خرید مسترکارت ارزان برای انجام مبادلات بین المللی

/ / اقتصادی
خرید مسترکارت ارزان

امروزه کارت های اعتباری وارد جامعه ما شده که توانسته نظر خیلی از افراد چه اندیشمند، تاجر، سرمایه دار و چه افراد عادی را به سمت خود بکشاند. مزیتی مهمی که این کارت برای همه افراد جهان دارد این است که از نظر کارایی از کارت های اعتباری معمولی سرتر بوده و می توان به راحتی به وسیله این کارت ها در هر نقطه از جهان که مسافرت میکنیم از این کارت ها استفاده کنیم. کارت هایی همچون: ویزاکارت و مسترکارت ، بدون اینکه مشکلی پیش بیاید. البته بگوییم کارت هایی همچون، مسترکارت، ویزاکارت و … فقط این کاربرد را نداشته و کاربردهای مهم دیگری را نیز در بر می گیرند.

در این مقاله سعی داریم بیشتر راجب خرید مستر کارت ارزان صحبتی داشته باشیم و اگر مایل به داشتن مستر کارت ارزان هستید، پس بهتر است در این مقاله با ما همراه باشید.

برای خرید مستر کارت ارزان به چه نکاتی باید توجه نمود؟

برای خرید این کارت ابتدا باید توجه کنیم که می خواهیم مستر کارتی که خریداری می نماییم چه قیمتی باشد. چون مسترکارت ها دارای قیمت و هزینه های مشخصی می باشند. صادر شدن مستر کارت آن هم به صورت فیزیکی بین ۲۴۵-۵۰۰ دلار برای انواع مستر کارت ها متغیر است. چون بایستی این حساب در خارج از کشور و در یک بانک معتبر خارجی صورت بگیرد بهتر است هزینه منطقی و معقول را برای این کار انتخاب کنید.

اگر به دنبال خرید مستر کارت ارزان هستید می توانید از گزینه خرید مسترکارت مجازی استفاده نمایید. چون هزینه خرید آن نسبت به مستر کارت فیزیکی بسیار کمتر می باشد. البته این را هم گوشزد کنیم که این کارت مجازی برای خرید های بین المللی که از طریق اینترنت صورت می گیرد مناسب می باشد. و برای مسافرت کردن و خرید از فروشگاهها  بهترین گزینه خرید مستر کارت فیزیکی استاندارد می باشد.

خرید انواع مسترکارت های ارزان

به طور کلی مستر کارت به دو نوع فیزیکی و مجازی تقسیم می گردد و افراد می توانند هر کدام که مناسب حال خود می دانند را به صورت ارزان تهیه نمایند.

خرید مسترکارت ارزان

۱_ مسترکارت فیزیکی

اگر علاقه مند یا مجبور به سفرهای خارجه هستید بهترین گزینه برای شما خرید مسترکارت فیزیکی می باشد. چون این کارت را می توان هم در فروشگاهها و هم به صورت اینترنتی مورد استفاده قرار داد. اگر مایل به خرید این نوع کارت هستید می توانید از مستر کارت استاندارد که از نظر قیمتی هم ارزان می باشد استفاده نمایید.

۲_ مستر کارت مجازی

این مستر کارتها چون فیزیکی نیستند می توان آن را با ۲۵- ۵۰۰ دلار شارژ نمود و از نظر انقضا، ۳-۴ ماه قابلیت استفاده کردن را دارد.

از این نوع مستر کارت برای انجام خدمات و تراکنش های اینترنتی می توان استفاده نمود.

هزینه ایی که برای صدور مسترکارت مجازی آن هم به صورت قابل شارژ بودن پرداخت می شود فقط ۶ دلار می باشد. اگر مایل به خرید مستر کارت ارزان به صورت مجازی هستید می توانید این مورد را انتخاب و خریداری نمایید.

بهترین خرید مستر کارت ارزان 

اگر تصمیم خود را گرفته اید و مایل به خرید مستر کارت ارزان قیمت هستید پیشنهاد ما به شما خرید مستر کارت استاندارد می باشد. درست است که از نظر قیمتی ارزان است و فرد به شک و دو دلی می افتد، اما باید بگوییم دارای اعتبار بسیار بالایی می باشد.

از امکاناتی که این کارت می تواند برای فرد داشته باشد به طور خلاصه می توان به این موارد اشاره نمود:

_ کم ترین هزینه برای صادر شدن را دارد.

_ امکان ذخیره پول در آن وجود دارد.

_ نگهداری کم هزینه

_  مسترکارت امکان صدور دوباره را نیز دارد.

هزینه ایی که این کارت برای صادر شدن لازم دارد ۲۴۵ دلار می باشد.

۲ Comments to “ خرید مسترکارت ارزان برای انجام مبادلات بین المللی”

 1. Mehdi1383 says :پاسخ

  ببخشید من پول ندارم زیاد دستم خالیه ۱۹سالمه
  پیج اینستاگرام دارم دوست داشتم پیجم بره داخل ریچ

  1. مبینا سیمائی says :پاسخ

   سلام مهدی عزیز

   بابت این موضوع اطلاعات دقیقی نداریم و در حوزه کاری میهن پرداخت نیست.
   می توانید در گوگل سرچ کرده و پیجتان را از راه های مختلفی رشد دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *