اتصال کارت مجازی به حساب پی پال؛ صدور کارت مجازی در میهن پرداخت

/ / دسته‌بندی نشده
سفارش کارت مجازی پیپال

پس از افتتاح حساب پی پال، برای دریافت و ارسال پول باید حساب تان با استفاده از کارت اعتباری تایید شود. کارت مجازی به شما کمک می کند تا حساب شخصی پی پال خود را تأیید کرده و مبالغ بالاتری را دریافت و برداشت کنید. کارت مجازی ندارید؟! در ادامه با روند وریفای کردن حساب پی یال آشنا می شوید، اتفاقا در میهن پرداخت می توانید به راحتی به کارت مجازی هم دسترسی داشته باشید. با ما در این مقاله همراه باشید.

چرا باید کارت اعتباری به حساب پی پال متصل کنیم؟

PayPal برای خرید از طریق پردازنده پرداخت خود به یک منبع مالی پشتیبان، مانند حساب بانکی یا کارت عتباری نیاز دارد. با متصل کردن کارت نقدی یا کارت اعتباری به حساب پی پال، می توانید هر بار بدون وارد کردن اطلاعات کارت هزینه خریدهای آنلاین خود را پرداخت کنید. اگرموجودی کافی در حساب PayPal خود ندارید،از طریق کارتی که متصل کرده اید نیز می توانید پرداخت کنید. از طرفی با این کار امنیت حساب شما نیز تضمین می شود. عواملی که امنیت حساب پیپیال شما را تضمین می کنند عبارت است از: 

  • عدم دسترسی گیرنده مبلغ به اطلاعات حساب بانکی 
  • بررسی و پیگیری تراکنش ها از سمت پی پال و بازپرداخت (Refund) هزینه به شما طی ۱۰ روز کاری (تقریبا دو هفته) 

امکان اتصال چندین کارت نیز به حساب وجود دارد، اما معمولا زمانی اینکار مفید است که اعتبار کارتی که به آن متصل کرده اید پایان یافته و باید کارت به جدید حساب اضافه نمائید.


حساب پی پال چیست؟ هر آنچه که از پی پال نمی دانید!


اتصال کارت مجازی به پی پال

اگر حساب پی پال جدید افتتاح کرده اید، باید کارت مجازی به آن متصل کنید. گام های متصل کردن کارت به حساب پی پال به صورت زیر است:

۱- ابتدا باید وارد حساب پی پال خود شوید. ایمیل و پسورد حساب را وارد کرده و گزینه Login را کلیک کنید.

لاگین در حساب پی پال

Paypal login

۲- از منوی بالا روی گزینه Wallet کلیک کنید.

 لینک کارت مجازی

choose wallet

 

۳- روی Link a card کلیک کنید و سپس Debit یا credit card را انتخاب کنید.

انتخاب کارت

Link a card

 

۴- شماره کارت مجازی، نوع، تاریخ انقضا، CVV و آدرس صورتحساب خود را وارد کنید. و سپس روی گزینه Link card کلیک کنید.

اطلاعات لاگین

اطلاعات کارت مجازی

۵- با وارد کردن اطلاعات صحیح، کارت شما با موفقیت به حساب پی پال مورد نظر متصل می شود. مرحله بعد باید کارت را وریفای کنید. مجدد از قسمت Wallet، روی گزینه Confirm your card را انتخاب کنید.

کانفرم کردن کارت مجازی

confirm the card

۶- پی پال کد تأیید را به صورت حساب کارت شما ارسال می کند. که اگر از میهن پرداخت کارت مجازی دریافت می کنید باید کد را از بخش پشتیبانی دریافت کنید. سپس مجدد در حساب پیپال خود لاگین کنید. از قسمت Wallet، کارت مورد نظری که وارد کرده اید را انتخاب کرده و روی گزینه Enter the code to confirm your card کلیک کنید. پس از وارد کردن کد، کارت مجازی شما کانفرم خواهد شد.

وارد کردن کد

verification code

پرداخت با کارت اعتباری در پی پال

برای ارسال پول به شخصی از طریق پی پال، می توان به اندازه موجودی کارت نیز برای انتقال مبلغ استفاده کرد. برای اینکار باید ابتدا وارد حساب کاربری خود شده مطابق زیر عمل کنید: 

۱- پس از لاگین در حساب پی پال، روی گزینه Send کلیک کنید.

گزینه Send در پپیال

Send money with card

 

۲- در مرحله بعد باید نام، آدرس ایمیل، شماره تلفن یا نام کاربری حساب پی پال شخصی که قصد ارسال پول به آن را دارید وارد کنید.

۳- گام بعدی وارد کردن مبلغ به دلار، یورو یا واحدهای ارزی دیگر، انتخاب نوع پرداخت (friends and family یا goods and services) و انتخاب کارت برای خرید است. در صورتی که میخواهید از کارت جدیدی برای ارسال پول استفاده کنید روی گزینه Change کلیک کرده و اطلاعات کارت جدیدی را وارد کنید.

اضافه کردن کارت برای پرداخت

Add new card

در ادامه شما باید انتخاب کنید که مبلغ را با استفاده از موجودی پی پال انتقال دهید و یا از طریق موجودی کارت اعتباری خود که در حساب اضافه کرده اید. با انتخاب هر یک از روش ها، مبلغ به حساب شخص مورد نظر ارسال می شود. که جرئیات تراکنش در قسمت Summery و یا Activity حساب پی پال قابل مشاهده است.

خطاهای مرتبط با اتصال کارت مجازی به حساب پی پال

اگر سعی کرده اید کارت مجازی خود را به حساب PayPal خود لینک کنید اما با خطا مواجه می شوید، ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد:

  • آدرس صورتحساب (billing) حساب پی پال با آدرس صورتحساب کارت مغایرت دارد.
  • کارت به حساب پی پال دیگری مرتبط است.
  • مبلغ ۱ دلار بابت تایید کارت مجازی رد شده است.
  • کد امنیتی کارت (security code) را سه بار اشتباه وارد کرده اید.

خرید کارت مجازی در میهن پرداخت

اگر به کارت های اعتباری یا مجازی دسترسی ندارید و به ویزا کارت برای وریفای پی پال نیاز دارید، می توانید برای اتصال کارت اعتباری به حساب پی پال خود در سایت میهن پرداخت ثبت نام کرده و سفارش صدور کارت مجازی پی پال را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش، اطلاعات کارت در اختیار شما قرار می گیرد که مطابق روش باید آن را وریفای کنید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *