خرید از سایت های خارجی

امروزه خرید کالا به صورت آنلاین در همه کشورها مرسوم شده است و در کشور خودمان هم سایت های زیادی هستند که می توانید کالای مورد نیاز خود را به جای رفتن به فروشگاه به صورت حضوری، بدون گذراندن وقت زیاد و خستگی های آن خیلی راحت و سریع به صورت آنلاین خرید و سفارش دهید.

اما بعضی وقت ها کالای مورد نظرتان در بازار ایران نمیتوانید پیدا کنید یا اگر هم باشد با قیمت خیلی بالایی باید تهیه کنید. در این مواقع در سایت های خارجی مشاهده می کنید که کالاهایی با قیمت به مراتب ارزان تر از بازار ایران برای فروش گذاشته شده اند. ولی حسرت این را میخورید ای کاش ما هم می توانستیم آن کالا را خرید کنیم. متاسفانه خرید از سایت های خارجی برای کاربران ایرانی به طور مستقیم امکان پذیر نیست و همیشه با مشکلات زیادی در این زمینه مواجه هستیم.

میهن پرداخت با داشتن حساب های ارزی مختلف شما را در خرید از سایت های خارجی فروش کالا یاری می کند و بدون هیچ دغدغه ای خرید هر کالایی از تمام سایت خارجی برای شما میسر می باشد.

در حال حاضر میهن پرداخت فقط پرداخت ها و خرید های مربوط به برخی سایت ها، همچون خرید از آمازون و خرید از Ebay را می تواند انجام دهد. بنابراین شما باید یک آدرس معتبر خارج از ایران برای دریافت محصولات خریداری شده تان داشته باشید. ولی در آینده ای نزدیک سیستم خرید کالا را به صورت پیشرفته راه اندازی می نماییم و کالای مورد نظر شما در این سایت ها را خریداری و به آدرس شما در ایران ارسال خواهیم کرد.
البته تعداد اندکی سایت خارجی هستند که قابلیت ارسال به کشور ایران را دارند که در ادامه مشخص شده است.

در ادامه به تعدادی از معروفترین فروشگاه های آنلاین فروش کالای فیزیکی می پردازیم. و در مورد خرید از Ebay و خرید از آمازون اطلاعات خوبی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

خرید از Ebay  و خرید از آمازون

خرید از Ebay 

وب سایت Ebay یکی از بزرگترین و معروف ترین سایت های فروش محصولات فیزیکی در جهان است، هر چیزی که شما نیاز داشته باشید در این سایت میتوانید پیدا کنید.
فروشگاه ای بی در واقع یک حراجی است که در آن کالاهای نو و دست دوم به صورت عادی و مزایده ای به فروش می رسد.
یکی از مهمترین مواردی که هنگام خرید از eBay باید به آن توجه داشته باشید، اعتبار فروشنده کالاست. فروشنده های با اعتبار بالا یعنی فروش بالا و رضایت مثبت مشتریان را داشته اند.

میهن پرداخت پرداخت های ebay را فقط از طریق حساب پی پال انجام میدهد. به این منظور شما اگر تمایل به خرید از ebay دارید سفارش خود را پنل کاربران میهن پرداخت در قسمت خرید پی پال ثبت کنید.

آمازون ( amazon )

آمازون، بزرگترین و پر ارزشترین خرده فروشی در سراسر دنیاست.
شما در آمازون نزدیک به 500 میلیون محصول که بالاترین میزان تنوع را دارد می توانید مشاهده کنید.
از مهمترین دلایکی که کاربران ایرانی اقدام به خرید از آمازون می کنند:
1- بعضی از کاربران اصل بودن کالا برای شان خیلی مهم است.
2- خرید بسیاری از کالاها در آمازون، به صرفه تر از خرید از فروشگاه های داخلی است.
3- کالاهایی کم یاب، خاص و نایاب که ممکن است در هیچ فروشگاه آنلاینی پیدا نکنید در آمازون پیدا می کنید.

پرداخت و خرید در آمازون برای کاربران ایرانی با مشکلات زیادی همراه است.
پرداخت و خرید در آمازون فقط از طریق کارت های اعتباری امکان پذیر است و نکته مهم اینکه آمازون اطلاعات کارت های اعتباری را ذخیره می کند.

خرید از سایت خارجی

با توجه به اینکه اطلاعات کارت در آمازون ذخیره می شود ما خرید های شما را در اکانت مخصوص خودمان انجام می دهیم و خرید در اکانت شما کاربران نمی توانیم انجام دهیم.

یکی از قابلیت های آمازون ارائه گیفت کارت مخصوص آمازون است که برای کالاهای خاصی می توان استفاده نمود.
یکی از راه های خرید این است که ما گیفت آمازون برای شما خرید می کنیم و سپس شما می توانید با وارد کردن گیفت در اکانت خودتان محصول مورد دلخواه خود را سفارش دهید.

شما اگر تمایل به خرید کالای فیزیکی در آمازون دارید می توانید لینک خرید را در بخش کاربری سایت تیکت کنید، ما هزینه های تقریبی را به شما اعلام می کنیم و بعد از توافق و هماهنگی با شما خرید را انجام و به آدرس شما در ایران ارسال می کنیم.

انجام پرداخت و خرید کالای فیزیکی از سایت های خارجی

بالا