزینه تایید در پی پال می رسد، با کلیک نمودن بر روی گزینه تایید به درگاه پرداخت منتقل خواهید شد. فقط توجه کنید که پرداختی که دارید باید حتمأ تکمیل شود تا درخواست شما برای کارشناسان مربوطه ارسال گردد.

مراحل ساخت حساب پی پل پی پال وریفای در میهن پرداخت

بعد از اینکه درخواست ساخت حساب پی پل خود را ثبت نمودید حداقل باید ۱ تا ۳ روز کاری صبر کنید تا افتتاح حساب پی پال شما صورت بگیرد و بتوانید از آن استفاده نمایید.

 • ثبت نام کردن برای افتتاح حساب: به این منظور باید ابتدا در حساب کاربری ثبت نام نمایید.
 • درخواست دادن: بایستی شما درخواست خود مبنی بر افتتاح حساب پی پل را در قسمت سرویس ها پر نمایید.
 • پرداخت نمودن مبلغ : حال باید مبلغ مورد نظر سیستم را پرداخت کنید.
 • دریافت حساب :  بعد از اتمام کارهای ساخت حساب پی پل باید منتظر باشید تا به درخواست شما جواب دهند و حساب را برای شما باز نمایند که آن هم از ۱ تا ۳ روز کاری ممکن است طول بکشد تا حساب وریفای شود و بدستتان برسد.

حال شما یک حساب پی پال وریفای شده دارید و می توانید کارهای مربوطه خود را به راحتی انجام دهید.

ویژگی های ساخت یک اکانت پی پل

۱. از این اکانت می توان برای استفاده مبالغ شخصی استفاده نمود.

۲. این اکانت حساب با هر ارزی قابل شارژ شدن می باشد مثل: دلار، یورو و…

۳. ساختن یک حساب پی پال امکان دارد ۱ تا ۳ روز کاری زمان را صرف کند.

۴. این حساب ها معمولأ از کشورهایی همچون امارات قابل صادر شدن می باشند. چون که به دلیل تحریم ایران افتتاح حساب در ایران مقدور نمی باشد.

در اصل پی پال به عنوان یک کیف پول اینترنتی در جهان شناخته شده می باشد. یک کیف پول معتبر.

جهت نقد کردن موجودی حساب پی پال خود از خدمات میهن پرداخت بهره ببرید.

این را هم خوب است بدانید که دستیابی به یک ویزا کارت و مستر کارت هدیه خیلی کار راحتی می باشد. به شما هم توصیه می کنیم برای داشتن حساب پی پال وریفای شده خود از این کارت ها استفاده نمایید. شما با ثبت نام در میهن پرداخت و ارسال درخواست خود به بخش پشتیبانی سایت به راحتی خواهید توانست از خدمات ویژه ما بهره ببرید.

دوشنبه, 22 شهریور 1400 / منتشر شده در ارزهای رمز پایه, اقتصادی
مقایسه بیت کوین و اتریوم

اتریوم  و بیت کوین هر دو ارز دیجیتالی محبوب در بین کاربران می باشد. مطمئنا تشابه و فرق هایی را نیز به همراه دارند. اگر نمی دانید کدام یک از ارزهای رمزنگاری شده مناسب است و کدام را انتخاب کنید. پیشنهاد می کنیم با میهن پرداخت در مطلب مقایسه بیت کوین و اتریوم همراه شوید.

شباهت و تفاوت بیت کوین و اتریوم

هر دو ارز دیجیتالی هستند که از طریق مبادلات آنلاین مورد معامله قرار می گیرند. انواع کیف پول های رمزنگاری شده را در خود ذخیره کرده اند. از دیگر شباهت این دو ارز باید بگوییم این ارزها غیر متمرکز می باشند. یعنی هیچ گونه مرجع و یا بانک مرکزی ندارد و توسط هیچ کدام تنظیم نمی گردند. هر دو از فناوری دفتر کل توزیع شده به نام بلاک چین استفاده می نمایند.

بیت کوین به عبارتی نشان دهنده شکل جدیدی از پول دیجیتال می باشد که خارج از کنترل هر دولت یا شرکتی کار خود را انجام می دهد.

با گذشت زمان، کاربران متوجه شدند که یکی از نوآوری های اساسی بیت کوین، بلاک چین می تواند برای اهداف دیگری استفاده نیز شود.

اتریوم پیشنهاد کرد که از فناوری بلاک چین نه تنها برای حفظ یک شبکه پرداخت غیرمتمرکز بلکه برای ذخیره کد رایانه ای که می تواند برای تأمین قراردادها و برنامه های مالی غیر متمرکز ضد دستکاری استفاده شود، استفاده کند.

بهتر است بدانید: برنامه ها و قراردادهای اتریوم از اتر که واحد پول شبکه اتریوم است، پشتیبانی می کند.

اتریوم

شناخت بیت کوین

برای اینکه بتوان مقایسه بیت کوین و اتریوم را متوجه شد بهتر است است یک نگاه کلی به بیت کوین بی اندازیم.

بیت کوین در ژانویه سال ۲۰۰۹ راه اندازی شد. این ایده توسط ساتوشی ناکاموتو بوجود آمد. این ارز با هیچ مرکز و ارگانی مرتبط نبوده و کاملا به صورت مجازی و خود ساخته به بازار ارز راه پیدا کرد. اینکه بگویید آیا بیت کوویسن فیزیکی وجود دارد یا خیر؟ باید بگوییم خیر هیچگونه بیت کوین فیزیکی در بازار معاملات وجود ندارد و هر چه هست به صورت مجازی می باشد.

درست است که بیت کوین مورد نظر برای ارز دیجیتالی این گونه نبود اما توانست نسبت به سایر ارزهای رمزنگاری شده بهترین و توسعه یافت تر باشد.

 

با این وجود که هیچ بانک مرکزی برای تضمین بیت کوین وجود ندارد اما با گذشت سالها، مفهوم ارز مجازی و غیر متمرکز در بین نهادهای نظارتی و دولتی مورد استقبال قرار گرفت.

جالب است که در آغاز رونق ارزهای رمزنگاری شده در سال ۲۰۱۷، ارزش بازار بیت کوین نزدیک به ۸۷ درصد از کل بازار ارزهای رمزنگاری شده در جهان را تشکیل می داد.

شناخت اتریوم

حال که با بیت کوین کما بیش آشنا شدیم نوبت به شناختن اتریوم می رسد. اتریوم در جولای سال ۲۰۱۵ با بزرگترین و مستحکم ترین پلتفرم نرم افزاری غیر متمرکز راه اندازی شد. اتریوم امکان توسعه قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز (dapps) را در جهان فراهم می آورد و بدون هیچ گونه: خرابی، تقلب، کنترل یا دخالت شخص ثالث قابل اجرا است.

در رابطه با شناخت اتریوم باید اضافه کنیم که اتریوم با زبان برنامه نویسی خاص خود که بر روی بلاک چین اجرا می گردد، کامل می شود و توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های توزیع شده بسازند و اجرا گردند.

اتر به اختصار ETH نامیده و شناخته می شود. اتر مانند سوخت اجرای دستورات بر روی پلتفرم اتریوم است و توسعه دهندگان از آن برای ساخت و اجرای برنامه های کاربردی بر روی پلتفرم استفاده می نمایند.

 

اتر عمدتا به دو منظور مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان یک ارز دیجیتالی در صرافی ها به شیوه دیگر ارزهای رمزنگاری شده مورد معامله قرار می گیرد و یا در شبکه اتریوم برای اجرای برنامه ها استفاده می شود.

تفاوت های بیت کوین و اتریوم

این دو درست است که دارای شباهت های زیادی است اما تفاوت های فاحشی را نیز دارند. یکی از این تفاوت ها از نظر فنی می باشد. به عنوان مثال: معاملات در شبکه اتریوم ممکن است دارای کد اجرایی باشد، در حالی که داده های ضمیمه شده در معاملات شبکه بیت کوین به طور کلی فقط برای یادداشت برداری است.

تفاوت های دیگر عبارتند: از زمان بلوک (یک تراکنش اتر در ثانیه در مقایسه با دقیقه برای بیت کوین تأیید می شود) و الگوریتم هایی که روی آنها اجرا می شود (اتریوم از اتاش استفاده می کند در حالی که بیت کوین از SHA-256 استفاده می کند.)

اما مهمتر از همه، شبکه های بیت کوین و اتریوم از نظر اهداف کلی متفاوت هستند. در حالی که بیت کوین به عنوان جایگزینی برای ارزهای ملی ایجاد شده است و بنابراین می خواهد وسیله مبادله و ذخیره ارزش باشد، اتریوم اما به عنوان بستری برای تسهیل قراردادهای تغییر ناپذیر، برنامه ای و برنامه های کاربردی از طریق ارز خود در نظر گرفته شد.

BTC  و ETH هر ۲ ارز دیجیتالی هستند، اما هدف اصلی اتر این نیست که خود را به عنوان یک سیستم پولی جایگزین معرفی کند، بلکه تسهیل و درآمدزایی از عملکرد قرارداد هوشمند اتریوم و پلتفرم برنامه غیر متمرکز (dapp) می باشد.

مقایسه بیت کوین و اتریوم

مقایسه بیت کوین و اتریوم

اتریوم یکی دیگر از موارد استفاده برای بلاک چین هستند که از شبکه بیت کوین پشتیبانی می کند و از نظر تئوری واقعا نباید با بیت کوین رقابت کند. با این حال، محبوبیت اتر آن را به رقابت با همه ارزهای رمزنگاری شده، به ویژه از دیدگاه معامله گران، سوق داده است. در بیشتر تاریخ خود از اواسط سال ۲۰۱۵، اتر در رتبه بندی برترین ارزهای رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار، پشت بیت کوین قرار گرفته است. با توجه به این موارد، مهم است که به خاطر داشته باشید که اکوسیستم اتر بسیار کوچکتر از بیت کوین است: در ژانویه سال ۲۰۲۰، ارزش بازار اتر فقط زیر ۱۶ میلیارد دلار بود، در حالی که ارزش بیت کوین تقریباً ۱۰ برابر بیش از ۱۴۷ میلیارد دلار بوده است.

اگر می خواهید با یکی از این دو ارز معاملات خود را انجام دهید قبل از شروع و به خطر انداختن پول خود، معاملات خود را در یک محیط مجازی انجام دهید. استراتژی های معاملاتی را طوری تمرین کنید که وقتی آماده ورود به بازار واقعی هستید، تمرین مورد نیاز خود را انجام داده باشید.

اگر تا کنون برای داشتن بیت کوین یا اتریوم اقدام نکرده اید می توانید از میهن پرداخت اقدام داشتن این کیف پول های مجازی کنید.

البته در میهن پرداخت این امکان وجود دارد که ارزهای دیجیتالی خود را به ریال تغییر دهید: یعنی امکان خرید فروش بیت کوین یا اتریوم در این سایت وجود دارد.

با اطلاعاتی که در این مطلب در مورد مقایسه بیت کوین و اتریوم قرار دادیم، توانسته باشیم کمی هر چند کوچک به شما عزیزان کنیم.

جهت استفاده از خدمات میهن پرداخت از منو بالای صفحه خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید و با خیالی آسوده از خدمات میهن پرداخت بهره ببرید.

دوشنبه, 22 شهریور 1400 / منتشر شده در اقتصادی, بیت کوین
ساخت کیف پول بیت کوین

بیت کوین رفته رفته جایگاه خود را در بین مردم جهان پیدا کرده است و دیر یا زود استفاده از این آن نسبت به سال های قبل تر پر رنگ تر خواهد شد. ما در این مطلب می خواهیم نحوه آموزش والت یا کیف پول بیت کوین را به شما آموزش دهیم. اگر شما هم به دنبال این کیف پول هستید و نمی دانید چگونه آن را خریداری و یال از آن استفاده کنید.

برای خرید و فروش بیت کوین کلیک کنید.

کیف پول بیت کوین دستگاه یا برنامه ای است که می تواند با بلاک چین بیت کوین تعامل داشته باشد. اگرچه تصور این که این کیف پول ها بیت کوین را «ذخیره می کنند» معمول است، اما کیف پول بیت کوین در واقع کنترل رمزنگاری یک آدرس بلاک چین را نشان می دهد. هر کیف پول بیت کوین حاوی مجموعه ای از کلیدهای خصوصی است که مربوط به دفترچه آدرس بلاک چین کاربر است. این کلیدها برای امضای تراکنش‌های بیت‌کوین استفاده می‌شوند و به طور موثر کنترل بیت‌کوین‌های موجود در آن آدرس را به کاربر می‌دهند. اگر هکر بتواند به کلیدهای خصوصی کیف پول را دسترسی پیدا کند، می تواند بیت کوین های موجود در آن آدرس را به کیف پول خود منتقل کند.

انواع کیف پول بیت کوین

انواع اصلی کیف پول دسکتاپ، کیف پول موبایل، کیف پول تحت وب و کیف پول سخت افزاری هستند و شما می توانید بسته به نیاز خود یکی را انتخاب و استفاده نمایید

 • کیف پول دسکتاپ: کیف پول های دسکتاپ بر روی رایانه یا لپ تاپ نصب می شوند و کنترل کامل کیف پول را در اختیار کاربر قرار می دهند.
 • کیف پول موبایل: همان عملکرد کیف پول دسکتاپ را داشته و می توانند پرداخت های سریع را در فروشگاه های فیزیکی از طریق ارتباطات میدانی نزدیک (NFC) یا با اسکن یک کد QR تسهیل کنند.
 • کیف پول های تحت وب: کیف پول وب یک سرویس آنلاین است که می تواند ارزهای دیجیتال را از طرف شما ارسال و ذخیره کند. مزیت اصلی کیف پول های تحت وب این است که می توان به راحتی از هر کجا و از هر دستگاهی به آن ها دسترسی پیدا کرد.
 • کیف پول های سخت افزاری: کیف پول‌های سخت‌افزاری تا حد زیادی امن‌ترین نوع کیف پول بیت‌کوین هستند، زیرا کلیدهای خصوصی را روی یک دستگاه فیزیکی که نمی‌تواند به اینترنت دسترسی داشته باشد، ذخیره می‌کند.

مطالعه بیشتر: بهترین کیف پول های بیت کوین در یک نگاه

کدام کیف پول بیت کوین مناسب است؟

کیف پول بیت کوین امروز آنقدر گسترش پیدا کرده و مزیت دارد که طرفداران بی شماری را به سمت خود کشانده است. کیف پول بیت کوین یک کیف پول نرم افزاری است و در جهان شناخته شده می باشد. کیف پول های نرم افزاری با کیفیت ترکیبی عالی از امنیت و سهولت استفاده را ارائه می دهند. بسته به نحوه استفاده از بیت کوین خود، ممکن است بخواهید نوع کیف پول دیگری را نیز در نظر بگیرید. در اینجا انواع مختلف کیف پول بیت کوین و مزایا و معایب مربوط به آنها را برایتان بیان خواهیم نمود.

ساخت کیف پول بیت کوین

نحوه ساخت کیف پول بیت کوین

برای ساخت کیف پول بیت کوین اپلیکیشن های بسیاری در پلتفرم های مختلق موجود می باشد.

نحوه ساخت کیف پول بیت کوین برنامه Bither  در نسخه اندروید

 • ابتدا اپ را اجرا کرده و روی آیکون+  کلیک نماید.
 • روی کلمه Generate  کلیک کنید.
 • سپس با نمایش پیغام، روی OK کلیک نمایید.
 • حال برای کیف پول بیت کوین خود رمز عبور خود را تعیین کرده و بر روی کلمه OK  کلیک کنید.

پس از انجام این مرحله یک عبارت چند کلمه‌ای به شما نشان داده می‌شود که برای بازیابی اکانت در مواقع مورد نیاز، به کار گرفته می شود. از این کد به صورت متنی یا QR Code اسکرین شات کپی گرفته و ذخیره کنید و روی I have kept it safely کلیک کنید.

این کد نباید در اختیار فردی جز خودتان قرار بگیرد.

با انجام این مراحل کار ساخت کیف پول بیت کوین شما به اتمام رسید. حال می توانید با آدرسی که برایتان ایجاد شده است می توانید به مبادله این ارز دیجیتالی بپردازید.

آدرس کیف پول بیت کوین با کلیک بر روی اطلاعات حساب در بخش Detail نمایش داده می‌شود و شما می توانید آن را کپی کرده و داشته باشید. آدرس کیف پول به صورت QR Code هم قابل دسترس و ذخیره سازی است.

نحوه ساخت کیف پول بیت کوین در آیفون

برای اینکه بتوانید از طریق  iOS اقدام به ساخت کیف پول بیت کوین کنید:

 • ابتدا باید برنامه Blockchain را نصب نمایید. شما می توانید این برنامه را از طریق اپ استور دانلود کنید.
 • گزینه Create a wallet را انتخاب کنید.
 • حال حساب کاربری خود را بسازید.
 • با ارائه یک ایمیل و رمز عبور و آدرس ایمیل خود را تایید نمایید.
 • لینکی به ایمیل شما ارسال می شود به ایمیل خود رفته و لینک فرستاده شده توسط برنامه را باز کنید تا ایمیل شما مورد تایید قرار بگیرد.

حال می توانید از کیف پول ساخته شده خود استفاده کنید. تمامی کاربری های کیف پول آماده است و می توانید از آن استفاده نمایید. پس روی Request کلیک کنید تا آدرس کیف پول خود را پیدا کنید.

مهین پرداخت با تفکری نوین برای ارائه انواع خدمات ارزی در خدمت شما است.

پنجشنبه, 18 شهریور 1400 / منتشر شده در بیت کوین, حساب های ارزی
کارت اعتباری بیت کوین

امروزه بیت کوین یکی از محبوبترین رمزارزها در دنیا است. این رمزارز با توجه به امنیت آن توجه سرمایه گذاران بسیاری را به خود جلب کرده است. کاربران می توانند از بیت کوین مانند سایر ارزهای دیجیتالی جهت انتقال و پرداخت های ارزی خود استفاده نمایند. این رمزارز دارای انواع کارت های اعتباری می باشد که در ادامه به تفصیل بیان خواهد شد.

 کارت اعتباری بیت کوین 

هنوز اکثر سایت ها و سرویس های مجازی، بیت کوین را به عنوان یک روشی برای پرداخت نپذیرفته و تعداد محدودی از آنها از رمز ارزها در فعالیت های خود استفاده می کنند.

معمول ترین راه برای نقد بیت کوین معامله آن با ارز فیات است. یک راه راحت و سریع برای انجام این کار، باز کردن یک کارت اعتباری (Debit Card) بیت کوین می باشد. استفاده ازاین کارت همچون سایر کارت های نقدی متعلق به رمزارزها و سایر کارت های اعتباری پیش پرداخت بوده و تنها تفاوت آن در هزینه های پردازش و تبدیل ارز می باشد.

این کارت به طور خودکار بیت کوین را به ارز فیات تبدیل میکند، که انتقال پول و پرداخت را برای کاربران بسیار ساده خواهد کرد.

انواع کارت اعتباری بیت کوین

در مطالب پیشین با کارت اعتباری آشنا شدیم، باید بدانیم که کارت های اعتباری بیت کوین، به دو صورت مجازی و فیزیکی در دسترس بوده که با توجه به کاربردشان در فعالیت های مختلف، مورد استفاده قرار می گیرند.

کارت مجازی

کارت مجازی بیت کوین برای کاربرانی که مایل هستند آنلاین بیت کوین خود را خرج کنند مناسب می باشد. این کارت ها قابلیت اتصال به کیف پول های مجازی در گوشی های هوشمند و رایانه را دارند. مزیت کارت های مجازی نسبت به کارت های فیزیکی بیت کوین قیمت ارزان تر و به صرفه تر آن ها است.

کارت فیزیکی 

اگر به فکر استفاده به صورت فیزیکی هستید، کارت فیزیکی بیت کوین بسیارمناسب می باشد. این کارت در صورتی که می خواهید از یک فروشگاه خرید کرده و یا از خودپرداز پول برداشت نمائید مناسب می باشد. ازمعایب این کارت هزینه بالاتر آن است.

چگونگی دریافت کارت اعتباری بیت کوین 

برای دریافت کارت اعتباری بیت کوین، ابتدا بایستی یک کیف پول بیت کوین برای خود ایجاد کنید. در هنگام افتتاح حساب توجه کنید که حسابتان متناسب با شرایط و خرج کردنتان باشد، پس حتما ابتدا هزینه ها، نرخ خرج کرد و … را با هم مقایسه کنید.

مزایا و معایب کارت اعتباری بیت کوین

برای اینکه بهتر متوجه شوید که آیا کارت اعتباری بیت کوین برایتان مناسب است یا خیر می توانید به این نکات توجه کنید:

این کارت اعتباری کمک می کند تا سریع و آسانتر پرداخت و انتقال داشته باشید.

بیت کوین در هر کشوری قابل استفاده می باشد فقط بایستی بیت کوین خود را به ارز فیات تبدیل کنید.

امکان نگهداری چند ارز فیات در این کارت وجود دارد.

به راحتی نمی توانید در هر جایی از این کارت استفاده کنید.

چه نکاتی را باید در هنگام دریافت کارت اعتباری بیت کوین در نظر گرفت؟

هنگام دریافت کارت اعتباری بیت کوین موارد دیگری نیز باید در نظر گرفته شود:

کارت های مختلف محدودیت های مختلفی برای برداشت پول نقد و کارمزد دارند، بنابراین می بایست اطمینان حاصل کنید که کارت و ارائه دهنده ای که انتخاب کرده اید برای نیازهای شما مناسب است یا خیر.

برخی از کاربران بیت کوین مایل به ناشناس ماندن هستند اما برای ثبت نام درسایت های ارائه دهنده کارت بیت کوین احراز هویت اجباری است. شرایط بسته به ارائه دهنده متفاوت است، اما اگر ناشناس بودن برای شما مهم است قبل از ثبت نام آن را بررسی کنید.

اگر از چندین ارز رمزنگاری شده استفاده می کنید و می خواهید تنها یک کارت نقدی رمزارز داشته باشید، پیشاپیش بررسی کنید که کارت ارائه دهنده ای که انتخاب کرده اید از رمزارزهای مدنظر شما پشتیبانی می کند یا خیر.

شما همچنین باید بررسی کنید که شرکت ارائه دهنده انتخابی شما با در کشورتان خدمات ارائه می کند و یا معتبر است یا خیر.

بسته به اینکه از برنامه هایی برای نظارت بر حساب خود استفاده میکنید یا خیر، می تواند گزینه ای برای انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات مورد نیاز شما باشد.

در ایران خرید کارت اعتباری بیت کوین امکان پذیر است؟

متاسفانه در حال حاضر استفاده از این کارت ها به خصوص شکل فیزیکی آن، در ایران مقدور نیست و شرایط آن ساکن بودن در کشور آمریکا و استفاده از آن در همان کشور است. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید کارت های اعتباری بیت کوین، می توانید به خدمات میهن پرداخت در این زمینه مراجعه کنید.

در آخر

جهت بهره مندی از خدمات بیت کوین به پنل کاربری خود مراجعه کنید، همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد.  مهین پرداخت با تفکری نوین برای ارائه انواع خدمات ارزی در خدمت شما است.

روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی

با توسعه روزافزون کاربران فروشگاه‌های اینترنتی معروف مانند آمازون و ebay، نیاز به شبکه‌های پرداخت آنلاین افزایش یافته است که امکان دسترسی به افراد مختلف از سراسر جهان را ساده می‌کند. در همچین شرایطی کیف پول‌های الکترونیکی مختلف مانند وب مانی، پی پال، یا پرفکت مانی امکان پرداخت ارزی را برای کاربران فراهم کردند؛ این کیف پول‌ها قابلیت دریافت و پرداخت ارزهای مختلف و شرایط پرداخت در سایت‌های خارجی را هم فراهم کردند. در این مقاله به روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی می‌پردازیم.

روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی

پرفکت مانی چیست؟

قبل از اینکه به روش‌های واریز پول به حساب پرفکت مانی بپردازیم بهتر است ببینیم پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که از سال ۲۰۰۷ به عنوان یک ابزار مالی آنلاین فعالیت خود را در پاناما آغاز کرده است. امروزه کسب و کارهای مختلف در سراسر جهان به صورت آنلاین کار می‌کنند و تراکنش‌های مالیشان سریع‌تر از همیشه در حال انجام است. بین انواع سیستم‌های پرداخت و دریافت آنلاین، شرکتی که بتواند تراکنش‌های مالی را با سرعت و امنیت بالاتر انجام دهد انتخابی مناسب‌تر خواهد بود. انتخاب یک سیستم مناسب برای ما ایرانی‌ها یک شرط دیگری هم دارد آن تحریم نبودن کشور ما است. پرفکت مانی یکی از سیستم‌های دریافت و پرداخت آنلاین است که مانند پی پال عمل می‌کند. به دلیل امنیت بالای حساب‌های پرفکت مانی کاربران، این ارز الکترونیکی در سال‌های اخیر محبوبیت بسیار زیادی به دست آورده است.

معرفی روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی 

انتقال پول به حساب پرفکت مانی روش‌های مختلفی دارد که هر کس می‌تواند بر اساس شرایط موجود یکی از این روش‌ها را انتخاب کرده و تراکنش خود را انجام دهد، تمام روش‌های موجود برای شارژ حساب پرفکت مانی در ایران کاربردی ندارند از متداول‌‌ترین شیوه‌های واریز پول به حساب پرفکت مانی ۴ روش است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

۱- واریز پول به حساب پرفکت مانی با بیت کوین

یکی از روش‌های واریز پول به حساب پرفکت مانی استفاده از صرافی‌های آنلاین و خرید بیت کوین و انتقال آن به حساب پرفکت مانی است. برای انجام این عملیات باید دارایی دلاری و یا ریالی خود را به صرافی‌های مطمئن مانند میهن پرداخت منتقل کنید و آن‌ها را به بیت کوین تبدیل کنید، سپس بیت کوین‌های خریداری شده را به حساب بیت کوین پرفکت مانی‌تان انتقال دهید.

مراحل واریز پول به پرفکت مانی از طریق بیت کوین

۱- بعد از ورود به کیف پول و کلیک کردن بر روی گزینه Deposit واریز وجه با بیت کوین را انتخاب کنید و در پنجره جدید بر روی گزینه create new deposit کلیک کنید.

 

روش های واریز پول به حساب پرفت مانی

 

 ۲- اگر برای اولین بار می‌خواهید حساب پرفکت مانی خودتان را با بیت کوین شارژ کنید، قبل از آن باید حساب بیت کوین بسازید و بعد بر روی گزینه  Creat it کلیک کنید. با انتخاب گزینه Create a new btc wallet و زدن تیک گزینه تایید بیت کوین، حساب بیت کوین شما ایجاد می‌شود.

۳- مجدد به صفحه Create bitcoin deposit باز گردید و حساب بیت کوین مورد نظرتان را انتخاب کنید و مقدار بیت کوینی که می‌خواهید به حساب پرفکت مانی واریز کنید را ثبت کنید. شما می‌توانید از طریق میهن پرداخت به صورت خودکار خرید و فروش ارزدیجیتال مانند بیت کوین را انجام دهید.

۴- با کلیک بر گزینه preview صفحه‌ای جدید برای بررسی جزئیات باز می‌شود و با کلیک بر روی گزینه Confirm تراکنش با موفقیت انجام می‌شود.

 

۲- واریز پول به پرفکت مانی از طریق ووچر پرفکت مانی

یکی دیگر از آسان‌‌ترین روش‌های واریز پول به حساب پرفکت مانی، خرید ووچر پرفکت مانی است. ووچر (e-Voucher) پرفکت مانی یک کد رمز ۱۶ رقمی فعالسازی و کد ۱۰ رقمی شماره ووچر می‌باشد، که کاربر با ثبت آن در حساب خود، می‌تواند از موجودی آن استفاده نماید. به عبارت ساده‌تر ووچر مانند یک کد شارژ عمل می‌کند که یکی دیگر از روش‌های شارژ حساب پرفکت مانی است.

مراحل واریز پول از طریق ووچر پرفکت مانی

۱- بعد از ورود به حساب پرفکت مانی برروی گزینه Deposit کلیک کنید و گزینه E-Voucher را انتخاب کنید.

واریز پول به پرفکت مانی از طریق ووچر پرفکت مانی

 

 

۲- در این بخش اطلاعات ووچر شامل کد ۱۶ رقمی فعالسازی و کد ۱۰ رقمی شماره ووچر را وارد کرده و گزینه  Activate an e-Voucher را بزنید.

 

واریز پول به پرفکت مانی از طریق ووچر پرفکت مانی2

 

۳- بعد از فعالسازی کد ووچر، به صورت آنی شارژ حساب پرفکت مانی  انجام می‌شود.

 

۳- واریز پول به پرفکت مانی از طریق صرافی‌های معتبر

واریز پول به حساب پرفکت مانی از طریق خرید پرفکت مانی از صرافی‌‌های معتبر یک روش معمول و ایمن برای انتقال وجه به حساب پرفکت مانی است. این روش به شما امکان می‌دهد تا پول را از حساب بانکی به حساب پرفکت مانی خود واریز کنید.

برای استفاده از این روش لازم است نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • انتخاب صرافی معتبر، میهن پرداخت به عنوان یک شرکت پرداخت ارزی، خدمات پرفکت مانی را به طور کامل ارائه می‌دهد.
 • ثبت سفارش شارژ حساب پرفکت مانی
 • پرداخت وجه ریالی معادل مقدار پرفکت مانی مورد نیاز

هنگام انتخاب صرافی، به امنیت و قوانین آن توجه کنید و از صرافی‌ های معتبر و مورد تایید استفاده کنید تا از مشکلات احتمالی جلوگیری شود. 

بهترین روش واریز پول به حساب پرفکت مانی

استفاده از کارت شارژ پرفکت مانی معروف به ووچر پرفکت مانی به عنوان بهترین روش واریز پول به حساب پرفکت مانی است، اما انتخاب بهترین روش به شرایط شما و نیازهایتان بستگی دارد. البته امکان واریز پول از طریق کارت‌ها و سیستم‌های پرداخت دیگر نیز میسر است. شما می‌‌توانید از طریق مستر کارت و حوالجات اقدام به شارژ حساب پرفکت مانی خود کنید. شما می توانید در از طریق خرید ووچر پرفکت مانی، اقدام به شارژ حساب پرفکت مانی خود کنید و یا مستقیم از خدمات شارژ حساب پرفکت مانی میهن پرداخت استفاده کنید.

سخن آخر

با توجه به اهمیت خریدهای آنلاین در سرتاسر دنیا، از این رو ابزار و سیستم‌های مختلفی جهت آسایش و ساده شدن مراحل پرداخت برای کاربران فراهم شده است که یکی از بهترین سیستم‌ها پرفکت مانی است. در این مقاله با روش‌های واریز پول به حساب پرفکت مانی، خرید مستقیم از حساب پرفکت مانی، واریز از طریق حواله پرفکت مانی، واریز پول از طریق ووچر پرفکت مانی، واریز پول به پرفکت مانی از طریق بیت کوین و واریز پول به پرفکت مانی از طریق صرافی‌های معتبر آشنا شدیم. در صورتی که قصد پرداخت برای هر سرویس بین‌المللی و جهانی دارید، میهن پرداخت با پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته آماده ارائه خدمات ارزی به شما می‌باشد. 

چهارشنبه, 17 شهریور 1400 / منتشر شده در اقتصادی, حساب های ارزی
ثبت سفارش پرداخت با اسکریل (Skrill)

اسکریل یک سرویس مناسب و عالی برای انتقال پول به صورت بین المللی می باشد و توانسته مورد استقبال کاربران در کل جهان واقع شود. اسکریل در سال ۲۰۰۱ در انگلستان تاسیس یافت و امروزه به عنوان غول پرداخت جهانی شناخته شد. از مزایای اسکریل می توان به هزینه ها و نرخ ارز بسیار رقابتی، انتقال امن، سریع و راحت، توانایی پشتیبانی از بیشتر ارزهای جهان نام برد.  امروز برای شما مراحل ثبت سفارش پرداخت با اسکریل (Skrill) را آماده کرده ایم در ادامه با ما همراه باشید.

معایب اسکریل

اسکریل در کنار مزایای بسیار زیاد، معایبی را نیز دارد.

 • تعداد ارزهای موجود با توجه به کشور ارسال کننده متفاوت می باشد،
 • پول فقط می تواند به حساب بانکی یا کیف پول تلفن همراه ارسال شود
 • هزینه ها از طریق حاشیه نرخ ارز غیر شفاف اخذ می گردد.
 • کاربران ایرانی نیز به دلیل تحریمات نمی توانند از اسکریل استفاده نمایند.

اسکریل (Skrill) تقریباً برای افرادی که به دنبال یک راه انعطاف پذیر و در دسترس برای انتقال پول به خارج از کشور هستند، مناسب می باشد. به طور کلی اسکریل یک کیف پول تلفن همراه است که باعث شده انتقال و پرداخت از طریق اینترنتی به هر نقطه از جهان به راحتی و سهولت انجام بگیرد. 

ثبت سفارش پرداخت با اسکریل (Skrill)

برای پرداخت با اسکریل باید ابتدا خودتان دارای اکانت اسکریل باشید تا بتوانید پرداختان را از طریق اکانت انجام دهید. در این زمینه می توانید از خدمات میهن پرداخت بهره مند شوید. در رابطه با انجام سفارش و خرید باید گفت اگر در هنگام خرید کالا یا هر خدمات دیگر اینترنتی از یک وب سایت، لوگوی Skrill وجود داشت شما می توانید خرید یا تراکنش خود را با اسکریل انجام دهید. اسکریل با کمترین کارمزد می تواند گزینه مناسبی برای پرداخت های الکترونیکی باشد.

مراحل ثبت سفارش پرداخت با اسکریل (Skrill)

حال مراحل کار با اسکریل را به شما آموزش می دهیم.

در صورتی که دارای یک حساب کاربری فعال اسکریل می باشید و حسابتان تایید اعتبار شده است می توانید انتقال پول داشته باشید. حال شما وارد حساب خود می شوید و پس از تایید اعتبار بایستی کشوری که به آن پول ارسال می کنید و کشوری که از آن ارسال پول دارید را مشخص نمایید. اما اگر مایل هستید این پول را به فردی از کشور خود ارسال شود می توانید پس از ورود به سایت روی کلمه Send Money  کلیک نمایید. حال از شما می خواهد تا ایمیل گیرنده پول را وارد نمایید و پس از آن می توانید پرداخت را انجام دهید.

ثبت سفارش پرداخت با اسکریل (Skrill)

در رابطه با آدرس ایمیل گیرنده باید اشاره کنیم که ایمیلی را که برای پرداخت پول وارد می کنید در حساب اسکریل ثبت شده باشد. ارسال پول از طریق اسکریل فقط چند ثانیه طول می کشد. البته این هم وجود دارد در بعضی مواقع حتی ۲ ساعت نیز طول بکشد و یا اگر حساب کاربریتان تازه باشد ممکن است بیشتر هم به طول بی انجامد.

آموزش قدم به قدم ثبت سفارش پرداخت با اسکریل (Skrill)

برای اینکه بهتر متوجه شوید به طور قدم به قدم به شما آموزش خواهیم داد.

ابتدا افتتاح حساب می کنید. پس از اینکه حساب اسکریل برایتان افتتاح شد بایستی برای وارد شدن به حساب، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. حال برای انتقال پول با اسکریل به منوی سمت راست صفحه بروید و بر روی گزینه زرد رنگ با نام Send Money  کلیک کنید. حال باید آدرس ایمیل گیرنده ایی که می خواهید برایش پول واریز کنید را وارد نمایید. (آدرس ایمیل باید آدرسی باشد که کاربر مقابل از طریق آن وارد حساب اسکریل می شود باشد). حال نوبت به انتخاب ارز می رسد. ارز مورد نظر با مقداری که می خواهید ارسال کنید را انتخاب نمایید. پس از این کار نوبت به بررسی می رسد. برای اینکار به قسمت پایین صفحه بروید و بر روی دکمه بنفشReview  کلیک نمایید. پس از اینکه بررسی نمودید و تمام کاریتان درست بود نوبت به تایید و انتقال پول می رسد. پس اگر اطمینان حاصل کردید بر روی confirm  کلیک نمایید و انتقال را انجام دهید.

و در اینجا ثبت سفارش پرداخت با اسکریل (Skrill) شما با موفقیت انجام شد.

آیا برای انتقال پول با اسکریل محدودیت وجود دارد؟

انتقال و پرداخت با اسکریل هیچگونه محدودیتی ندارد و هر میزان که مایل بودید و بسته به موجودی حسابتان می توانید انتقال پول داشته بیاشید.

البته برای این منظور نیز کارمزدی تعیین می شود که در هنگام انتقال از حسابتان کسر می گردد. هزینه ایی که برای انتقال تعیین شده در اسکریل به این گونه است: می تواند از ۵.۵ یورو برای برداشت از حساب بانکی، تا ۷ درصد از میزان انتقالی شما، در صورت برداشت مستقیم به عنوان اعتبار ویزا، متفاوت باشد.

همچنین حداکثر میزان انتقال می تواند بسته به روش استفاده از اسکریل و وضعیت تایید هویت شما می تواند متغییر باشد. برای همین منظو.ر بهتر است در ابتدا افتتاح حساب اقدام به وریفای نمودن حساب خود کنید. اگر حساب وریفای نشده باشد فقط می توان تا ۱۳۵ دلار انتقال پول در اسکریل داشت. برای وریفای حساب اسکریل خود می توانید از میهن پررداخت کمک بگیرید.

اگر تمایل به کار با اسکریل را دارید و نگران مشکلات تحریم هستید پیشنهاد می کنیم حتما از خدمات میهن پرداخت بهره ببرید. خدمات ما شامل: افتتاح حساب اسکریل، شارژ حساب اسکریل و نقد کردن موجودی اسکریل و تسویه آن با ارزهای مختلف می باشد.

یکشنبه, 14 شهریور 1400 / منتشر شده در اقتصادی, بیت کوین
خرید بیت کوین با اسکریل

هر روز علاقه به داشتن بیت کوین در بین کاربران در حال افزایش می باشد. بیت کوین یک ارز دیجیتال غیر متمرکز همتا به همتا است که هیچ مرجع مرکزی ندارد و برای فعالیت به بانک ها یا سایر موسسات مالی متکی نمی باشد. بیت کوین توسط Satoshi Nakamoto ناشناس ایجاد شده است، از فناوری بلاک چین به عنوان دفتر کل معاملات عمومی استفاده می کند و به شبکه اجازه می دهد تراکنش هایی را که مستقیماً از یک طرف به طرف دیگر ارسال می شود را تأیید کند. هر کسی می تواند به شبکه بیت کوین بپیوندد زیرا هیچ کس مالک یا کنترل کننده آن نیست. راه های مختلفی برای خرید بیت کوین وجود دارد که یکی از آن راه ها استفاده از حساب اسکریل است. با ما همراه باشید.

بیت کوین اولین ارز رمزنگاری شده بود و زمینه را برای هزاران پروژه بعدی که از آن زمان ظاهر شد، پایه گذاری نمود. با وجود رقابت بیشتر، بیت کوین همچنان محبوب ترین رمزارز در جهان است و بیش از نیمی از سرمایه بازار رمزنگاری را به خود اختصاص داده است.

جهت خرید بیت کوین کلیک کنید.

روش های خرید بیت کوین با اسکریل

اسکریل (Skrill) سیستمی مشابه با پی پال است با این تفاوت که قوانین سختگیرانه ای مانند پی پال ندارد. به عبارتی اسکریل یک کیف پول دیجیتالی می باشد و این امکان را فراهم می کند تا کاربر بتواند به صورت آنلاین از وب سایت های مختلف خرید کرده و امکان انتقال ارز به حساب ها یا کارت های دیگر را داشته باشد. یکی از کارهایی که می توان با اسکریل انجام داد خرید بیت کوین می باشد که در ادامه به تفصیل بیان شده است.

خرید بیت کوین با استفاده از حساب اسکریل

Skrill به شما امکان می دهد در ارزهای دیجیتال  سرمایه گذاری کنید. برای اینکار فقط کافی است یک حساب اسکریل داشته باشید.

برای خرید بیت کوین با استفاده از حساب اسکریل می بایست به صورت زیر عمل کنید:

 • وارد حساب اسکریل خود شوید.
 • کارت اعتباری خود را اضافه کنید.
 • وجوه را به ارز محلی خود سپرده گذاری کنید.
 • به تب “crypto” بروید و گزینه  “exchange” را انتخاب کنید.
 • فرآیند مبادله را تکمیل کنید.

 LocalBitcoins

LocalBitcoins  یکی از فروشگاه های آنلاین است که می توان برای خرید بیت کوین با اسکریل آن هم به طور غیر مستقیم کمک گرفت. شما می توانید در این فروشگاه، فروشندگان بسیاری را در سطح جهان پیدا کنید که با استفاده از روش‌های پرداخت مختلف، بیت‌کوین به شما می‌فروشند. این فروشگاه این امکان را برای کاربر فراهم نموده تا با چندین روش اقدام به خرید بیت کوین کند. یکی از این روش ها خرید با اسکریل می باشد. مهم است که فروشنده ای را پیدا کنید که Skrill را بپذیرد و از شهرت بالایی برخوردار باشد تا مطمئن شوید که کلاهبرداری نیست.

Lykke

Lykke یک شرکت سوئیسی است که برای کاربران این امکان را فراهم نموده تا بتوانند به راحتی انواع ارزهای دیجتال را خریداری، فروش و مبادله کنند. مزایای استفاده از Lykke این است که برای برداشت، مبادله یا پرداخت با هزینه کم هیچگونه کارمزدی نمی خواهد. همچنین این اپلیکیشن برای استفاده بر روی سیستم عامل های اندروید و iOS مناسب و قابل استفاده می باشد.

CoinGate

از دیگر راه های خرید بیت کوین با اسکریل CoinGate می باشد. از طریق این روش می توان: بیت کوین، لیت کوین، اتریوم و … را با اسکریل خریداری نمود.

خرید بیت کوین با اسکریل

 Paxful

Paxful یک وب سایت فروش آنلاین بیت کوین می باشد این وب سایت شباهت زیادی به localBitcoins دارد. در این وب سایت شما می توانید با اشخاص مبادله ‌کنید و با هیچ عنوان با هیچ کمپانی خاصی در ارتباط نمی باشید. به همین دلیل باید بسیار زیرک و محتاط باشید و به هر کسی اعتماد نکنید.

SpectroCoin

SpectroCoin از صرافی های آنلاین و همچنین یک ارائه دهنده‌ی کیف پول دیجیتالی است. این صرافی با این ویژگی برای کاربران این امکان را فراهم نموده تا ارز دیجیتال بیت کوین، اتریوم، دش و … بتوانند به راحتی از اسکریل خریداری کنند.

برای اینکه بتوان از این صرافی استفاده نمود بایستی ابتدا به وسیله صرافی یک اکانت برای خود ایجاد کند. پس از ایجاد اککانت را فعال و ارز دیجیتالی مورد نظر خود واریز کند. پس از آن به مبادله ارز بردازد. هزینه ایی که در برای تراکنش در این صرافی با اسکریل تعیین شده حدود ۳.۵ % با حداکثر سپرده گذاری ۵۰۰۰ یورو است.

نحوه خرید بیت کوین با Skrill در SpectroCoin:

 • در SpectroCoin ثبت نام کنید.
 • اکانت خود را از طریق ایمیل تایید فعال کنید.
 • روی  deposit کلیک کنید و EUR، GBP یا USD را انتخاب کنید.
 • کشور خود و مبلغ واریزی را انتخاب کنید.
 • وارد حساب Skrill خود شوید و روی Pay Now کلیک کنید.
 • به Exchange بروید.
 • Pay Currency را انتخاب کنید و مبلغ مبادله را وارد کنید.
 • روی Exchange کلیک کنید.
 • سفارش را بررسی کنید و روی Confirm کلیک کنید.

 BitPanda

اولین روش برای خرید بیت کوین از اسکریل BitPanda  می باشد. BitPanda یک صرافی آنلاین بیت کوین است که به شما امکان پرداخت با  اسکریل را می دهد.

بیت پاندا یک صرافی آنلاین می باشد که اسکریل را به عنوان یک پرداخت آنلاین قبول کرده است. این صرافی فقط کاربران اروپایی را می پذیرد و به همین دلیل برای کاربران ایرانی نمی تواند گزینه مناسبی باشد.

برای اینکه بتوان ازاین صرافی استفاده نمود کافی است اکانت خود را لاگین کرده و گزینه Buy را انتخاب نمایید. سپس اسکریل را به عنوان یک درگاه پرداخت انتخاب نمایید. معمولا هزینه ای که BotPanda برای اسکریل دریافت می  کند حدود ۴% است. ولی می توان گفت این صرافی برای هیچ قیمت تعیین کننده ایی را برای میزان هزینه تراکنش ها تعیین نکرده و در کل هزینه در مبلغ نهایی گنجانده می شود.

Paybis

Paybis یک صرافی بصری ارز دیجیتال کاربر پسند است که به کاربران امکان می دهد به راحتی بیت کوین را با Skrill خریداری کنند. صرافی مستقر در بریتانیا قصد دارد عوارض خرید ارزهای دیجیتال همراه با ساختار کارمزد واضح و پشتیبانی مفید از مشتری را از بین ببرد. برای خرید بیت کوین با استفاده از Skrill می توانید از پوند، یورو و دلار آمریکا استفاده کنید، اما برای راحتی آن بیش از ۲.۹۵ درصد از شما دریافت می شود.

Virwox

از دیگر صرافی هایی که می توان برای خرید بیت کوین با اسکریل انتخاب نمود Virwox می باشد. انجام مراحل تراکنش کند و هزینه تراکنشش تا حدودی بالا است. برای اینکه بتوانید از این صرافی خرید داشته باشید بایستی یک حساب کاربری برای خود داشته باشید.

اگر برایتان اطمینان و خرید بیت کوین با اسکریل توسط صرافی ها و سایر موارد نام برده آسان نیست. می توانید با میهن پرداخت در تماس بوده و یک راه حل مناسب برای خرذید بیت کوین خود انتخاب کنید.

اسکریل یک سیستم اینترنتی است که به وسیله شرکت Skrill در انگلستان راه اندازی و در حال فعالیت است و به همین دلیل ایرانیان نمی توانند از این سیستم استفاده کنند. چرا که کشورهای اروپایی اقدام به تحریم ایران نموده و کاربران ایرانی نمی توانند از خدمات اسکریل بهرمند شود.

از خدمات اسکریل در میهن پرداخت بهره ببرید و نگران وجود تحریم ها نباشید. 

بهترین کیف پول های بیت کوین

کیف پول بیت کوین یک نوع کیف پول دیجیتالی می باشد که برای ارسال و دریافت بیت کوین استفاده می شود. این کیف پول بسیار شبیه به نوع فیزیکی آن بوده، با این تفاوت که به جای ذخیره پول فیزیکی، اطلاعات رمزنگاری شده را در خود جای داده است. این اطلاعات برای دسترسی آسان به آدرس بیت کوین و همچنین ارسال تراکنش ها ذخیره سازی می شوند. برای اینکه بیشتر با این کیف پول دیجیتالی آشنا شوید و ببینید چه مزایا و معایبی را به همراه دارد، پیشنهاد می کنیم با ما تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

کیف پول های بیت کوین

این کیف پول دیجیتالی یک نوع برنامه است که به نگهداری و ارسال بیت کوین کمک می کند.

کیف پول دیجیتال، دارای کلیدهای خصوصی برای امضای معاملات بیت کوین است. منظور این است که اگر هر فردی این کلیدها را داشته باشد می تواند به راحتی دارایی مربوط به آن آدرس را کنترل کند.

از امن ترین کیف پول بیت کوین می توان به کیف پول سخت افزاری اشاره کرد که در مقایسه با کیف پول های تحت وب، امنیت بیشتری دارند.

قابلیت دیگر برخی از کیف پول های بیت کوین این است که می توان در آن چندین رمزارز را نگهداری کرد.

کلید های خصوصی (Private Key) در کیف پول های بیت کوین

کلیدهای خصوصی برای کنترل آدرس بیت کوین استفاده می شود. هرکسی که کلید خصوصی شما را داشته باشد می تواند دراریی های شما را به راحتی و بدون هیچ دردسری جابجا کند.

کیف پول بیت کوین یک دستگاه یا برنامه است که می تواند با بلاک چین بیت کوین تعامل برقرار کند. برخی تصور می کنند که این کیف پول برای ذخیره بیت کوین می باشد، اما در اصل نشان دهنده کنترل رمزنگاری آدرس بلاک چین است.

هر کیف پول بیت کوین دارای مجموعه ای از کلیدهای خصوصی می باشد که مربوط به دفترچه آدرس بلاک چین کاربر است. از این کلیدها صرفا برای امضای معاملات بیت کوین استفاده می گردد و عملاً به کاربر اجازه کنترل بیت کوین های آن آدرس را می دهد.

اگر هکر بتواند کلیدهای خصوصی کیف پول را به دست آورد، می تواند بیت کوین های آن آدرس را به کیف پول خود منتقل نماید.

بهترین کیف پول های بیت کوین

انواع کیف پول های بیت کوین

کیف های موبایل، دسکتاپ، تحت وب، سخت افزاری و کاغذی انواع کیف پول های بیت کوین هستند که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا می شویم.

کیف پول موبایل

این کیف پول ها، برنامه هایی هستند که چون در موبایل نصب می شوند همیشه همراه فرد بوده و می توان درهنگام پرداخت سریع بصورت حضوری یا آنلاین از طریق ارتباطات میدانی(NFC) یا اسکن یک کد QR از آن استفاده نمود.

اکثر کیف پول های موبایل معمولاً با iOS یا Android سازگار می باشند. از بهترین کیف پول های بیت کوین می توان به  تراست ولت (TrustWallet)، اکسودوس (Exodus)، کوینومی (Coinomi) و اتمیک (Atomic) اشاره کرد.

به دلیل وجود بدافزارهای مخفی به عنوان کیف پول بیت کوین بهتر است قبل از انتخاب هر کیف پول  درمورد آن تحقیق کرده و سپس تصمیم بگیرید.

کیف پول دسکتاپ

کیف پول های دسکتتاپ برنامه هایی مناسب رایانه های شخصی هستند و برای سیستم عامل های مختلفی از قبیل ویندوز، مک و لینوکس طراحی شده اند. کیف پول های اکسودوس (Exodus)، کوینومی (Coinomi)، اتمیک (Atomic) و فری ولت (Freewallet) از معروفترین کیف پول های دسکتاپ هستند.

کیف پول تحت وب

این کیف پول یک سرویس آنلاین می باشد و دسترسی به آن فقط از طریق اینترنت امکان پذیر است. مزیت اصلی کیف پول های تحت وب این است که می توان به راحتی به آنها در هر مکانی و از هر دستگاهی دسترسی داشت. با این حال، داشتن امنیت یک نگرانی اصلی در بین این کیف پول ها است. که باید مراقب خطراتی مانند بدافزارها و فیشینگ برای سرقت رمز عبور کاربران بود. از محبوب ترین کیف پول های تحت وب می توان به Blockchain اشاره کرد.

کیف پول سخت افزاری

کیف پول های سخت افزاری امن ترین نوع کیف پول بیت کوین می باشند، آن هم به این دلیل است که کلیدهای خصوصی را بر روی یک دستگاه فیزیکی ذخیره کرده و از بهترین روش های رمزنگاری استفاده می کنند. این دستگاه ها شبیه یک درایو USB هستند. هنگامی که کاربر می خواهد در رایانه خود معامله بیت کوین انجام دهد، کیف پول سخت افزاری را به آن متصل می کند که می تواند بدون آسیب رساندن به کلیدهای خصوصی کاربر، معاملات را امضا نماید.

Ledger و Trezor هر دو تولید کننده کیف پول سخت افزاری معروفی هستند و تعداد بسیاری از رمزارزها را پشتیبانی می کنند. می توان یکی از این دو را انتخاب، خریداری و استفاده نمود.

جهت خرید کیف پول های لجر نانو اس و لجر نانو ایکس کلیک کنید.

نکات مهم برای امنیت کیف پول

هر کیف پولی را که انتخاب می کنید زعایت نکات امنیتی برای حفظ دارایی تان ضروری است. برخی از اقدامات حفاظتی شامل:

 • انتخاب رمز عبور قوی
 • استفاده از احراز هویت ۲ مرحله ای
 •  نگهداری سرمایه های سنگین در کیف پول های سخت افزاری
 • حفظ کلمه های امنیتی کیف پول در جای مطمئن

برای بهره مندی از خدمات میهن پرداخت و خرید و فروش بیت کوین وارد پنل کاربری خود شوید و با همکاران ما تماس برقرار کنید. مهین پرداخت با تفکری نوین برای ارائه انواع خدمات ارزی در خدمت شما است.

تغییر حساب شخصی پی پال به حساب بیزینسی

جهان در هر لحظه در حال پیشرفت بوده و به سرعت به سمت الکترونیکی شدن و داشتن یک زندگی راحت تر می رود. اگر کمی به اطراف خود دقت کنیم می بینیم همه چیز حتی دارایی پولی تان در حال سوق پیدا کردن به ارتباطات الکترونیکی است. در این مقاله یکی از کیف پول های الکترونیکی به نام پیپال معرفی خواهد شد. پیپال چگونه می تواند در عصر الکترونیک به ما کمک نماید و تغییر حساب شخصی پی پال به حساب بیزینسی چگونه است. اگر شما هم مشتاق استفاده از این کیف پول هستید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید.

پی پال یک حساب کاربری و الکترونیکی است که کاربر می تواند با داشتن حساب پی پال از طریق اینترنت از این پول استفاده نماید. به طور کلی پی پال به ۲ نوع حساب شخصی (Personal) و حساب تجاری (Business) تقسیم می گردد و ما می خواهیم در این مقاله ببینیم آیا می توان حساب شخصی را به تجاری تبدیل نمود یا خیر و آیا فرقی این دو با هم دارند؟

جهت افتتاح حساب پیپال کلیک کنید.

کاربرانی که دارای حساب پی پال می باشند از این حساب برای دریافت یا ارسال پرداخت های شخصی برای هزینه های مشترک مانند: تقسیم صورتحساب، ارسال نمودن هدیه، ارسال پول به مشتریان یا افراد معمولی که مایل هستند از طریق آنلاین پرداخت وجه داشته باشند.

تفاوت حساب شخصی با تجاری

برای اینکه بتوان تفاوت حساب شخصی با تجاری پی پال را شناسایی کرد و متوجه شد که چه تفاوتی با هم دارند به طور جداگانه در مورد هر یک صحبت خواهیم نمود.

حساب شخصی

حساب شخصی برای افرادی که قصد خرید آنلاین از سایت های ارائه دهنده پردخت با پیپال و یا قصد ارسال پول به حساب های اشنایان خود دارند طراحی شده است. این حساب به دلیل شخصی بودن دارای محدودیت هایی نیز بوده و نمی توان پرداخت ارز با مبالغ مختلف را با این حساب انجام داد.

حساب تجاری

هر کاربری می تواند از حساب تجاری یا همان حساب بیزینسی استفاده نماید. این حساب تمامی شرایط استفاده از حساب شخصی را دارا داشته و می تواند از موارد دیگری که در این حساب ارائه می شود نیز استفاده کرد.

گاهی ممکن است یک تجارت بین المللی داشته باشید که برای نقل و انتقال پولتان نیزا به یک حساب پیپال خواهید داشت. حساب تجاری به نسبت حساب شخصی بسیار امن تر می باشد، گفتنی است که در شما در مقابل استفاده از حساب تجاری هیچگونه هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد. فقط تنها تفاوت خدماتی است که ارائه می شود. همچنین در صورتی که درخواست یک حساب تجاری کرده اید، باید بدانید که تبدیل آن به یک حساب شخصی کار چندان ساده ایی نیست.

در صورت داشتن حساب تجاری و به دلیل اینکه هیچ هزینه اضافی برای استفاده از حساب تجاری وجود ندارد پس بهتر است حساب تجاری خود را به حساب شخصی تبدیل نکنید.

نحوه تغییر حساب شخصی پی پال به تجاری

حال که دانستیم حساب شخصی و تجاری چیست؟ و چه تفاوتی با هم دارند بهتر است به سراغ نحوه تغییر حساب شخصی به تجاری برویم و ببینیم چگونه می توان حساب شخصی را به تجاری تغییر داد.

متاسفانه به دلیل تحریم علیه ایران، امکان استفاده کاربران ایرانی از حساب پی پال، با مشخصات کشور ایران وجود ندارد. اگر شما مایل به استفاده این حساب هستید می توانید با گروه پشتیبانی پی پال در تماس باشید و از مزایایی که میهن پرداخت برای افتتاح حساب پیپال و یا ارتقا حساب پی پال دارد استفاده کنید. میهن پرداخت این امید را می دهد تا بدون هیچ مشکلی حساب پی پال شخصی خود را جهت استفاده در پرداخت های ارزی تان داشته باشید.

یک و تنها راه برای ارتقا یا تنزل دادن حساب پی پال این است که با تیم پشتیبانی مشتری پی پال در تماس باشید.

مراحل تبدیل حساب پیپال شخصی به تجاری

 • وارد حساب پیپال شخصی خود شوید.
 • در بالای صفحه می توانید وارد بخش تنظیمات (Settings)حساب خود شوید.
 • گزینه Update to business account را انتخاب کنید.
 • در این مرحله باید اطلاعاتی کامل از حوزه فعالیت تان ارائه دهید.
 • قوانین موجود را مطالعه و قبول کنید.
 • و در آخر گزینه Agree and Upgrade Account را انتخاب کنید.

متاسفانه به دلیل تحریم علیه ایران، امکان استفاده کاربران ایرانی از حساب پی پال، با مشخصات کشور ایران وجود ندارد. در میهن پرداخت می توانید به راحتی علاوه بر داشتن حساب پیپال، از پشتیبانی آن در حفظ امنیت حسابتان نیز بهره مند شوند.

علاوه بر تمام اینها، شما قادر به افتتاح حساب، شارژ حساب پی پال، خرید و فروش پی پال و همچنین نقد کردن موجودی پی پال خود در میهن پرداخت خواهید بود.  مهین پرداخت با تفکری نوین برای ارائه انواع خدمات ارزی در خدمت شما است.

دلایل لیمیت شدن حساب پی پال

فراگیری استفاده از پی پال در پرداخت ارزی باعث شده تا کاربران با مسائل متنوعی در مورد این حساب ها آشنا شوند.  این گستردگی مشکلاتی را برای این سیستم به دنبال داشته است. یکی از این مسائل، لیمیت شدن حساب پی پال می باشد. پی پال، مقرارات و امنیت های سگینی را برای حساب های کاربران خود برای جلوگیری از سواستفاده و پولشویی، وضع کرده است. برای بررسی بیشتر نکات با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

جهت افتتاح حساب پی پال کلیک کنید.

اگر شما دارای حساب پی پال می باشید، می بایست به قوانین پی پال آگاهی کامل داشته باشید، زیرا در غیراینصورت حسابتان به سرعت لیمیت خواهد شد.

محدودیت دسترسی به حساب PayPal به چه معناست؟

امکان دارد ایمیلی از طرف پی پال یا پیامی در حساب کاربری شما با این مظموم آمده باشد که “دسترسی شما به حساب مورد نظر محدود شده است”. یعنی چه؟ یعنی شما حق برداشت و یا انتقال پول خود در موجودی حساب پی پالتان را ندارید. گفتن است که این محدودیت ها پس از مدتی برداشته و شما می توانید از حساب خود دوباره استفاده نمایید.

دلایل متداول لیمیت شدن حساب پی پال

برای اینکه حساب پی پالتان لیمیت گردد دلایل مختلفی وجود دارد. ما در اینجا به چند مورد از دلایل شایع و مهم لیمیت شدن حساب اشاره خواهیم کرد.

 • داشتن فعالیت های مشکوک و برخلاف قوانین پی پال
 • فروش کالای تقلبی
 • موجودی منفی در حساب پی پالتان
 • اگر کسی به پی پال گزارش دهد که حساب شما مشکوک است.
 • معامله با شخصی که پی پال او را مشکوک دانسته و مخالف قوانین پی پال عمل می کند.
 • حسابتان بیش از حد معمول شکایت (Disputed) و ریفاند (Refund) داشته باشد.
 • میزان خرید و فروشتان به طور ناگهانی تغییرات شدید داشته باشد و افزایش یابد.
 • اگر پی پال مشکوک شود که ی فرد دیگری از حساب پی پال شما استفاده می کند.
 • استفاده از آی پی های مختلف در هنگام ورود به حساب پی پال (در صورت نیاز دلایل تغییر آی پی را به پی پال گزارش دهید).

برای آشنایی به دیگر موارد قوانین پیپال در مورد لیمیت شدن حساب، می توانید به www.paypal.com مراجعه کنید.

مراحل رفع لیمیت حساب پی پال

برای حذف محدودیت از حساب پی پال می توانید طبق سرایط زیر عمل کنید:

 • به Resolution Center بروید.
 • در بخش Your account access is limited، روی Go to Account Limitations کلیک کنید.
 • در کنار هر بخش از تایید مدارک روی Resolve کلیک کنید.

اگر نیاز به بارگذاری اسناد دارید، نکات پی پال را برای ارسال اسناد مرور کنید.

اگر بعد از اتمام تایید مدارک و گذشت زمان، حساب تان همچنان محدود است، به این خاطر است که پی پال به مدارک و زمان بیشتری برای بررسی حساب پی پالتان نیاز دارد. در هر صورت علت هر چه باشد، این مسائل معمولاً ظرف چند روز کاری برطرف می شود. شما همیشه می توانید با PayPal تماس بگیرید و اگر بتوانید با کسی از طریق تلفن صحبت کنید، مشکل شما می تواند بلافاصله برطرف گردد. نکته قابل توجه این است که ممکن است یک ایمیل جعلی در مورد لیمیت شدن حساب پیپال دریافت کنید و این درصورتی است که بخش Resolution Center حساب خالی است. که در این مواقع محتوای ایمیل را به  spoof@paypal.com ارسال کرده و از پی پال بخواهید که آن را بررسی کند.

دلایل لیمیت شدن حساب پی پال

مشکل حل شده اما دسترسی محدود  است چرا؟

اگر سعی کرده اید مشکل را برطرف کنید اما متوجه شدید که حساب شما هنوز محدود است، بهتر است قبل از هر چیز ایمیل خود را بررسی و چک کنید. توجه کنید که ایمل های پی پال در پوشه Spam گیر نیافتاده باشند و شما تمام ایمیل ها را چک کرده باشید. چون ممکن است برای خارج کردن از محدودیت اطلاعاتی را پی پال نیاز داشته دباشد که ندارد.

کلام آخر دلایل لیمیت شدن حساب پی پال

به دلیل تحریم بودن ایران توسط پی پال این محدودیت برای کاربران ایرانی می تواند مشکل ساز باشد. چرا که در صورت ایجاد مشکل شخص دارنده حساب بایستی مدارک خود را مبنی بر مالک بودن حساب پی پال محدود شده ارائه دهد. در بیشتر مواقع هم احراز هویت به طریق حضوری می تواند تنها راه رفع محدودیت حساب باشد.

اما خوب میهن پرداخت در این زمینه نیز کارشناسان خود را داشته و کمک می کند تا کاربران عزیز ایرانی که دارای حساب پی پال هستند بتوانند از طریق کارشناسان حساب خود را از لیمیت بودن خارج سازند و دوباره از حساب پی پال خود استفاده نمایند.

از جمله خدمات گروه میهن پرداخت می توانیم به شارژ حساب پی پال، افتتاح حساب پی پال، نقد موجودی حساب پی پال و اشاره کنیم. تسویه ریالی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام میشود. مهین پرداخت با تفکری نوین برای ارائه انواع خدمات ارزی در خدمت شما است.

بعد از خرید گوشی آیفون، شما ملزم به ساخت اپل ایدی هستید. برای خرید برنامه‌ها از اپ استور، استفاده از اشتراک‌های اپل، مانند iCloud+ و Apple Music و یا خرید رسانه‌های دیگر از اپل، به Apple ID و روش پرداخت معتبر نیاز دارید. شما می توانید حساب پی پال خود را به Apple ID خود اضافه کرده و از این طریق اپل ایدیتان را شارژ کنید.

جهت خرید با پی پال کلیک کنید.

مزایای اپل آیدی

قبل از اینکه نحوه اتصال پی پال با اپل آیدی را برایتان شرح دهیم بهتر است ببینیم این برنامه چه مزایایی را به همراه دارد:

 • امکان ذخیره عکس، فیلم، شماره تلفن، یاداشت و … در فضای مجــازی یا ابری اپل وجود دارد.
 • امکان برقراری تماس ویدیویی میان دستگاه های مختلف اپل را ایجاد می کند. البته در هر دو سیستم عامل اپل OS و iOS این سرویس موجود است.
 • امکان انتقال پیغام از طریق آیپد و آیپاد وجود دارد.
 • یک موقعیت یاب بوده و در صورت گمشدن یا سرقت، می توان موقعیت گوشی را از طریق اپل آیدی شناسایی کرد.
 • امکان انجام بازی از راه دور در این سرویس وجود دارد.
 • می توانید از این طریق افراد مورد نظر خود را ردیابی و موقعیت مکانی آنان را بشناسید و تحت کنترل داشته باشید.

پرداخت اپل آیدی با پی پال

نحوه اتصال حساب PayPal به Apple ID

اولین کاری که پس از خرید گوشی آیفون باید به آن پرداخت ساخت یک اپل آیدی می باشد و کسانی که از این گوشی ها استفاده می کنند ضروری است که از اپل آیدی استفاده نمایند و از طریق آن خریدهای درون شبکه ایی خود را به راحتی انجام دهند. اما خوب ساخت آن کافی نبوده و بایستی از طریقی آن را شارژ نمایند. یکی از بهترین روش ها برای شارژ نمودن اپل آیدی و استفاده از آن پرداخت اپل آیدی با پی پال می باشد. در اینجا نحوه اتصال پی پال با اپل آیدی را به شما آموزش می دهیم.

مراحل اتصال پی پال به اپل آیدی در Mac یا PC 

 • iTunes را باز کنید و روی Account در بالای صفحه کلیک کنید.
 • View My Account انتخاب کنید.
 • رمز عبور اپل آیدی خود را اضافه کنید، سپس روی گزینه Edit در سمت راست Payment Type کلیک کنید.
 • PayPal را انتخاب کنید و روی Done در گوشه سمت راست پایین کلیک کنید.

مراحل اتصال پی پال به اپل آیدی در در iPhone یا iPad 

 • روی تنظیمات (Settings) و سپس نام خود کلیک کنید.
 • iTunes & App Store را انتخاب کنید.
 • Apple ID و سپس View Apple ID را انتخاب کنید.
 • روی Payment information کلیک کنید سپس PayPal را انتخاب کرده و اطلاعات مورد نیاز را اضافه کنید.

مراحل اتصال پی پال به اپل آیدی در وب 

 • وارد وب‌سایت اپل شوید و Payments & Shipping را انتخاب کنید.
 • روی Edit کلیک کنید، Payment Method را انتخاب و سپس PayPal را انتخاب کنید.
 • و در مرحله آخر نیز گزینه Save را بزنید.

اکنون، هنگام خرید برنامه ها یا موسیقی در برنامه های اپل، iPhone  شما باید به طور پیش فرض از حساب PayPal شما استفاده کند.

 شارژ حساب پی پال و نقد درامد ارزی پیپال از خدمات میهن پرداخت در رابطه با پی پال است. شما برای استفاده از پی پال در اپل ایدی، نیازمند شارژ حساب خود هستید که میهن پرداخت به شما در این امر یاری خواهد رساند. میهن پرداخت سیستم آنلاین نوین در ارائه خدمات ارزی به شما هم میهنان عزیز می باشد.

چهارشنبه, 03 شهریور 1400 / منتشر شده در اقتصادی, حساب های ارزی

پی پال از بهترین حساب های ارز الکترونیکی در جهان می باشد و محافظت سفت و سختی برای حساب های خود تعبیه نموده است. اما خوب باز هم ممکن است خطراتی را به دنبال خود داشته باشد. یکی از این خطرات هک شدن حساب پی پال افراد است.

اگر بخواهیم به خاطر یک خرید، انتقال وجه و … یک حساب ارزی مطمئن را پیشنهاد دهیم، پیشنهادمان استفاده از حساب پی پال می باشد. یکی از دلایل انتخاب این حساب پرطرفدار بودنش می باشد چرا که حدود ۲۰۳ میلیون کاربر در حال حاضر در پی پال فعالیت دارند و هر روز هم به این تعداد افزوده می شود. دلیل دیگرش هم قوانین سختی است که برای کاربران خود قرار داده و در صورت خطر حساب را لیمیت می کند.

ما در این مطلب می خواهیم بدانیم که آیا امکان هک شدن حساب پی پال وجود دارد یا خیر؟ اگر شما هم به دنبال باز نمودن این حساب هستید  ما را در این مطلب همراهی کنید.

در صورتی که پی پال متوجه فعالیت مشکوک در حساب کاربر گردد آن را لیمیت می کند. اگر وجهی از حساب پی پالتان خارج شده باشد ممکن است برگرداندن آن کمی طول بکشد و اگر زود متوجه شده باشید می توانید با کمک پی پال پول را به حساب خود بازگردانید. زمانی که حساب پی یال کاربری لیمیت می شود، تا زمانی که این محدودیت برداشته شود نمی تواند با حساب خود کار کرده و پرداخت، دریافت یا برداشت داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه: دلایل لیمیت شدن حساب پی پال

چگونه می توان از هک شدن حساب پی پال خود جلوگیری نمود؟

برای اینکه مطمئن باشید که حسلاب پی پال امن است و هیچگونه ناامنی در آن وجود ندارد می توانید به این مراحل توجه و آن را طی کنید:

تغییر رمز عبور

اگر شخصی وارد حساب پی پال شده باشد یعنی رمز شما را دارد پس در اولین فرصت از حساب بایستی رمز عبورتان را تغییر بدهید.

مراحل تغییر رمز عبور به شرح زیر است:

 • به تنظیمات (Settings) بروید.
 • روی Security در بالای نام خود کلیک کنید.
 • روی Update در کنار Password کلیک کنید.
 • رمز عبور فعلی خود را تأیید کنید، رمز عبور جدید خود را دو بار وارد کنید و روی Change Password کلیک کنید.

بهترین رمز عبور برای حساب پی پال:

 • از حداقل ۸ کاراکتر، از جمله حروف بزرگ و کوچک، اعداد و نمادها استفاده کنید.
 • کلمات یا تاریخ‌های مرتبط با شما، مانند نام، نام خانوادگی، تاریخ های مهم را درج نکنید.
 • از کلمات رایجی مانند «password» یا «qwerty» که به راحتی قابل حدس زدن هستند استفاده نکنید.

بررسی فعالیت حساب پی پال 

برای اینکه مطمئن شوید آیا حسابتان هک شده یا خیر فعالیت کاربران را بررسی نمایید. فردی را که به آن مطمئن نیستید و به او شک دارید، به عنوان غیر مجاز تعیین و به پی پال گزارش دهید.

بررسی سایر حساب ها

اگر هکر ها وارد حساب شما شده باشند یعنی احتمال ورود به حساب های دیگر شما نیز وجود خواهد داشت. به همین دلیل تمام حساب های بانکی خود را بررسی کنید و ببینید می توانید به سایر حساب هایتان دسترسی داشته باشید یا خیر؟ به حساب هایی که رمز مشترکی با هم دارند بیشتر توجه کنید و در صورت موارد مشکوک در هر کدام از حساب ها حتما گزارش دهید و سریع رمز خود را تغییر دهید.

احراز هویت ۲ مرحله ای در حساب پی پال

بهترین اقدام برای ایمن سازی و محافظت از حساب پی پال داشتن یک رمز عبور دشوار و سخت است. با احراز هویت ۲ عاملی می توانید کار هک کردن حساب خود را دشوارتر نمود. با اینکار بایستی هم رمز عبور را داشت و هم باید جواب چند سوال را داد. همچنین می توانید یک کد برای شماره تلفن همراه خود ارسال کنید که قبل از وارد شدن آن را بایستی وارد نمود و سپس به حساب کاربری دسترسی داشت.

مراحل راه اندازی کد احراهویت دومرحله ای برای حساب پی پال آورده شده است:

 • وارد حساب پی پال خود شوید.
 • روی تنظیمات (Settings) در بالا سمت راست کلیک کنید.
 • بر روی Security کلیک کنید.
 • در تأیید ۲ مرحله‌ای، روی Set Up یا اگر از مرورگر تلفن همراه استفاده می‌کنید، روی Edit کلیک کنید.

اسکن بدافزارها

گاهی پیش می آید با اینکه رمز حساب تغییر کرده باز هم سریع توسط فرد هکر حساب پی پال هک شود. آن هم به این دلیل است که بدافزار بر روی سیستم رایانه یا گوشی وصل بوده و این به هکر کمک کرده تا رمزتان را سریع پیدا کند. پس برای جلوگیری از این موضوع بهتر است بدافزار را حذف کنید. همچنین می توانید از یک آنتی ویروس استفاده کنید تا رایانه شما را اسکن کرده و فایل های مخرب را حذف کند.

زمانی که به این مراحل توجه کرده و انجام دهید امنیت حساب پی پالتان بالا خواهد رفت و از هک شدن جلوگیری می شود. با اینکه داشتن  حساب در ایران تحریم است اما به علت داشتن امنیت مناسب و پاسخگویی بسیار در ایران پرطرفدار است و از همین رو اکثر افراد علاقه مند به افتتاح حساب پی پال هستند. اما متاسفانه این کار با آی پی ایران غیر ممکن است.

گروه خدمات ارزی میهن پرداخت توانایی استفاده از آی پی های دیگر و افتتاح حساب در کشورهای دیگر را دارد و از این توانایی جهت ساخت حساب پی پال برای کاربران خود بهره میبرد. اگر مایل به ساخت این حساب هستید با همکاران ما در میهن پرداخت ارتباط برقرار کنید. همچنین خدمات دیگر از جمله، شارژ حساب پی پال، و همچنین نقد کردن موجودی حساب پی پال نیز در این مجموعه انجام می شود. 

بالا