بهترین صرافی پرفکت مانی برای ایرانی ها | مهمترین نکات انتخاب صرافی

/ / دسته‌بندی نشده
بهترین صرافی پرفکت مانی “”

بروزرسانی دی ۲۱, ۱۴۰۲

زمانی که صحبت از انتقال ارز به خارج از کشور می‌شود اولین راهی که به ذهن ما می‌رسد استفاده از سیستم‌های بانکی بین‌المللی است. کسانی که درآمد دلاری دارند می‌دانند که این روش برای انتقال ارز به ایران کارآمد نمی‌باشد. باتوجه به تحریم‌هایی که در ایران وجود دارد ارتباط بسیاری از بانک‌های ایرانی با بانک‌های خارجی قطع شده است و امکان استفاده از این روش سنتی وجود ندارد. شما می‌توانید از طریق سیستم‌های پرداخت آنلاین مانند وب مانی و یا پرفکت مانی خدمات ارسال، دریافت و پرداخت پول آنلاین در سراسر دنیا انجام دهید. ممکن است پرداخت‌ با پرفکت مانی در سایت‌های خارجی طوری باشد که نیاز به افتتاح حساب پرفکت مانی شخصی نداشته باشید، در این صورت می‌توانید بدون اینکه حساب پرفکت مانی بسازید، درخواست‌های خرید و یا نقد کردن درآمد ارزی خودتان را از طریق بهترین صرافی پرفکت مانی در ایران انجام دهید.

بهترین صرافی پرفکت مانی

صرافی پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی از محبوب‌ترین سرویس‌های پرداخت بین‌المللی است که کاربردهای زیادی دارد، عدم اعمال تحریم علیه کاربران ایرانی یکی از ویژگی‌های مثبت این سرویس پرداخت بین‌المللی می‌باشد که آن را به انتخابی ایده‌آل برای ایرانیان تبدیل کرده است. روش‌های زیادی برای شارژ حساب پرفکت مانی وجود دارد اما با توجه به محدودیت‌ها در خصوص حواله‌های دلاری استفاده از این روش‌ها برای ایرانیان دشوار است به همین علت کاربران ایرانی برای استفاده از خدمات پرفکت مانی نیاز به یک واسطه دارند.

 این واسطه‌ها در ایران همان صرافی‌های پرفکت مانی هستند که امکان شارژ حساب با پرداخت ریالی و یا نقد کردن ارزهای موجود در سیستم پرداخت را فراهم می‌کنند؛ سیستم پرداخت پرفکت مانی به صورت دلار و یورو موجود می‌باشد، اما صرافی‌های پرفکت مانی در ایران معمولاً این خدمات را به صورت دلاری پشتیبانی می‌کنند؛ کاربران ایرانی می‌توانند برای خرید و فروش پرفکت مانی و یا نقد کردن موجودی ارزی خود از ریال و کارت بانکی خود برای انجام این کار استفاده کنند.

بهترین صرافی خرید پرفکت مانی

امروزه خریدهای اینترنتی بیشتر از هر دوره زمانی دیگر در بین مردم رواج پیدا کرده است. کاربران ایرانی مانند سایر کشورهای دیگر به این أمر روی آورده‌اند، بسیاری از کسب و کارهای بین‌المللی به دلیل تحریم‌های موجود کارت‌های بانکی کاربران ایرانی را نمی‌پذیرند. به همین علت است که کاربران ایرانی نیازمند استفاده از سیستم‌های پرداخت بین‌المللی هستند؛ یکی از بهترین شبکه‌های پرداخت بین‌المللی پرفکت مانی است که وب سایت‌های بسیاری با آن همکاری می‌کنند؛ کاربران ایرانی با خیال آسوده با این روش پرداخت فعالیت می‌کنند، زیرا پرفکت مانی کاربران ایرانی را تحریم نمی‌کند. با این وجود کاربران ایرانی برای استفاده کردن از خدمات آن نیازمند شرکت‌ها و افراد واسطه می‌باشند. این واسطه‌ها تحت عنوان صرافی پرفکت مانی شناخته شده‌اند که شما باید به دنبال صرافی های معتبر پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی باشید.

خرید ووچر پرفکت مانی

به دلیل تعداد بالای این پلتفرم‌ها باعث شده تا کاربران به دنبال انتخاب بهترین صرافی ووچر پرفکت مانی در ایران باشند، یکی از قدیمی‌ترین سایت های معتبر خرید پرفکت مانی در زمینه خدمات پرداخت‌های بین‌المللی، صرافی میهن پرداخت است، میهن پرداخت در این زمینه خدمات بسیار زیادی ارائه می‌دهد. خرید و فروش ووچر پرفکت مانی، نقد کردن پرفکت مانی، خرید با پرفکت مانی و… نمونه‌ای از این خدمات است. برای استفاده از خدمات پرفکت مانی می‌توانید تا سقف ۱۰ دلار و محدودیت روزانه بدون احراز هویت خریدتان را انجام دهید؛ در صورتی که احراز هویت تکمیل باشد، سفارشات خرید دلار و یا کد وچر پرفکت مانی به صورت آنی انجام می‌شود و تنها کارمزدی که در نظر گرفته می‌شود ۳۰ هزارتومان ثابت است.

مشخصات بهترین سایت خرید پرفکت مانی

 • انجام برخی سفارشات اتوماتیک باشد تا کاربران وقتشان را تلف نکنند.
 • ووچر پرفکت مانی سریع صادر شود.
 • موجودی بالایی داشته باشند تا سفارش‌ها با تاخیر انجام نشوند.
 • سابقه درخشانی داشته باشند
 • در هنگام فروش وچر پرفکت مانی به آن‌ها در کمترین زمان وجه ریالی تسویه شود.
 • گواهی امنیتی و ssl داشته باشند
 •  سیستم احراز هویت سریع داشته باشند.

صرافی پرفکت مانی

قیمت پرفکت مانی

قیمت پرفکت مانی به قیمت دلار بستگی دارد، قیمت صرافی میهن پرداخت از این قانون مستثنی نیست و از قیمت دلار پیروی می‌کند. تلاش میهن پرداخت همیشه این بوده است که منصفانه‌ترین نرخ پرفکت مانی را به کاربران ارائه دهد. برای استفاده از خدمات پرفکت مانی، ابتدا در سایت ثبت نام کنید. در صفحه پیشخوان تمامی نرخ‌های خرید و فروش پرفکت مانی و سایر خدمات به صورت لحظه‌ای ثبت می‌شود. برای خرید و فروش می‌توانید از منوی سفارشات و فروش اقدام به استفاده از خدمات میهن پرداخت کنید.

ویژگی بهترین صرافی پرفکت مانی

این روزها انواع مختلفی از واسطه‌ها و پلتفرم‌ها خود را به عنوان بهترین سایت خرید پرفکت مانی معرفی می‌کنند، بسیاری از آن‌ها کلاهبردار هستند و یا تخصص کافی در زمینه ارائه خدمات ارزی ندارند که در نهایت منجر به هدر رفتن هزینه و زمان مشتریان خواهد شد.

دانش و تخصص

یکی از فاکتورهای اصلی در زمینه انتخاب بهترین صرافی پرفکت مانی در ایران دانش و تخصص بالای مجموعه آن است، شبکه پرفکت مانی، امکانات و پیچیدگی‌های مختلفی دارد، برای مثال نحوه احراز هویت، شناخت انواع حساب، کارمزد روش‌های انتقال گوناگون و ایجاد حساب جز مواردی است که دانش و تجربه کافی می‌طلبد. اگر صرافی منتخب شما این دانش و تخصص لازم را نداشته باشد، ممکن است برای استفاده از خدمات پرفکت مانی و سایر خدمات مسیر پرهزینه‌تری را انتخاب کنند که در نهایت منجر به اتلاف وقت و سرمایه شما می‌شود.

اعتبار بالا

 یکی دیگر از فاکتورهای حیاتی برای انتخاب یک صرافی پرفکت مانی در ایران، اعتبار بالا است. بخش زیادی از واسطه‌ها کلاهبرداری‌های مختلفی را در این زمینه انجام می‌دهند. که منجر به بدبینی مشتریان نسبت به تمامی صرافی‌ها خواهد شد. به همین علت قبل از انتخاب یک صرافی حتماً در مورد اعتبار آن تحقیقات لازم را انجام دهید. برای مثال مجوزها و مدت سابقه صرافی‌ها می‌تواند نشان دهنده اعتبار آن‌ها باشد.

عملکرد در چهارچوب قانون

یکی دیگر از موضوعات ارزشمند برای شناسایی بهترین صرافی پرفکت مانی، عملکرد در چارچوب قانون می‌باشد. صرافی‌های معتبر خدمات خود را در چهارچوب قوانین انجام می‌دهند، این موضوع به نفع مشتریان است زیرا در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل می‌توانند به راحتی از طریق مراجع قضایی نسبت به هرگونه شکایت اقدام کنند. به همین علت بهتر است اولویت خود را بر روی پلتفرم‌هایی قرار دهید که در چهارچوب قوانین هستند و مجوزات لازم را دارند. یکی از شاخص‌ترین فاکتورهایی که این موضوع را نشان می‌دهد داشتن احراز هویت در بستر این صرافی‌ها است، اگر یک صرافی، احراز هویت اجباری باشد می‌توان آن را به عنوان یک صرافی قانونی و معتبر معرفی کرد.

کارمزد مناسب

کارمزد مناسب در انتخاب صرافی پرفکت مانی تأثیرگذار است. انجام نقل و انتقالات پول و یا خرید ووچر پرفکت مانی کارمزد مشخصی دارد که باید خیلی به آن توجه کنید.

پشتیبانی ایده‌آل

داشتن یک تیم پشتیبانی دقیق و با تجربه یکی از موضوعات ارزشمند در انتخاب بهترین صرافی پرفکت مانی است که اهمیت زیادی دارد. اغلب افراد تازه کار شناخت دقیقی در رابطه با پرفکت مانی و جزئیات آن ندارند، همین دلیل باعث می‌شود تا در ارائه خدمات مختلف حساب مانند شماره حساب و موارد دیگر اشتباه کنند؛ به همین دلیل یک تیم پشتیبانی قوی می‌تواند بسیار سودمند باشد. تیم پشتیبانی باید در تمام پروسه کار، مشتریان را راهنمایی کرده و پاسخگوی نیاز آن‌ها باشد.

تنوع در خدمات

پلتفرم‌هایی که حرفه‌ای هستند خدمات خودشان را تنها به شارژ حساب محدود نمی‌کنند. اغلب آن‌ها مواردی مانند نقد کردن پرفکت مانی، خرید ووچر پرفکت مانی، افتتاح حساب پرفکت مانی و وریفای آن را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. تنوع بالا در این سیستم می‌تواند نشان دهنده تجربه و دانش صرافی منتخب باشد.

سرعت انجام درخواست‌ خدمات

برای کاربران سرعت انجام خدمات اهمیت زیادی دارد، اغلب افراد از پرفکت مانی برای انجام خریدهای اینترنتی فاصله‌های زمانی معین مانند شرکت در آزمون‌ها و.. استفاده می‌کنند، بسیاری از صرافی‌های معتبر مانند میهن پرداخت خدمات خود را به صورت اتوماتیک و بدون معطلی ارائه می‌دهند این موضوع می‌تواند نقش چشمگیری در رضایت مشتریان داشته باشد.

 

بهترین صرافی خرید پرفکت مانی

خدمات بهترین صرافی پرفکت مانی

انتقال پول

صرافی‌های پرفکت مانی به عنوان یک واسطه پرداخت برای سیستم پرفکت مانی در ایران فعالیت می‌کنند، با استفاده کردن از سیستم پرداخت آنلاین صرافی پرفکت مانی، کاربران می‌توانند در کمترین زمان پول هایشان را به سراسر جهان انتقال دهند و یا دریافت کنند. کیف پول صرافی این امکان را فراهم کرده تا کاربران پول‌های الکترونیکی خودشان را بدون نگرانی در آن نگهداری کنند.

پرداخت آنلاین

کاربران برای خرید کالاهای مختلف از سایت‌هایی که پذیرنده پرفکت مانی هستند می‌توانند از حساب پرفکت مانی خود استفاده کنند، صرافی های پرفکت مانی درزمینه‌های مختلفی مانند شارژ حساب پرفکت مانی یا خرید با پرفکت مانی در فروشگاه‌های آنلاین فعالیت می‌کنند.

صدور کد ووچر پرفکت مانی

ووچرهای پرفکت مانی چیست؟ این ووچرها مانند کارت‌های شارژ یکبار مصرف هستند و امکان شارژ حساب خود و یا دیگران را فراهم می‌کنند. شما می‌توانید به دو روش کد ووچر را تهیه کنید، در روش اول شما می‌توانید از طریق افتتاح حساب پرفکت مانی برای دریافت این کد اقدام کنید، در روش دوم در صورتی که حساب پرفکت مانی ندارید می‌توانید از طریق صرافی‌ میهن پرداخت در کمترین زمان، خرید ووچر پرفکت مانی انجام دهید.

وریفای حساب و افتتاح

فرایند افتتاح و وریفای حساب پرفکت مانی بسیار ساده است و برای کاربران ایرانی هیچ محدودیتی ندارد، اما کاربران می‌توانند برای انجام این امور از خدمات صرافی‌های پرفکت مانی مانند میهن پرداخت استفاده کنند.

تبدیل ارزهای دیجیتال

در بسیاری از صرافی پرفکت مانی تبدیل ارزها مانند پرفکت مانی به سایر ارزهای دیجیتال با سرعت بالایی انجام می‌شود.

سخن آخر

برای استفاده از خدمات پرفکت مانی مانند باید صرافی معتبری را انتخاب کنیم. هرچند که می‌توان برای افتتاح حساب پرفکت مانی خود، از سایت اصلی perfectmoney نیز استفاده کرد. اعتبار صرافی آنلاین و مورد تایید بودن یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید به آن توجه کرد زیرا بهترین صرافی پرفکت مانی می‌تواند به شما خدمات با کیفیت بالاتری را ارائه دهد. شما می‌توانید برای شارژ حساب خود و یا انجام خدمات دیگر به سایت میهن پرداخت مراجعه کنید.

۶ Comments to “ بهترین صرافی پرفکت مانی برای ایرانی ها | مهمترین نکات انتخاب صرافی”

 1. حسین زراعی says :پاسخ

  خدا خیرتون بده الحق که بهترین صرافی برای ایرانی ها شمایین :))))

  1. مبینا سیمائی says :پاسخ

   سلام حسین عزیز

   خوشحالیم که موجب رضایت کاربران عزیز هستیم.

 2. اکبر رضایی says :پاسخ

  سلام

  من خدمات پرفکت مانی رو تو سایت شما انجام میدم واقعا میهن پرداخت صرافی معتبر برای خرید پرفکت مانی هست.
  من هم بروکر با شما شارژکردم و هم با پرفکت تو سایتهای مختلف خرید زدم، خیلی سریع، متعهد و دقیق هستین. هم اینکه خرید با پرفکتتون احراز نمیخواد خیلی کارو راحت میکنه خدا قوت

  1. مبینا سیمائی says :پاسخ

   سلام اکبر عزیز

   خوشحالیم که موجب رضایت شما هستیم

 3. اشکان مرادی says :پاسخ

  سلام از بین صرافی هایی کع باهاشون کار کردیم بهترین سایت خرید ووچر پرفکت مانی میهن پرداخته سریع کد میده

  1. مبینا سیمائی says :پاسخ

   سلام اشکان عزیز، ممنون از لطف شما، باعث افتخار ما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *