آموزش کامل و جامعه ساخت پرفکت مانی

/ / دسته‌بندی نشده
ساخت پرفکت مانی “”

پرفکت مانی یک درگاه اینترنتی بسیار معروف در جهان می باشد که توانسته تاکنون ده ها میلیون کاربر را به سمت خود جذب کند. این سیستم اینترنتی در کشوری به نام پاناما تاسیس یافته و برای کاربران ایرانی که از باقی سیستم های اینترنتی نمی توانند استفاده کنند و به گونه ای در تحریم هستند مناسب است. این سیستم یک پل ارتباطی عالی برای انتقال وجه و انجام تراکنش در کل جهان می باشد. این حساب از رقبای مطرح پی پال و اسکریل به شمار میرود.
اگر مایل هستید یک حساب پرفکت مانی برای خود داشته باشید این مطلب را ازدست ندهید.

ساخت پرفکت مانی

مرحله اول

وارد وبسایت پرفکت مانی شده و بر روی کلمه Singup کلیک نمایید. اما اگر زبان فارسی را انتخاب نموده اید بر روی‌ جمله ساخت یک حساب کلیک کرده و وارد صفحه ثبت نام شوید.

مرحله دوم

وقتی که وارد صفحه جدید که برای ساخت پرفکت مانی است شدید، بایستی تمام مشخصاتی که از شما خواسته شده است را با دقت پر نمایید.

_ انتخاب یک اسم برای حساب خود که به طور اختیاری می باشد و لازم نیست حتمٱ اسمی انتخاب کنید. فقط در صورت تمایل.

_ نام و نام خانوادگی به طور صحیح

_ نام شهری که در آن زندگی می کنید.

_ در صورت تمایل آدرس محل سکونت. این مورد هم اجباری ندارد و در صورت تمایل می توانید انجام دهید.

_وارد کردن کد پستی درست

_ وارد کردن ایمیل، فقط توجه داشته باشید آدرس ایمیل اشتباهی وارد نکنید چون کد عضویت پرفکت مانی (member id) شما به همین آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

_ وارد کردن شماره تلفن خود با پیش شماره ۹۸ به عنوان نمونه
(۹۸۹۱۲۱۱۱۱۱۱۱)

_ نوع حسابی که می خواهید را هم مشخص نمایید.

مرحله سوم

در قسمت Personal یک کلمه عبور برای خود انتخاب کرده و وارد نمایید. دقت کنید که کلمه عبور بایستی بیشتر از ۶کارکتر بوده و شامل هم حروف و هم عدد باشد.

سپس شرایط استفاده از پرفکت مانی را کاملٱ مطالعه نمایید و در صورت پذیرفتن بر روی تیک موافقت کلیک نمایید.

مرحله آخر

بر روی کلمه Register یا همان ثبت نام کلیک نموده تا حساب پرفکت مانی شما افتتاح گردد.

وقتی شما ساخت پرفکت مانی را به آخر رساندید یک پیغام خوش آمد گویی برای شما ارسال و نمایش داده می شود. در آن پیغام کد عضویت (Member ID) شما به ایمیلی که در مراحل قبل وارد نموده اید، ارسال می شود. که هنگام ورود به سیستم به همراه رمزعبور از شما درخواست می‌شود. بنابراین آن را در جایی یادداشت کنید یا به ذهن بسپارید چون برای هر بار ورود به آن نیاز خواهید داشت.

ساخت پرفکت مانی

نکته

ممبر آیدی در اصل به عنوان نام کاربری شما می باشد که وقتی وارد سیستم می شوید باید به همراه رمز عبور آن را هم وارد نمایید.
پس حتمٱ آن در یک جای مطمئن یاداشت نمایید چون هر بار برای وارد شدن به آن احتیاج پیدا خواهید کرد.

اگر بخواهید می توانید حساب پرفکت مانی که باز نموده اید را از حالت معمولی خارج کرده و مورد احراز هویت یا همان وریفای قرار دهید. که برای انجام اینکار هم بایستی چند مرحله ساده را طی نمایید.

بهتر است بدانید که امنیت حساب های پرفکت مانی به سه طریق تامین می شود که اگر مایل باشید می توانید هر کدام را فعال یا غیر فعال نمایید.

کارمزدی هم که برای انتقال در حساب‌های عادی تعیین شده است ۱.۹۹ درصد مبلغ تراکنش و همچنین در حساب‌های احراز هویت شده ۰.۵ درصد می باشد.

ساخت پرفکت مانی باعث می شود تا راحت‌تر و در کمترین زمان ممکن کار انتقال و خرید را انجام دهید و با هر جای دنیا که مایل باشید تبادل و داد و ستد داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *