مهاجرت به سوئیس و پرداخت هزینه سفارت در اسرع وقت با خدمات نوین میهن پرداخت!

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری :

اصولا مهاجرت به سوئیس از پیچیدگی بسیار خاصی برای اتباع خارج از اتحادیه اروپا برخوردار میباشد و این شرایط حتی برای اتباع کشور آمریکا نیز اعمال میگردد. درصورتیکه در نظر دارید به صورت سرمایه گذاری به کشور سوئیس مهاجرت نمائید میبایستکه ابتدا یک شرکت حقوقی در کشور سوئیس ثبت نمائید. سپس باید یک فعالیت اقتصادی را راه اندازی بنمائید به طوریکه برای حداقل 10 نفر شغل ایجاد بنمائید. خدمات ما برای پرداخت تعیین وقت سفارت سوئیس و تمام پرداخت های دیگر مهاجرت شما، محیا شده است. با میهن پرداخت همراه باشید.

مبلغ سرمایه گذاری برای اخذ ویزای سوئیس

مبلغ سرمایه گذاری شده چندان مورد توجه مقامات محلی قرار ندارد ولیکن توجه داشته باشید که حقوق یک کارگر عادی در ماه دست کم 3500 فرانک میباشد . پس از گذشت یکسال و در صورتیکه فعالیت اقتصادی قابل قبولی داشته باشید و میران سود آوری خالص شرکت شما بالای 000 100 فرانک باشد میتوانید برای دریافت اقامت سالیانه سوئیس که به کارت اقامت B معروف میباشد اقدام نمائید که این اقامت پس از گذشت 5 سال به اقامت نوع دائم که به کارت اقامت C معروف میباشد تبدیل خواهد گردید.


مطابق با قانون جدید مهاجرت که اکنون در پارلمان این کشور در دست بررسی میباشد دارندگان اقامت دائم C بعد از گذشت 3 سال میتوانند برای اخذ تابعیت سوئیس اقدام بنمایند .

مهاجرت از طریق تخصص و گرفتن ویزای سویئس :

همه ساله بخش عظیمی از نیروی متخصص این کشور از خارج از سوئیس تامین میگردد. مطابق با قانون مهاجرت این کشور اتباع خارج از محدوده اتحادیه اروپا تنها در صورتی میتوانند متقاضی مهاجرت به کشور سوئیس باشند که از یک تخصص حرفه ای در سطح بالا برخوردار باشند و یک شرکت سوئیسی نیز مایل به استخدام این افراد باشد .
البته هر شرکتی نیز به راحتی نمیتواند متقاضی استخدام پرسنل خارجی باشد و کیفیت و کمیت شرکت ساپورت کننده از طرف مقامات محلی کاملا مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در صورت موفقیت برای این اشخاص اقامت سالیانه B صادر خواهد گردید.

ویزای تحصیلی سوئیس :

خوشبختانه در حال حاضر این کشور به سهولت برای دانشجویان ایرانی ویزای تحصیلی صادر مینماید . همچنین مشاهده شده است که والدین دانشجویان ایرانی در این کشور نیز به راحتی موفق به اخذ ویزای توریستی این کشور میگردند. از آنجائیکه تمامی در خواستهای ویزای دانشجویی به اداره مهاجرت این کشور ارسال میگردد ، بررسی ویزای تحصیلی حدودا 2 ماه به طول می انجامد و دانشجویان خارجی از اجازه 15 ساعت کارهفتگی نیز برخوردارند .

تحصیل در کشور سوییس چگونه است؟

شرایط تحصیل در سوئیس به این صورت است که با آموزش کودکان در دوران پیش دبستانی و به مدت 1 تا 2 سال شروع می شود. تحصیلات اجباری در کشور سوئیس در هر شهر متغیر است و از 6 تا 8 سالگی شروع شده و 8 تا 9 سال زمان می برد که از این دوران 4 تا 6 سال آن برای دوران دبستان و 3 تا 5 سال آن برای دوران متوسطه می باشد.

هزینه ی تحصیل در سوئیس:

هزینه تحصیل در سوئیس در هر مقطع چیزی حدود 600 تا 700 فرانک سوئیس می باشد. دانشجویانی که خوابگاه را برای زندگی انتخاب میکنند در ماه مبلغی حدود 1000 فرانک سوئیس را باید پرداخت کنند و کسانی که منازل شخصی اجاره میکنند مبلغی حدود 1200 فرانک سوئیس باید هزینه کنند.. هزینه بیمه تحصیلی و درمانی دانشجویان در ماه مبلغی حدود 80 تا 100 فرانک میباشد.

تحصیل در مقطع کارشناسی یا لیسانس سوئیس:

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در سوئیس و اخذ پذیرش از دانشگاه های سوئیس در مقطع لیسانس دارند باید مدرک زبان آلمانی b1 یا b2 را داشته باشند زیرا زبان آموزش در این مقطع تحصیلی آلمانی و فرانسوی است که 4 سال به طول می انجامد. دانشجویان در این مقطع تحصیلی میتوانند 10 ساعت در هفته را کار کنند که حقوق آنها در هفته بین 120 تا 150 فرانک میباشد.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس سوئیس :

جهت تحصیل در سوئیس ، دوره فوق لیسانس 2 سال به طول می انجامد و زبان تدریس در این مقطع آلمانی انگلیسی و فرانسوی می باشد . متقاضیانی که دانشگاه های انگلیسی زبان را برای ادامه تحصیل در سوئیس انتخاب می کنند ، باید مدرک زبان ایلتس 6 یا 6.5 را داشته باشند. اما برای دانشجویانی که مدرک زبان انگلیسی ندارند.

تحصیل در مقطع دکترا یا PHD سوئیس :

جهت تحصیل در سوئیس در مقطع دکتری دانشجویانی که موفق به اخذ بورسیه تحصیلی شده اند در ماه مبلغی حدود 2000 فرانک حقوق دریافت می کنند. به همین دلیل متقاضیان اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع دکتری سوئیس بسیار زیاد است.

البته دانشجویان باید برای اخذ بورسیه به چند نکته توجه نمایند که عبارتند از :

داشتن مدرک زبان ایلتس 6.5
داشتن مدرک لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاه های تایید شده و معتبر
داشتن مقالات بین المللی یا تالیف کتاب و غیره
جلب نظر یک استاد مشاور جهت پشتیبانی تز دکترای دانشجو
دانشگاه های معتبر سوئیس کدامند؟
دانشگاه لوگانو به زبان های انگلیسی و آلمانی
دانشگاه ژنو به زبان های فرانسه و انگلیسی
دانشگاه لوزان به زبان فرانسه
دانشگاه زوریخ به زبان های آلمانی و انگلیسی
دانشگاه فناوری لوزان به زبانهای انگلیسی و فرانسوی
دانشگاه فرایبورک به زبان های فرانسوی و آلمانی

ویزای توریستی سوئیس :

اخذ ویزای توریستی کشور سوئیس، با فراهم آوردن مدارک متعددی میسر است. به صورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هر یک از کشورها، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود فرد به کشور مورد نظر ، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت.

شرایط اقامت سوئیس پس از ورود با ویزا توریستی :

شخص در مدت حضور خود در سوئیس، بتواند یک فرصت شغلی و یا یک زمینه کارآفرینی را جهت اخذ اقامت سوئیس فراهم آورد تا پس از بازگشت از سوئیس بتواند برای انواع دیگر ویزا نظیر ویزای کار و یا اخذ اقامت کارآفرینی اقدام نماید.
شخص در راستای اخذ اقامت سوئیس پس از ورود به کشور سوئیس اتخاذ نمایند، اقدام جهت اخذ اقامت از طریق انواع پناهندگی می باشد.

مدارک لازم برای ویزای سوئیس توریستی :

مدارک شناسایی مورد نیاز فرد نظیر پاسپورت
شناسنامه و ترجمه های آن ها
نامه های بانکی
اسناد مالکیت منزل یا زمین
نامه های کاری فرد که نشان از اشتغال به کاردر موقعیت خاص شغلی را دارد.
نامه اشتغال به تحصیل متقاضی در دانشگاه های ایران

انواع ویزای شینگن:

ویزای شنگن در ۴ نوع صادر می شود :

ویزای نوع A :ویزای ترانزیت است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و می تواند فقط در یکی از فرودگاههای شنگن پرواز خود را تعویض و راهی کشوری در خارج از شنگن گردد.

ویزای نوع B : ویزای عبور است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و میتواند از شنگن بعنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری غیر شنگن برساند.

ویزای نوع C : ویزای توریستی است که اکثر ایرانیان با آن وارد شنگن می شوند.

ویزای نوع D : ویزای بلندمدت است که معمولا تجار و بازرگانان ازآن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.

قوانین:

توجه کنید که اگر بخواهید بیش از ۹۰ روز در محدوده شنگن بمانید، دیگر نیازی به ویزای شنگن ندارید بلکه باید درخواست اقامت بدهید و از طریق سفارت پیگیر مراحل اقامتی خود باشید، درضمن اگر از ۹۰ روز اقامت خود در محدوده شنگن استفاده کنید، باید حتما ۳ ماه خارج از شنگن بمانید تا بتوانید مجددا ویزای شنگن دریافت کنید. البته در صورت داشتن دلایل ویژه می توانید برای حداکثر یکسال هم ویزای شنگن دریافت کنید.

داشتن ویزای شنگن لزوما به معنی تضمینی جهت ورود به محدوده شنگن نیست، یعنی اینکه اگر شما ویزای شنگن خود را از ایتالیا گرفته باشید ولی از فرانسه وارد شنگن شوید مقامات مرزی شنگن در فرانسه می توانند به دلایلی کاملا قانونی به شما اجازه ورود نداده و شما را به کشوری در خارج از شنگن اخراج کنند.

مسافر ورودی به شنگن باید همیشه خود را آماده سوالات احتمالی از جمله هدف از سفر، آدرس محل اقامت و مدارکی دال بر توانایی پرداخت هزینه اقامت نماید.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای سوئیس :

اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 3 ماه بیشتز از تاریخ ویزا درخواستی
فرم درخواست ویزا ( از سایت سفارت دریافت نمائید )
کارت ملی و شناسنامه
2 قطعه عکس رنگی 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفید بدون روتوش
در صورتی که قبلا ویزا شنگن و یا ویزا کشور معتبر دیگری دریافت کرده اید کپی از آنها و مهر های ورود و خروج
نامه تمکن مالی و گردش 6 ماه آخر سپرده بانکی
گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام – سمت – میزان حقوق و مرخصی ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی . ( برای کارمنداگ و کارگران )
پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی . ( برای صاحبان مشاغل )
گواهی بازنشستگی ( برای افراد بازنشسته )
گواهی اشتغال به تحصیل ( برای دانشجویان )
بیمه مسافرتی
سند مالکیت ( در صورت وجود )
رزرو هتل و بلیط هواپیما

پرداخت تعیین وقت سفارت سوئیس

میهن پرداخت توانایی انجام پرداخت مربوط به تعیین وقت سفارت سوئیس در کمترین زمان ممکن را دارد. لطفا در صورت تمایل به پرداخت تعیین وقت سفارت سوئیس با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.
پرداخت وقت سفارت سوئیس با ویزا کارت و مستر کارت انجام می شود. همچنین ما در میهن پرداخت پرداخت هزینه وقت آمریکا و انگلستان و حق اقامت دائم  کانادا را نیز انجام می دهیم.

انجام پرداخت های مربوط به تعیین وقت سفارت ها

انجام کلیه امور مربوط به مهاجرت و مسافرت توسط میهن پرداخت به راحتی و سهولت قابل انجام است.

بالا