برای شارژ حساب پی پال در پنل کاربری سفارش شارژ حساب پی پال ثبت کنید.

شارژ حساب پی پال

پی پال کارآمدترین و سریعتری روش نقل و انتقالات پول در دنیا است. بیشترین کاربرد این روش برای خرید از سایت‌ها و پرداخت هزینه خدمات آنلاین، مخصوصا برای کاربران ایرانی است. همچنین پی پال روش بسیار خوبی برای دریافت درآمد ارزی است. 

شارژ حساب پی پال

چگونه حساب پی پال خود را شارژ کنیم؟

برای شارژ حساب پی پال خودتان و یا ارسال پول با پی پال به خارج از کشور لازم است مراحل زیر را انجام دهید:

1- ثبت نام در میهن پرداخت 

2- ثبت سفارش شارژ پی پال 

میهن پرداخت توانایی شارژ حساب پی پال به صورت دلار ، یورو و پوند را دارد. بدین منظور باید شماره حساب در پی پال که همان ایمیل حساب است را در سفارش به همراه مبلغ واریزی ثبت کنید. در زمان شارژ شما می‌توانید توضیحاتی در رابطه با پولی که انتقال می‌دهید را بنویسید. در بعضی مواقع شما می‌خواهید از یک سایت خارجی سرویسی را خریداری کنید و آن سایت از شما می‌خواهد که مبلغی به پی پال شان سند مانی کنید. شما با داشتن شماره تراکنش می‌توانید انتقال وجه خود به آن‌ها را اثبات کنید.

کارمزد انتقال پول با پی پال

در انتقال وجه در پی پال، کارمزد از سمت گیرنده وجه کسر خواهد شد، مقدار کارمزد به موارد مختلفی بستگی دارد که از 3 تا 5 درصد ممکن است متغیر باشد.

شارژ حساب پی پال به صورت family and friends

شارژ paypal به صورت family and friends کارمزدی ندارد به شرطی که از بالانس پی پال ارسال شده باشد. بنابراین در واریز به حساب پی پال، اگر از کارت متصل به حساب زده شود شامل کارمزد خواهد بود. این قابلیت فقط برای اکانت های پی پال تعدادی خاص از کشورها فعال است.

شارژ حساب پی پال

شارژ حساب پی پال در میهن پرداخت

مدارک برای شارژ اکانت پی پال

پس از احراز هویت حساب، شما نیازمند داشتن یکی از انواع کردیت کارت ها برای شارژ حساب خود هستید. حساب هایی همچون ویزاکارت و یا مستر کارت مجازی برای افتتاح حساب و وریفای حساب پی پال قابل استفاده هستند.

واریز پول به حساب PayPal

واریز پول به حساب پی پال معمولا برای انجام شارژ خواهد بود. با توجه به تحریمات موجود از حساب ایران به هیچ وجه نمیتوان واریز پول را انجام داد و حتما باید یک حساب پی پال وریفای شده بین‌المللی داشته باشید. میهن پرداخت به عنوان واسط می‌تواند در کمترین زمان ممکن و ساده‌ترین روش ممکن شارژ اکانت پی پال شما را انجام دهد.

مزایای انتقال وجه به PayPal از طریق میهن پرداخت

یکی از بهترین خدمات میهن پرداخت، انتقال وجه به پی پال است. در این بخش شما با فرستادن آدرس ایمیل حساب پی پال مورد نظر برای ما قادر به انتقال وجه به پی پال خواهید بود. ما به عنوان واسط، وجه ریالی، ارزدیجیتال، پرفکت مانی و یا وب مانی را از شما دریافت کرده و به همان میزان انتقال به پی پال را برای شما انجام خواهیم داد.

شارژ حساب paypal بدون احراز هویت در سریعترین زمان ممکن

به راحتی حساب پی پال خودت و دوستانت در خارج کشور رو شارژ کن

سوالات متداول

شارژ کردن حساب پی پال ممکن است بین 15 دقیقه تا 24 ساعت زما ببرد ولی در اکثر مواقع در کمتر از چند دقیقه انجام خواهد شد.

برای واریز به پی پال مقدار کارمزد ثابت 0.30 دلار است که از گیرنده کسر خواهد شد.

بله، میهن پرداخت ارزهای دیگر همچون پوند و یورو را نیز پشتیبانی میکند.

برای شارژ حساب پی پال در پنل کاربری سفارش شارژ حساب پی پال ثبت کنید.

بالا