خدمات آنلاین

ارائه خدمات آنلاین مربوط به پرداخت های ارزی اینترنتی

ما برای شما در میهن پرداخت خدمات آنلاین و پرداخت ارزی اینترنتی برای انواع حساب ها را آماده کرده ایم. در ادامه به برخی از خدمات اشاره می کنیم. شما با کلیک بر روی هر یک، به راحتی خواهید توانست اطلاعات جامعی را بدست آورید. خدمات ما برای انواع حسابها، از جمله، پی پال، اسکریل، پرفکت مانی، وب مانی، ویزا و مستر می باشد. در ادامه با ما همراه باشید.

انتقال پول به حساب های ارزی

( شارژ پی پال – شارژ اسکریل ، شارژ پرفکت مانی ، ووچر پرفکت مانی ، شارژ وب مانی )

افتتاح حساب های ارزی

( افتتاح حساب پی پال – افتتاح حساب اسکریل –  افتتاح حساب پرفکت مانی افتتاح حساب وب مانی)

انواع مختلف پرداخت های ارزی آنلاین

پرداخت ژورنال ‌ها و کنفرانس ‌ها – خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل – پرداخت خدمات هاستینگ و سرور – خرید کالا از سایت های خارجی – خرید مربوط به بازی های آنلاین )

پرداختهای مربوط به سفارت

تعیین وقت سفارت آمریکا MRV Fee – پرداخت حق اقامت دائم کانادا RPRF – پرداخت تعیین وقت سفارت انگلستان – پرداخت تعیین وقت سفارت سوئیس – پرداخت مربوط به سایر سفارت ها )

پرداخت مربوط به آزمون های بین المللی

پرداخت هزینه آزمون تافل TOEFL – پرداخت آزمون IELTS – پرداخت آزمون GMAT – پرداخت آزمون ACCA – پرداخت آزمون GRE – پرداخت آزمون CFA – پرداخت آزمون USMLE – پرداخت هزینه WES )

میهن پرداخت با به کارگیری جدیدترین متد ها و خدمات، نیاز های شما هموطنان عزیز در زمینه پرداخت های ارزی اینترنتی با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن برطرف می نماید. شما با استفاده از خدمات آنلاین ارائه شده توسط میهن پرداخت تمامی مشکلات و محدودیت های موجود در رابطه با پرداخت های ارزی اینترنتی و سرویس های آنلاین بین المللی را به راحتی پشت سر خواهید گذاشت. تنها با عضویت و طی مراحل به راحتی خواهید توانست، به آنچه که در نظر دارید، برسید!

بالا