خرید و فروش ارزهای دیجیتال

خرید و فروش ارز دیجیتال

از مواردی که در سایت میهن پرداخت به شکل گسترده به آن پرداخته شده، خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال به صورت آنلاین و بسیار سریع و راحت است. به غیر از خدمات ارزی، همچون افتتاح و شارژ و خرید با انواع ارزدیجیتال همچون پی پال و پرفکت مانی، میهن پرداخت برای شما همراهان عزیز، فروش آنلاین ارز دیجیتال را فراهم کرده است. همچنین خرید آنلاین ارز دیجیتال شما را نیز با قیمت مناسب انجام می دهد.

ارز دیجیتال چیست؟

این ارز نوعی از ارزهای دیجیتال (پول دیجیتالی) است که هر کدام برای خود واحد سنجش مخصوصی دارند و با سکه های رمزپایه جهانی دیگر سنجیده میشوند. مهمترین ویژگی این ارزهای دیجیتالی، رمزنگاری بودنشان است و پذیرندگان و انتقال دهندگان در این ارز کاملا ناشناس هستند و همین دلیل بر محبوبیت زیاد آن است.

محبوبترین ارز دیجیتال برای خرید و فروش آنلاین

تعداد ارزهای ساخته شده در دنیای دیجیتال بیش از حد 2200 نوع است. که تعداد زیادی نتوانسته اند در دنیای ارزهای دیجیتال دوام بیاورند. در ادامه به برخی از محبوبترین ها که برای خرید و یا فروش ارز دیجیتال بسیار مناسبند اشاره می کنیم.

بیت کوین

ارز دیجیتالی که بیش از ده سال از عمرش می گذرد و کماکان در صدر است. در واقع اولین ارز دیجیتال بیت کوین بوده است.

اتریوم

از اتریوم برای ساخت توکن می توان استفاده کرد و واحد ارزی آن اتر است. اتریوم ایده ای کاملا نوآورانه نسبت به سایر ارزها داشت و به همین علت مورد استقبال بالایی قرار گرفت و در حال حاضر از پرطرفدارترین ارزها برای خرید و فروش به حساب می آید.

 

ریپل

اگر به دنبال یک تراکنش سریع و ارزان هستید، حتما به سمت ریپل کشیده خواهید شد. یک پلتفرم متن باز که از پول های رایج شبکه خود پشتیبانی کامل می کند. کوین ریپل، XRP نام دارد.

ارزهای دیجیتالی لایت کوین

این ارز با تغییراتی بر روی بیت کوین به وجود آمده است و مهمترین ویژگی آن سرعت آن است. از آن به عنوان قدیمی ترین آلت کوین یاد می کنند و به نقره دیجیتال معروف است.

بیت کوین کش

از فورک های معروف بیت کوین است و اصولی ترین فرق آن تغییر در اندزه ی بلاک های آن است.

تتر

تتر یک رمز پایه با قیمت ثابت است. پشتیبانی آن با دلار آمریکا است. اگر به دنبال حفظ ارزش سرمایه ای خود هستید بهترین گزینه است.

حال که اطلاعاتی در مورد خرید آنلاین ارز دیجیتال و محبوبترین ارزهای دیجیتالی پیدا کردیم، باید ببینیم که کجا می توانیم برای خرید آنلاین ارز دیجیتال خودمان اقدام کنیم؟ میهن پرداخت با راهکارهای نوین برای خرید و فروش ارز دیجیتال شما آماده است. انواع ارز دیجیتال شما را با قیمت مناسب خریداری می کنیم و همچنین اگر نیاز به ارز دارید، در قسمت فروش آنلاین ارز دیجیتال انواع ارزها را برای شما قرار داده ایم. در سایت ثبت نام کنید و در صورت نیاز از بخش احراز هویت کارهای ثبت نام خود را تکمیل کنید. ما با سریعترین روشها برای خرید و فروش ارز دیجیتال در خدمت شماییم.

بالا