روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی

/ / اقتصادی, حساب های ارزی
روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی

چگونه می توان به حساب پرفکت مانی پول واریز نمود؟ روش های مختلفی برای واریز پول به پرفکت مانی وجود دارد که می توان باعث شارژ حساب پرفکت مانی شد. ما در این مطلب روش هایی که می توان از طریق آنها واریز پول به حساب پرفکت مانی داشت را به شما توضیح خواهیم داد پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

با روی کار آمدن فروشگاه های اینترنتی همچون آمازون، ایبی و … باعث شده تا توجه و نیاز مردم به شبکه های پرداخت آنلاین در سراسر جهان برای خرید و پرداخت آسانتر دیده شود. به همین دلیل کیف پول های الکترونیکی بسیاری در فضای مجازی همچون: پی پال، وب مانی، پرفکت مانی و …  روی کار آمده اند که می توانند این مشکل را برای کاربرانی که می خواهند به صورت اینترنتی پرداخت و انتقال وجه داشته باشند برطرف کنند. مزیتی که این کیف پولهای دیجیتالی دارند این است که پرداخت و دریافت با انواع ارز را دارا می باشد. اما خوب اجازه استفاده از حساب های دیجیتالی به دلیل تحریم به کاربران ایرانی داده نمی شود و تنها حسابی که امکان استفاده از حساب خود را به کاربران ایرانی داده و هیچگونه تحریمی علیه ایران روا نداشته است سیستم پرفکت مانی می باشد.

اما یک مشکلی که در این سیستم وجود دارد این است که نمی توان از ریال کشور ایران در این حساب استفاده نمود و کاربران ایرانی برای اینکه بتوانند از خدمات پرفکت مانی استفاده نمایند بایستی یکی از ارزهایی که در پرفکت مانی قابل استفاده می باشد را وارد حساب خود کنند. اما چگونه؟

 

پرفکت مانی چیست؟

قبل از اینکه به روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی بپردازیم بهتر است ببینیم پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک خدمات پرداخت الکترونیکی می باشد که در سال ۲۰۰۷ تاسیس شد و شرکتش اکنون در کشور پاناما می باشد. این سیستم مزایایی همچون مزایای پول واقعی را دار می باشد. یعنی می توان به راحتی انتقال پول به کاربران دیگر را داشت، آزادی کامل برای انجام تراکنش های مالی را به کاربران خود داده است، در صورت داشتن موجودی سالانه سودی به حساب کاربر تعلق می گیرد، از طریق دبیت کارت پرفکت مانی امکان انتقال و تراکنش های مالی آسان است و مزایای بسیار دیگر. پرفکت مانی در سال های اخیر محبوبیت بسیار زیادی به دست آورده است. استفاده از آن آسان است و حساب های کاربران از امنیت بالایی برخوردار می باشد.
خوشبختانه پرفکت مانی برای ایران تحریم ایجاد ننموده است و کاربران ایرانی می توانند بدون محدودیت و به راحتی یک اکانت پرفکت مانی برای خود داشته باشند.

روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی

به طور کلی با دو روش می توان به حساب پرفکت مانی خود واریزی داشت و سپس ازآن استفاده نمود. آن دو روش شامل: خرید دلار پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی است که در ادامه راجبشان بیشتر خواهیم صحبت کرد.

روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی

یکی از روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی خرید دلار پرفکت مانی است

در این روش می توان از طریق یکی از کارت های باننکی خارجی که دارید اقدام به شارژحساب پرفکت مانی خود کنید. در کنار مزایایی که دارد معایبی را نیز در خود جای داده است و آن هم کارمزد تبدیل ارز است. یعنی اگر شما در حساب خود ارز یورو دارید و می خواهید حساب خود را با دلار شارژ کنید. کارمزدی که به شما تعلق و از حسابتان کسر می گردد، کارمزد مازادی به عنوان کارمزد تبدیل ارز می باشد.

البته می توانید حواله پرفکت مانی هم دریافت کنید. یعنی از یک حساب دیگر برایتان پول ارسال شود که کارمزد آن ۵ % می باشد و با این روش حسابتان شارژ دلاری خواهد شد.

جهت شارژ پرفکت مانی کلیک کنید

ووچر پرفکت مانی

از روش های دیگر واریز پرفکت مانی می توان به ووچر پرفکت مانی (ووچر پرفکت مانی در یک کد رمز می باشد، که کاربر با ثبت آن در حساب خود، می تواند از موجودی آن استفاده نماید. به عبارت ساده تر ووچر همچون یک رمز شارژ عمل می کند.) اشاره و از آن کمک گرفت.

در این روش فردی که برایتان پول ارسال می کند در سایت پرفکت مانی اقدام به درخواست ووچر کرده و آن را ثبت می کند. سقفی که برای استفاده از ووچر تعیین نموده اند از ۱۰ دلار شروع و بسته به علاقه کاربر بالا رفته و حساب شارژ می شود. پس از آن با دریافت یک کد ووچر و ثبت نمودن آن در حساب پرفکت مانی خود مبلغ شارژ شده به حسابتان واریز می گردد.

جهت خرید ووچر پرفکت مانی کلیک کنید.

البته راه های دیگری نیز وجود که می توان از طریق آن اقدام واریز به حساب پرفکت مانی داشت:

از طریق بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتالی

بیت کوین برای معاملات سریع و آسان و از همه مهمتر ارزان می تواند برای بسیاری از کاربران لذت بخش باشد. برای اینکه بتوان حساب پرفکت مانی را شارژ نمود کافی است یک حساب پرفکت مانی و یک آدرس بیت کوینی که شامل بیت کوین است را داشته باشید.

اما خوب در کنار مزایایی که دارد باید بگوییم ممکن است مشکلاتی را نیز در پی داشته باشد.  به همین دلیل در ابتدا باید بیت کوین را به آدرس بیت کوین ارائه شده که فقط می توان یکبار از آن استفاده کرد، ارسال نمایید.

پس از اینکه معامله بیت کوین با سه تایید انجام شد یعنی بیتکوین فروخته شده و حساب پرفکت مانی شارژ گشته و بیت کوین وارد حسابتان گشته است.

البته امکان واریز پول از طریق کارت ها و سیستم های پرداخت دیگر نیز میسر است. شما می توانیداز طریق: مستر کارت، دیبت کارت و … اقدام به شارژ حساب پرفکت مانی خود نمایید. همچنین سیستم و درگاه های اینترنتی دیگر همچون: پی پال، وستریونیون و … نیز اقدام به شارژ حساب می کنند. اما در کل دو روش بالایی که بیان نمودیم بهترین و بی دردسر ترین روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی می باشد.

برای اطلاع بیشتر از خدمات پرفکت مانی و سایر حساب های الکترونیکی می توانید از خدمات میهن پرداخت کمک بگیرید. همچنین امکان افتتاح حساب پرفکت مانی و نقد کردن پرفکت مانی در سایت میهن پرداخت برای شما عزیزان فراهم شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *