نقد کردن درامد ارزی

خرید ارز حساب های ارزی اینترنتی

نقد کردن درآمد ارزی پی پال

پی پال

نقد کردن درآمد ارزی پی پال

اسکریل

وب‌مانی

نقد کردن درآمد ارزی پی پال

پرفکت‌مانی

با استفاده از سرویس نقد کردن میهن پرداخت ، شما می توانید درآمدهای ارزی خود را به ریال تبدیل کرده و به حساب بانکی خود در ایران انتقال دهید

موجودی حسابهای پی پال، اسکریل ، پرفکت مانی ، وب مانی و ارزهای دیجیتال .. خریداری می شود

برای اینکه از خدمات میهن پرداخت برای نقدکردن پی پال و یا سندمانی از اکانت پی پال خود به حساب ما استفاده کنید باید مراحل ثبت نام و احراز هویت را سپری کنید. پی پال، وب مانی، پرفکت مانی و اسکریل هم در سایت میهن پرداخت نقد میشوند. برای نقد انواع پول دیجیتالی خود با ما در بخش نقد کردن همراه باشید.

نقد کردن درآمد ارزی اینترنتی در سریعترین زمان ممکن و با کارمزد مناسب و واریز به حساب بانکی داخل ایران! میهن پرداخت با تحولی نوین در پرداخت های اینترنتی انواع ارز! بهترین تجربه ها با میهن پرداخت!

بعد از تایید شما توسط کارشناسان میهن پرداخت، نوبت ثبت درخواست نقد کردن شما خواهد رسید. بعد از ارسال مشخصات ارسال کننده وجه و تایید از جانب ما شما می توانید سند مانی را انجام دهید. اگر هیچ حساب پی پالی ندارید، ما اکانت خود را به شما می دهیم تا شما آن را به واریز کننده وجه بدهید و سپس پس طی مراحل لازم، پول را با شما تسویه می کنیم. برای شارژ حساب پی پال می توانید از بخش پنل کاربری خود اقدام کنید.

 

 

شارژ حساب پی پال به ساده ترین شکل ممکن و کارمزد پایین

تسویه نقد کردن درآمد ارزی پی پال

در هنگام سندمانی، پول کارمزد از حساب گیرنده وجه کاسته میشود. میهن پرداخت مبلغ خالص دریافتی را با توجه به کم شدن مبلغ کارمزد با شما تسویه خواهد کرد.

مدت زمان تسویه کردن ارز پی پال در میهن پرداخت بین 24 تا 72 ساعت است. که ممکن است برای هر نقد متفاوت باشد. با میهن پرداخت به راحتی درآمد ارزی خود را به ریال تبدیل کرده و به حساب بانکی خود در ایران انتقال دهید.

 

انتقال ارز پی پال به حساب بانکی

از مهمترین خدماتی که میهن پرداخت به کاربران خود می دهد انتقال ارز پی پال به حساب بانکی داخل ایران آنها است. به عنوان یک صرافی آنلاین حتی بدون داشتن حساب هم ما می توانیم ارز پی پال شما را به حساب بانکی  داخل ایران شما انتقال دهید. این پروسه در نقد کردن پی پال به راحتی قابل انجام است.

نقد کردن دلار پی پال به ریال

عموما در هنگام نقد کردن پی پال شما با یورو و دلار مواجه خواهید داشت. ارز رایجی ک اکثرا از آنها استفاده میشود. در میهن پرداخت امکان نقد کردن دلار پی پال به ریال موجود می باشد. با ارسال تیکت و درخواست از تیم میهن پرداخت این خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن به شما ارائه خواهد شد. در ابتدای بخش توضیح داده شد که برای نقد کردن وجه باید چه مراحلی را طی کنید.

میهن پرداخت با سیستمی نوین و کار آمد برای شما عزیزان، راحتی را به ارمغان آورده است. در ادامه شما مزایای سرویس نقد کردن میهن پرداخت را مطالعه خواهید کرد. از اعتماد خود پشیمان نخواهید شد.

خرید پی پال

میهن پرداخت برای شما همراهان عزیز، خدمات خرید پی پال را ارائه داده است. خرید پی پال به دو شکل صورت می گیرد. یا به طور مستقیم میهن پرداخت از سایت مورد نظر شما، خرید می کند و یا به حساب شما سندمانی خواهد کرد. برای اطلاع از جزییات بیشتر به صفحه خرید و فروش پی پال مراجعه کنید.

خرید پی پال به ساده ترین شکل ممکن و کارمزد پایین

مزایای سرویس نقدکردن میهن پرداخت

نرخ بالای خرید

  • میهن پرداخت موجودی حساب های ارزی شما را به بالاترین نرخ بازار خریداری می کند

پاسخگویی ۲۴ساعته

  • به صورت 24 ساعته آمادگی پاسخگویی به سوالات و درخواست های شما در زمینه نقد کردن هستیم

خرید موجودی انواع حساب ها

  • موجودی انواع مختلف حساب های ارزی اینترنتی شما را خریداری می کنیم

بدون محدودیت

  • هیچ محدودیتی برای مقدار ارزی که میخواهید به ما فروش کنید نداریم

خرید ارز های مختلف

  • توانایی خرید ارزهای مختلف حساب ارزی شما با توجه به نوع حساب و مقدار آن

تضمین خرید

  • این تضمین را به شما می دهیم طبق قوانین سایت همیشه خریدار ارزهای اینترنتی شما باشیم

تسویه سریع

  • تسویه حساب و انتقال وجه ریالی به حساب شما در کمترین زمان ممکن

مشاوره رایگان

  • راهنمایی و مشاوره رایگان به صورت آنلاین و تلفنی در رابطه با نقد کردن درامدهای ارزی شما

بدون کارمزد

  • نقدکردن موجودی حساب های شما و تسویه آن بدون کارمزد های اضافی

سوالات متداول

بله. در میهن پرداخت پس از کسر کارمزد تعیین شده، شما میتوانید هر نوع ارزی را به ریال تحویل بگیرید.

بله. در حال حاضر میهن پرداخت توان نقد کردن با دلار، یورو و پوند را دارا می باشد.

در اینصورت، میهن پرداخت یکی از حساب های خود را در اختیار شما قرار می دهد تا شما بتوانید به راحتی و بدون داشتن حساب، درآمد خود را نقد کنید.

با استفاده از سرویس نقد کردن میهن پرداخت ، شما می توانید درآمدهای ارزی خود را به ریال تبدیل کرده و به حساب بانکی خود در ایران انتقال دهید

موجودی حسابهای پی پال، اسکریل ، پرفکت مانی ، وب مانی و ارزهای دیجیتال .. خریداری می شود

بالا