برای شارژ حساب وب مانی خود وارد پنل کاربریتان شوید

شارژ حساب وب مانی در کوتاهترین زمان ممکن

وب مانی چیست؟

وب مانی یک سیستم مالی آنلاین جهت نقل و انتقال پول و انجام پرداخت های مجازی است.
شما می توانید از وبمانی جهت نقل و انتقال پول بین حساب خودتان و سایرین استفاده نمایید.
همچنین می توانید توسط وبمانی، پرداختهای ارزی خودتان را در وبسایتها و فروشگاههای آنلاین یا هر مکان پذیرنده وبمانی انجام دهید.
دارنده و پشتیبان این پول الکترونیک یک شرکت روسی است که دفتر مرکزی آن در شهر مسکو قرار دارد.
وبمانی دارای میلیونها کاربر از کشورهای مختلف دنیاست.
بر خلاف اکثر پولهای الکترونیک و سیستمهای مالی آنلاین که عضویت کاربران ایرانی را نمی پذیرند یا خدمات کمتری به آنها می دهند وبمانی نه تنها هیچ محدودیتی برای عضویت کاربران ایرانی قائل نمی شود، بلکه کاربران ایرانی می توانند همانند دیگر کاربران از همه امکانات وبمانی برخوردار شوند.

سیستم خرید و فروش وب مانی در میهن پرداخت، بهترین قیمت خرید و بهترین قیمت فروش را با ما تجربه کنید.سیستم مالی آنلاین وب مانی در میهن پرداخت به صورت اتوماتیک انجام می شود.

 

افتتاح حساب وب مانی

برای افتتاح حساب Web Money به یک پاسپورت و یک ایمیل نیاز دارید. هر پاسپورت می تواند تنها یک حساب وی مانی داشته باشد. از همین رو اگر قبلا با پاسپورت خود این حساب را افتتاح کرده باشید مجدد نخواهید توانست این حساب را افتتاح کنید. در این صورت می توانید از اطلاعات یک پاسپورت واقعی دیگر بهره ببرید.

برای اینکه میهن پرداخت به عنوان یک سایت واسط برای شما یک حساب Web Money افتتاح کند باید اطلاعات پاسپورت مورد نظرتان را ارسال کنید. از این اطلاعات تنها برای ساخت حساب وب مانی استفاده خواهد شد. همچنین یک ایمیل و شماره موبایل در ایران نیز باید در اختیار میهن پرداخت قرار داده شود تا بتواند مراحل ثبت حساب را کامل کند. آدرس ایمیل شما در وب مانی قابل تغییر است و از همین رو نیاز نیست ایمیل کاری یا شخصی خود را ارسال کنید.

مهمترین علتی که شما را وارد به انتخاب این حساب ارزی می کند، تحریم نبودن این حساب است. این حساب برعکس سایر حساب ها، نه تحریم است و نه محدودیتی برای کاربران ایرانی دارد.

جهت ساخت حساب وب مانی از خدمات میهن پرداخت بهره ببرید. با سالها تجربه و تفکری نوین در عرصه ارزهای دیجیتال آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

 

 

برای افتتاح حساب وب مانی خود وارد پنل کاربریتان شوید

افتتاح حساب وب مانی در کوتاهترین زمان ممکن

 

روش های شارژ حساب وب مانی

شارژ اکانت وب مانی خود را به ما بسپارید. در میهن پرداخت راحت ترین روش های شارژ وب مانی را تجربه کنید. شما می توانید با واریز وجه حساب وبمانی خود را شارژ کنید یا به جای شارژ حساب خود از ما خدمات دریافت کنید.

اگر هنوز اکانت وب مانی ندارید می توانید شماره کیف پول مقصد را به ما بدهید تا ما برای شما این انتقال را انجام دهیم.

اگر می خواهید به حساب یک بروکر وب مانی واریز کنید و خودتان هم اکانت وب مانی دارید با توجه به اینکه در وبمانی کارمزد از فرستنده کسر می شود بهتر است حساب وب مانی بروکر را به ما بدهید تا مستقیم به حساب آنها واریز کنیم.

همچنین در صورت محدودیت انتقال وجه در حساب خودتان، ما میتوانیم مبالغ بالا را با حساب web money خودمان برای شما انتقال دهیم.

میهن پرداخت خرید با وب مانی هم برای شما انجام می دهد، چنانچه می خواهید در یک سایت از طریق وب مانی خرید کنید سفارش خرید با وب مانی در سایت ما ثبت کنید.

 

انواع کیف پول وب مانی

 

وب مانی دارای 5 نوع کیف پول متفاوت است.

WMZ:کیف پول دلاری وب مانی با این علامت اختصاری شناخته میشود و مخصوص استفاده از دلار است.

WME:این کیف پول به عنوان کیف پول یورو شناخته میشود و با آن میتوان از خدمات وبمانی به شکل یورو بهره برد.

WMX:اگر در بازار خرید ارزهای دیجیتال هستید و علاقه ی زیادی به خرید و نگهداری بیت کوین دارید، این نوع کیف پول مناسب شما است.

WMG: کیف پول طلا وب مانی نیز نوع دیگری از کف پول های وبمانی است که توانایی ذخیره طلا در خود را دارد.

WMR:اخرین نوع کیف پول وب مانی، کیف پول روبل است که مخصوص کشور سازنده آن یعنی روسیه است و توانایی نگهداری ارز به روبل را دارد.

 

برای شارژ حساب وب مانی خود وارد پنل کاربریتان شوید

شارژ حساب وب مانی در کوتاهترین زمان ممکن

خرید با وب مانی

با توجه به جهانی شدن کسب و کارها، خرید با حساب های ارزی چیز عجیبی نیست. شما می توانید به راحتی از سایت هایی که درگاه وبمانی دارند خرید انجام دهید. میهن پرداخت به عنوان یک سایت واسط توانایی انجام خرید با وب مانی برای شما را دارد. این کار هم می تواند با اکانت خود شما انجام شود و هم میهن پرداخت از یکی از حساب های خود جهت خرید با وب مانی بهره ببرد.

میهن پرداخت خرید با وب مانی برای شما انجام می دهد، چنانچه می خواهید در یک سایت از طریق وب مانی خرید کنید سفارش خرید با وب مانی در سایت ما ثبت کنید.

لطفا توجه داشته باشید موقع انتقال وبمانی به ما حتما از کد امنیتی استفاده کنید و قبل از انتقال از طریق ارسال تیکت نرخ خرید را جویا شوید.

نقد کردن وب مانی

ما در میهن پرداخت موجودی حساب وب مانی شما را خریدار هستیم و نرخ خرید ارز وبمانی میهن پرداخت نسبت به سایر سایت ها، یک درصد کمتر می باشد.

نقد کردن به چه صورت است؟

شما موجودی حساب خود را، (تمام کیف پول ها قابل قبول هستند) به میهن پرداخت می فروشید و میهن پرداخت با شما با توجه به نرخ روز، تسویه ریالی انجام می دهد.

توضیحات تکمیلی مربوط به چگونگی نقد کردن حساب وب مانی را در بخش مربوطه مطالعه نمایید.

برای نقد کردن موجودی حساب وب مانی خود وارد پنل کاربریتان شوید

نقد کردن موجودی حساب وب مانی در کوتاهترین زمان ممکن

خصوصیت وب‌مانی

قابلیت استفاده بالا

  • بیش از صد ها هزار فروشگاه و خدمات آنلاین پرداخت‌های وب‌مانی را می‌پذیرند

قابل استفاده برای ایرانیان

  • به دلیل فعالیت این موسسه بر اساس قوانین جمهوری فدرال روسیه، قوانین مرتبط به تحریم کاربران ایرانی توسط وبمانی اجرا نمی گردد

کارمزد پایین

  • هزینه کارمزد در تراکنش های وبمانی 0.8 درصد است که از ارسال کننده وجه کسر می شود

امنیت و اعتماد بالا

  • یک سیستم مالی قابل اعتماد در پرداخت های اینترنتی است شما می توانید تراکنش‌های مالی با امنیت بالا انجام دهید

افتتاح حساب آسان

  • بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری می توانید یک حساب وب مانی افتتاح کنید

سرعت بالا در پرداخت

  • انتقال وجه و برداشت از حساب و همچنین خرید از درگاه های وبمانی با سرعت بالا و به راحتی انجام می شود
  • هزینه کارمزد در تراکنش های وبمانی 0.8 درصد است که از ارسال کننده وجه کسر می شود

بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری می توانید یک حساب وبمانی افتتاح کنید

بعضی موقع نیاز است مبلغ بالا انتقال دهید و با توجه به اینکه ممکن است اکانت خودتان محدودیت انتقال داشته باشد ما این کار را از طریق اکانت خودمان برای شما انجام می دهیم.

بالا