فروش پرفکت مانی و تبدیل و نقد کردن آن

/ / حساب های ارزی
فروش پرفکت مانی

سیستم آنلاین پرفکت مانی را در سال ۲۰۰۸ در کشور پاناما، یک شرکت پانامایی، تاسیس و دایر کرده و تا به امروز توانسته ده ها میلیون کاربر به خصوص کاربران ایرانی را به سمت خود بکشاند. از مزایای این درگاه اینترنتی می توان به انتقال پول، انجام تراکنش و خرید و فروش پرفکت مانی و… اشاره نمود.

این سیستم یک روش پرداخت عالی می باشد که می توان به وسیله آن کسب درآمدهای بین المللی داشت.

این کشور به خاطر رابطه خوبی که با ایران دارد اجازه داده تا کاربران ایرانی به راحتی به این سایت دسترسی پیدا نموده و با آن کسب درآمد و انتقال وجه داشته باشند. در صورتی که سیستم هایی همچون پی پال و اسکریل این توانایی را از کاربران ایرانی سلب نموده اند و ایران را مورد تحریم خود قرار داده اند. اما کشور آمریکا را مورد تحریم خود قرار داده و اجازه نمی دهد که کاربران آمریکایی از خدمات پرفکت مانی استفاده نمایند.

برای این کار کافی است تا فرم آنلاین درخواست فروش پرفکت مانی را تکمیل کنید و پس از آن مقدار مورد نظر را به حساب پرفکت مانی میهن پرداخت و یا هر سایت دیگری انتقال دهید. سپس روند پرداخت مبلغ به شما آغاز می شود و پس از گذشت یک روز کاری تبدیل پرفکت مانی به تومان، به شما انجام می شود و پرداخت به شما صورت می پذیرد.

حساب های پرفکت مانی

در این سیستم کلٱ دو نوع حساب کلی وجود دارد که کاربران می توانند نسبت به نیاز خود یک مورد یا هر دو مورد را افتتاح نمایند: خساب شخصی، حساب کسب و کار.

حساب شخصی:

از نامش هم که پیدا است یک حساب مخصوص بوده و مختص اشخاص حقیقی نی باشد و این افراد می توانند از این حساب استفاده نمایند.

حساب کسب و کار:

این نوع یک حساب مخصوص کسب و کار بوده و به وسیله اشخاص حقوقی افتتاح می گردد. این حساب بیشتر برای نهاد ها در نظر گرفته می شود و ممکن است چند نفر مشارکتی نیز برای کسب و کار و بیزینس خود از این حساب استفاده نمایند.

وجه تشابهی که این دو حساب دارد این است که می توان بدون هیچ محدودیتی از خدمات و امکانات این حساب ها استفاده نمود.

فروش پرفکت مانی

فروش پرفکت مانی چگونه است؟

شما می توانید برای انجام کار فروش پرفکت مانی خود همچون خرید پرفکت مانی عمل کرده، تنها کافی است به وب سایت های ایرانی ( صرافی اینترنتی) که معتبر می باشند و کار خرید و فروش پرفکت مانی را انجام می دهند حضور پیدا نمایید و بعد از ثبت نام کردن در این وب سایت ها کار انتقال پرفکت مانی خود برای آنها را انجام دهید. در عوض اینکار برای کارت بانکی خود ریال دریافت نمایید.

اینگونه که وقتی صرافی معتبر را پیدا نمودید آن صرافی شما را ارجاع به درگاه پرفکت مانی خود می دهد و شما با انجام و زدن یک دکمه مبلغ را برای آنان می فرستید و صرافی بعد از گذشت چند ساعت ریال به کارت بانکی شما ارسال می نماید و شما می توانید برداشتش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *