احراز هویت در پرفکت مانی چه مزایایی دارد؟ چگونه آن را وریفای کنیم؟

/ / حساب های ارزی
احراز هویت در پرفکت مانی

پرفکت مانی همچون پی پال و وب مانی یکی از سرشناس ترین سیستم های آنلاین در جهان است که در کشور پاناما تاسیس یافته و به صورت حرفه ایی قادر به انجام خدماتی همچون: انتقال، خرید و… در سر تاسر جهان می باشد. در این مطلب سعی داریم بیشتر راجب احراز هویت در پرفکت مانی مطالبی را برایتان قرار دهیم. امیدواریم برایتان ارزشمند باشد.

احراز هویت در پرفکت مانی به چه علت است؟

احراز کردن در چنین حسابی باعث می شود تا کارمزدی که برای انتقال وجه باید پرداخت شود کمتر از حد معمولی آن باشد و در زمانی که به تعداد بالا تراکنش وجود داشته باشد هزینه کارمزد هم به نسبت، بسیار مناسبتر خواهد بود. همچنین امنیت حساب احراز هویت شده نیز به مراتب بالاتر می رود.

چه فرقی بین حساب احراز هویت شده پرفکت مانی با احراز هویت نشده  آن وجود دارد؟

وقتی حسابی در پرفکت مانی افتتاح می کنید می توانید بدون احراز هویت (وریفای کردن) در پرفکت مانی، از خدماتش استفاده نمایید. اما تا یک سقف مشخص قادر به انتقال وجه و انجام تراکنش می باشید و در رابطه با کارمزد هم کارمزدی که برای این نوع حساب تعیین شده حدود ۲درصد می باشد.

اما وقتی حساب پرفکت مانی خود را احراز هویت می نمایید می توانید از تمام خدمات سیستم پرفکت مانی استفاده کنید و کارمزدی هم که برای این نوع از حساب تعیین شده است حدود ۵\۰ درصد از مبلغی که در حال تراکنش یا انتقال هستید می باشد.

پس می توان گفت یکی از مهترین تفاوت احراز هویت کردن یا نکردن پرفکت مانی در مورد کارمزد و سرعت انتقال آن می باشد.

مدارک مورد نیاز برای احراز هویت (وریفای)

اگر قصد احراز هویت حساب پرفکت مانی خود را دارید بایستی مدارکی که در زیر برایتان بیان می کنیم را آماده سازید.

۱_ یکی از تصاویر: پاسپورت، کارت ملی، گواهینامه

۲_ یک قبض خدماتی مثل: قبض برق ، آب و…

نکته

دقت داشته باشید که قبوضی که ارائه می کنید بایستی به نام خود شما باشد.

احراز هویت در پرفکت مانی

چگونگی انجام احراز هویت در پرفکت مانی

وقتی مدارک را کامل کردید نوبت به باز کردن و انجام احراز هویت می رسد که بایستی این موارد را به طور درست انجام دهید.

مرحله اول

وارد حساب کاربری خود در پرفکت مانی شده و بر روی گزینه (Setting) و یا «modify Setting» کلیک نمایید.

مرحله دوم

یک صفحه جدید  برای شما باز می شود که در آن می توانید اطلاعات پروفایل خود را ویرایش کرده و همچنین بایستی اطلاعات حساب خود را به طور کاملٱ دقیق و صحیح بدون هیچ ایرادی وارد نمایید.

مرحله سوم

بعد از اینکه اطلاعات خود را تکمیل نمودید برای تایید کردن حساب کاربری خود در بخش «Account Verification» بر روی «Verification management» کلیک نمایید.

تا اینجا حساب پرفکت مانی شما بوجود آمده از این مرحله به بعد نوبت به احراز هویت (وریفای) است.

مرحله چهارم

برای انجام این مرحله شما باید در اول کار نام خودتان را تایید نمایید.

برای انجام اینکار اسکن عکس پاسپورت، گواهینامه یا کارت ملی خود را تهیه کنید.

عکس مورد نظر را برای پرفکت مانی در محلی که مشخص نموده اند آپلود نمایید. پرفکت مانی مشخصات پاسپورت را با حساب شما مقایسه می نماید. در صورتیکه مقایسه درست باشد اطلاعات فرستاده شده را تایید می کند.

نکته

تصویری که می خواهید آپلود نمایید بایستی پس زمینه سفید و دارای فرمت jpg باشد.

مرحله پنجم

حال نوبت تایید آدرس است. باید آدرسی که در هنگام افتتاح حساب وارد نموده اید را در این مرحله وارد و تایید نمایید. برای انجام تاییدیه نیز، قبض خدماتی که به نام خود است را اسکن نمایید و در محلی که مشخص شده درج نمایید.

نکته

تاریخ صدور قبض نباید زمان زیادی را گذرانده باشد. آدرسی هم که در قبض است باید مطابق آدرسی که  در افتتاح حساب وارد کرده اید باشد.

 

مرحله ششم

در مرحله ششم که آخرین مرحله برای احراز هویت در پرفکت مانی می باشد باید شماره تلفن تایید گردد. برای اینکار از طرف شرکت پرفکت مانی با شما تماس حاصل می شود تا یک کد را به شما بدهند. وقتی کد را گرفتید باید در قسمت تایید شماره تلفن آن کد را وارد نمایید.  اگر کد وارد شده صحیح باشد وضعیت شماره تلفن به حالت Verified تغییر می یابد.

کلام آخر

اگر دچار مشکل شدید و احراز هویتی که انجام دادید رد شد حتمٱ مدارکی که ارسال نموده اید اشتباه یا ناقص بوده است. برای قبول بایستی دوباره مدارک فرستاده شده را مرور کرده و جاهایی که اشتباه رخ داده را تصحیح نمایید تا کار احراز هویت در پرفکت مانی به اتمام برسد و تایید گردد. اگر در انجام مراحل به مشکل برخوردید میتوانید از خدمات میهن پرداخت برای افتتاح حساب پرفکت مانی و حتی شارژ حساب پرفکت مانی بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *