روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی

/ / اقتصادی, پرفکت مانی, حساب های ارزی
روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی

چگونه می توان یک حساب پرفکت مانی (Perfect Money) را شارژ نمود؟ روش های مختلفی برای واریز پول به حساب پرفکت مانی وجود دارد که  به اصطلاح شارژ حساب پرفکت مانی نامیده می شود. در ادامه روش های مختلف شارژ حساب پرفکت مانی به تفصیل بیان خواهد شد. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

با روی کار آمدن فروشگاه های بزرگ اینترنتی همچون آمازون (Amazon)، ایبی (ebay) و … باعث شده تا توجه و نیاز مردم به شبکه های پرداخت آنلاین در سراسر جهان، برای خرید و پرداخت آسان تر، جلب شود. به همین دلیل کیف پول های الکترونیکی بسیاری در فضای مجازی همچون پی پال، وب مانی، پرفکت مانی و …  روی کار آمده اند که می توانند این مشکل را برای کاربرانی که می خواهند به صورت اینترنتی پرداخت و انتقال وجه داشته باشند برطرف کنند. مزیتی که کیف پول های دیجیتالی دارند این است که پرداخت و دریافت با انواع ارز را دارا می باشد. نکته قابل توجه تحریم کاربران ایرانی به استفاده از برخی از این کیف پول ها است و تنها حسابی که امکان استفاده از حساب خود را به کاربران ایرانی داده و هیچگونه تحریمی علیه ایران را نداشته است، سیستم پرفکت مانی می باشد.

اما یک مشکلی که در این سیستم وجود دارد این است که نمی توان از ریال کشور ایران در این حساب استفاده نمود و کاربران ایرانی برای اینکه بتوانند از خدمات پرفکت مانی استفاده نمایند بایستی یکی از ارزهایی که در پرفکت مانی قابل استفاده می باشد را وارد حساب خود کنند. اما چگونه؟

پرفکت مانی چیست؟

قبل از اینکه به روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی بپردازیم بهتر است ببینیم پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک خدمات پرداخت الکترونیکی می باشد که در سال ۲۰۰۷ تاسیس شد. هم اکنون فعالیت خود را در کشور پاناما ادامه می دهد. از مزایای سیستم پرفکت مانی می توان به شبیه بودن به سیستم پول واقعی، راحتی انتقال پول به کاربران دیگر، آزادی کامل برای انجام تراکنش های مالی و همچنین آسان تر شدن انتقال پول و تراکنش های مالی با استفاده از دبیت کارت (Debit Card)، در نظر گرفتن سود در صورت داشتن موجودی سالانه نام برد. به دلیل امنیت بالای حساب های پرفکت مانی کاربران، این ارز الکترونیکی در سال های اخیر محبوبیت بسیار زیادی به دست آورده است. خوشبختانه پرفکت مانی برای ایران تحریم نبوده و کاربران ایرانی می توانند بدون محدودیت  یک حساب پرفکت مانی با مشخصات خود داشته باشند.

روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی

به طور کلی با دو روش خرید دلار پرفکت مانی، ووچر پرفکت مانی و بیت کوین یا سایررمزارزها می توان حساب پرفکت مانی را شارژ کرد. که در ادامه به طور مفصل معرفی خواهیم کرد.

خرید دلار پرفکت مانی

در این روش می توان از طریق یکی از کارت های بانکی خارجی که دارید اقدام به شارژحساب پرفکت مانی خود کنید. یکی از معایب این روش وجود کارمزد تبدیل ارز است. اگر شما در حساب خود ارز یورو دارید و می خواهید حساب خود را با دلار شارژ کنید، کارمزدی که به شما تعلق می گیرد و از حسابتان کسر می گردد، کارمزد مازادی به عنوان کارمزد تبدیل ارز می باشد.

البته می توانید حواله پرفکت مانی هم دریافت کنید. یعنی از یک حساب دیگر برایتان پول ارسال شود که کارمزد آن ۵ % می باشد و با این روش حسابتان شارژ دلاری خواهد شد.

جهت شارژ پرفکت مانی کلیک کنید

ووچر پرفکت مانی

ووچر (e-Voucher) پرفکت مانی یک کد رمز می باشد، که کاربر با ثبت آن در حساب خود، می تواند از موجودی آن استفاده نماید. به عبارت ساده تر ووچر همچون یک کد شارژ عمل می کند که یکی دیگر از روش های شارژ حساب پرفکت مانی است.

در این روش، فردی که برایتان پول ارسال می کند در سایت پرفکت مانی اقدام به درخواست ووچر کرده و آن را ثبت می کند. سقفی که برای استفاده از ووچر تعیین نموده اند از ۱۰ دلار شروع و بسته به علاقه کاربر بالا رفته و حساب شارژ می شود. پس از آن با دریافت یک کد ووچر و ثبت نمودن آن در حساب پرفکت مانی خود مبلغ شارژ شده به حسابتان واریز می گردد.

جهت خرید ووچر پرفکت مانی کلیک کنید.

البته امکان واریز پول از طریق کارت ها و سیستم های پرداخت دیگر نیز میسر است. شما می توانیداز طریق: مستر کارت، دیبت کارت و … اقدام به شارژ حساب پرفکت مانی خود نمایید. همچنین سیستم و درگاه های اینترنتی دیگر همچون: پی پال، وستریونیون و … نیز اقدام به شارژ حساب می کنند. اما در کل دو روش بالایی که بیان نمودیم بهترین و بی دردسر ترین روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی می باشد.

برای اطلاع بیشتر از خدمات پرفکت مانی و سایر حساب های الکترونیکی می توانید به میهن پرداخت مراجعه کرده و از خدمات افتتاح حساب پرفکت مانی و نقد کردن پرفکت مانی آن استفاده کنید.  مهین پرداخت با تفکری نوین برای ارائه انواع خدمات ارزی در خدمت شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.