اسکریل چیست؟ هر آنچه که باید بدانید!

/ / دسته‌بندی نشده
اسکریل چیست “”

امروزه انواع مختلف پرداخت ها یا درگاهای اینترنتی در دنیا وجود دارند که باعث شده تا مردم به راحتی کار نقل و انتقال، خرید و تراکنش را در هر نقطه از جهان که هستند با نقطه دیگر جهان داشته باشند. از مهمترین درگاها می توان به: وب مانی، پی پال و اسکریل اشاره نمود.

در این مقاله سعی داریم در مورد سرویس اسکریل یا همان روش Skrill توضیحاتی دهیم تا شما بهتر با این درکاه اینترنتی آشنا گردید. پس با ما همراه باشید.

 Skrill چیست؟

برای جواب به این سوال باید بگوییم که اسکریل روشی است که هر فردی می تواند به راحتی از آن برای انجام تراکنش و انتقال پول استفاده نماید. مزیتی که این درگاه دارد این می باشد که می توان بدون هیچ مشکل و محدودیتی مبالغ بسیار بالا را از طریق حساب خود انتقال داد.

برای اطلاع بیشتر از اینکه اسکریل اصلٱ مطمئن است یا خیر باید گفت که اسکریل یک شرکت انگلیسی می باشد که با داشتن مجوز های لازم از اتحادیه اروپا توانسته انجام امور مالی بین مللی را راه اندازی و گسترش دهد. شرکت اسکریل امروز با داشتن بیش از ۲۵میلیون کاربر در جهان توانسته همچون پی پال در این مقوله خود را به خوبی نشان دهد.

نکته

جالب است بدانید این درگاه توانایی این را دارد تا ارز را به ۴۰ نوع ارز، بدون ایجاد مشکلی تبدیل نماید.

اسکریل به عنوان یک کیف پول دیجیتالی تا حدی شبیه به پی پال عملکرد دارد و می توان گفت به عنوان یک رقیب هم در برابر پی پال قرار گرفته و به رقابت می پردازد.

باید این را هم بدانید که ارزی که مورد انتقال قرار می دهید دلار آمریکا می باشد. به همین منظور هم اگر تبدیل ارز وجود داشته باشد بایستی هزینه تبدیل را هم پرداخت نمود.

استفاده از Skrill برای کاربر چه مزایای می تواند در بر داشته باشد؟

برای جواب به این سوال باید گفت از مزایای اسکریل نمی توان به سادکی گذشت چرا که:

_ یک درگاهی است که می توان به راحتی کار انتقال پول را به وسیله آن انجام داد.

_ توانایی دارد تا هر مبلغی که مد نظر است را منتقل کند بدون اینکه باعث ایجاد مشکل و یا محدودیتی شود.

_ از این طریق می توان با بالاترین سرعت کار انتقال وجه را انجام داد.

اسکریل چیست

 

معایب استفاده از اسکریل

از مهمترین معایبی که این درگاه دارد این می باشد که اگر تا ۱ سال از حساب کاربری استفاده نگردد بایستی ماهیانه ۲یورو که معادل ۲دلار است که به عنوان جریمه به این درگاه پرداخت شود.

از معایب دیگر آن می توان به کارمزدی که دریافت می کنند اشاره کرد که نسبت به دیگر درگاههای اینترنتی بیشتر دریافت می نمایند.

 

میزان انتقال در حساب اسکریل

در رابطه با اینکه چه مقدار اجازه انتقال وجود دارد باید گفت تا نامحدود حق انتقال وجود دارد. فقط نکته ایی که اهمیت دارد این می باشد که باید به اندازه ۹\۱ درصد مقدار کل مبلغ موجودی وجود داشته باشد تا اسکریل برای کارمزد آن را بردارد.

برای اینکه راحتتر بتوان کار انتقال حساب را انجام داد بهتر است حساب Skrill را وریفای کرد.

با این گفته ها شما می توانید به وسیله این شرکت تجاری و بین المللی که به نام اسکریل معروف می باشد به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن کار تراکنش و انتقال وجه را به حساب اسکریل یا هر حساب دیگری که مایل باشید انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *