پرداخت پی پل یکی از بهترین راه های پرداخت آنلاین!

/ / حساب های ارزی
پرداخت پی پل

PayPal یکی از پر طرفدارترین فعالان در حوزه تجارت پرداخت های الکترونیکی است. در واقع پی پل یک سیتم مالی آنلاین است، که به شما امکان می دهد با استفاده از یک حساب اینترنتی مطمئن، هزینه اقلام را پرداخت کنید. شما به سادگی می توانید اطلاعات بانکی، کارت اعتباری و غیره را به آن اضافه کنید و در هر استفاده، مشخص کنید که از کدام استفاده شود. حتی این امکان وجود دارد که شما یکی از این اطلاعات را به عنوان پرداخت پیش فرض خود انتخاب کنید و از آن بهره ببرید. البته شما به راحتی قادر خواهید بود که روش پرداخت را تغییر داده و از کارت و یا حساب دیگری بهره ببرید. برای افتتاح حساب پی پال و گرفتن راهنمایی های بیشتر به میهن پرداخت تیکت ارسال کنید.

علاوه بر پرداخت هزینه خرید با استفاده از پی پال، می توانید از طریق سرویس های آن نیز پول دریافت کنید. هر پولی که دریافت شده در حساب PayPal شما قرار دارد و می توانید هنگام پرداخت چیزی با استفاده از اطلاعات موجود در کارت های اختصاص یافته یا حساب بانکی، از آن استفاده کنید.

شما می توانید پول را به یکی از حساب های بانکی یا کارت های اختصاص داده شده خود انتقال دهید. در هنگام دریافت پول به حساب پی پال خود می توانید هزینه ای اعمال کنید. مثلا هنگامی که می خواهید در فروشگاهی همچون eBay چیزی بفروشید، می توانید هزینه ی نقل و انتقال از مشتری دریافت کنید.

نکته ی جالب در استفاده از پی پل رایگان بودن آن است. شما می توانید به راحتی به دوستان و آشنایان و حتی فریلنسرها، پول انتقال دهید. اما اگر تبدیل ارز داشته باشید، باید کارمزد پرداخت کنید.

پی پال به همراه eBay

بیشتر افراد این شرکت تازه تاسیس را همراه نام eBay می شناسند.  چرا که در ابتدا این eBay بود که کاربرانش با تبلیغ پی پال آن را به دیگران شناساندند و پس از مدتی هم eBay تصمیم به استفاده متمرکز از این سیستم گرفت. این امر موجب رشد چشم گیر این سیستم شد. اما خود این سیستم در سال ۲۰۱۵ به تنهایی به عنوان یک شرکت مستقل معرفی شد.

چرا از پرداخت پی پل استفاده می کنیم؟

سیستم های پرداخت زیادی وجود دارند که با توجه به نوسانات بازار به خوبی توانسته اند خود را نشان دهند. یکی از مهمترین دغدغه های عصر حاضر نیز پرداخت های الکترونیکی بوده است. اما چرا کماکان پی پل در صدر قرار دارد و بالاترین محبوبیت را دارد؟

پی پال سالهاست که وارد بازار شده است و همین موضوع نشان دهنده ی آن است که بسیار پر سابقه و پذیرفته شده است. در وب سایت های زیادی مشاهده می کنید که از درگاه های آن استفاده میشود و همین موضوع سبب میشود تا نسبت به سایر سیستم های پرداخت برتری داشته باشد.

ضمانت محافظت از خریدار آن،  از دیگر دلایل محبوبیت آن است در صورتی که کالایی که به صورت آنلاین خریداری می کنید با توضیحات فروشنده مطابقت نداشته باشد، هزینه ی پرداخت شده ی خود را دریافت خواهید کرد. این امر به ویژه هنگام خرید اقلام در eBay، جایی که معمولاً ضمانت خرید ندارد، بسیار مفید است.

همچنین محافظت از فروشنده در صورتی که بتواند خود را ثابت کند هم جزو مزایای پی پال است. یعنی چه؟ مثلا فرض کنید که شما کالایی را با پست برای خریدار ارسال کرده اید. اما خریدار ادعا دارد که هیچ کالایی دریافت نکرده است. اگر شما بتوانید ثابت کنید که کالا را ست کرده اید، پی پل از شما حمایت خواهد کرد و با اطلاعات تراکنش مبلغ را به شما خواهد داد.

پرداخت پی پل

یکی دیگر از دلایل استفاده از پی پال این است که یک لایه امنیتی بیشتر برای پرداخت ها ایجاد می کند. از آنجا که لازم نیست هر بار خرید چیزی، جزئیات کارت یا شماره CCV خود را وارد کنید، فقط لازم است تا به حساب PayPal خود مراجعه کنید. تمام اطلاعات ذخیره هستند و نیازی به وارد کردن اطلاعات مجدد نیست.

در بعضی مواقع می توانید از پرداخت های OneTouch نیز استفاده کنید، PayPal در صورت فعال کردن سرویس، ورود به سیستم را حفظ می کند و لازم نیست هر بار که بخواهید چیزی را خریداری کنید مجددد اطلاعات خود را وارد کنید. این موضوع تنها در همان دستگاه و یا مرورگری که سرویس را در آن فعال کرده اید، صدق می کند. به عنوان مثال، اگر OneTouch را در رایانه شخصی خود فعال کنید، فقط در هنگام استفاده از آن رایانه خاص و همان مرورگر کار می کند.

چگونه با پی پال پرداخت کنیم؟

پی پال بصورت آنلاین و در فروشگاه ها از طریق مرورگر یا برنامه تلفن همراه کار می کند. برای Android و iOS برنامه های اختصاصی وجود دارد.

هنگام پرداخت پی پال فقط کافی است که با دنبال کردن دستورالعمل های ساده بر روی صفحه، به دنبال نماد PayPal بروید و از آن استفاده کنید. برنامه های پرداخت پی پال که بر روی گوشی های هوشمند نصب میشوند، کارهای بیشتری انجام می دهند.

همچنین می توانید کارت های وفاداری را به حساب PayPal خود اضافه کنید تا هر زمان که با استفاده از برنامه هزینه ای را پرداخت کنید، امتیاز وفاداری کسب کنید.

اعتبار پرداخت پی پل چیست؟

سال گذشته پی پال سرویس اعتباری خاص خود را آغاز کرد، این اعتبار به شما اجازه می دهد تا به راحتی خرید کنید و بعدا هزینه ی آن را پرداخت کنید. همچون کارت های اعتباری که شما با کارت خرید می کنید. اما در PayPal هیچ کارتی وجود ندارد.

در حال حاضر نرخ بهره (متغیر) خرید ۱۷.۹ درصد در سال را شارژ می کند، اما به عنوان یک انگیزه، ۰ درصد سود را برای خریدهای بالای ۹۹ یورو به مدت چهار ماه دریافت می کنید. بنابراین اگر در این مدت بازپرداخت کنید، هزینه ای بیش از قیمت خرید اصلی نخواهد داشت.

برخی از فروشگاه ها هنگام پرداخت محصولات با استفاده از اعتبار PayPal ، با کاهش نرخ بهره بسته به خرده فروش، مزایای ویژه ای را ارائه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.