خرید لجر نانو اس (Ledger Nano S)

بروزرسانی دی ۱۷, ۱۴۰۲


خرید و تحویل فوری کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس

اگر در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال شده فعالیت دارید، با خرید لجر نانو اس Ledger Nano S از میهن پرداخت می‌توانید برای ذخیره امن ارزهای دیجیتال خودگام مهمی بردارید. خرید لجر نانو اس ساخت کشور فرانسه هم‌اکنون در دسترس شماست.

برای خرید ledger نانو اس، کافیست  وارد حساب کاربری خود شده و سفارش‌تان را ثبت کنید. در شهرهای تهران و شیراز لجر سفارش داده شده ظرف دو ساعت و در سایر نقاط کشور، ظرف ۴۸ ساعت تحویل داده می‌شود.

خرید فوری لجر نانو اس

 

خرید لجر نانو اس Ledger Nano S

 

خرید لجر نانو اس در تهران

خرید لجر نانو اس در تهران

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس (Ledger Nano S) ، بدون شک محبوب‌ترین و امن‌ترین کیف پول دیجیتالی جهت نگهداری امن بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. بیش از صدها نوع مختلف از ارزهای دیجیتال، قابل ذخیره سازی در کیف پول لجر است.

این کیف پول از ارزهای رایج مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، دوج کوین، زی کش، ریپل، اتریوم کلاسیک، کومودو، نئو، استلار و بسیاری دیگر پشتیبانی می‌کند.

زمانی که ارز دیجیتال خود را در لجر نگهداری می‌کنید، ارزهای شما در شبکه جهانی بلاکچین ذخیره می‌شوند اما فقط توسط لجر می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را ارسال و یا دریافت کنید و این یعنی حداکثر امنیت و اطمینان خاطر در نگهداری، ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال خواهید داشت.

با خرید لجر نانو اس تحت هیچ شرایطی مورد حمله یا دستبرد از سوی هکرها یا تبهکاران سایبری قرار نخواهید گرفت.

 

 

امنیت در دستان شماست

خرید لجر Nano s

 

 

کیف پول لجر نانو اس با استفاده از رمز هشت کاراکتری و الگوریتم پیچیده امنیتی به عنوان امن‌ترین و مطمئن‌ترین کیف پول دیجیتالی در دنیا محسوب می‌شود.

به وسیله بیست وچهار کلمه مختلف برای هر کیف‌پول سخت‌افزاری می‌توان از موجودی کیف پول لجر پشتیبان تهیه کرد تا دارایی‌هایتان همیشه محفوظ باقی بماند.

با استفاده از دکمه‌های تعبیه شده روی کیف پول لجر نانو می‌توان تراکنش‌های صورت گرفته ارزهای دیجیتالی را تأیید و یا رد کرد. امنیتی منحصر به فرد که در کیف پول لجر در دسترس است.

کیف‌پول سخت‌افزاری لجر ابعاد بسیار کوچکی دارد. لجر بسیار سبک و کم حجم است و به راحتی می‌توان آن‌را حمل کرد و در جایی از آن استفاده کرد و در پرداخت‌ها استفاده نمود.

 

 

  • استفاده از کیف پول سخت‌افزاری لجر بسیار ساده است. به وسیله دو دکمه که بر روی لجر قرار گرفته است، قادر به راه‌اندازی و استفاده از کیف پول خواهید بود. همچنین تمام عملیاتی که انجام می‌دهید بر روی صفحه نمایش لجر قابل مشاهده است.
  •  اگر به هر علت کیف پول لجر خود را گم کنید، ارزهای دیجیتال شما از بین نمی‌روند. دیگران نیز با یافتن کیف پول سخت‌افزاری شما، به دارایی‌های شما دسترسی نخواهند داشت. دسترسی شما نیز به دارایی‌هایتان کماکان ممکن است. می‌توانید با استفاده از فرایندهای بازیابی و پشتیبان گیری، همه ارزهایتان را بر روی یک دستگاه لجر دیگر بازیابی کنید و از آن‌ها استفاده نمایید.
  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano S بیش از ۱۱۰۰ رمز ارز را پشتیبانی و در خود ذخیره می‌کند. ارزهایی از قبیل بیت کوین، اتریوم، ریپل و دوج کوین و … خرید لجر ساخت فرانسه این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا همزمان چند نوع ارز رمزنگاری شده را بر روی یک دستگاه لجر، ذخیره و نگهداری کنید.
  • اپلیکیشنی که روی این دستگاه قرار دارد و ارائه می‌شود، این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا به سادگی قادر باشید موجودی ارزهایتان را بررسی کنید و به مبادلات ارزی و دریافت و پرداخت‌هایتان بپردازید.

 برای خرید لجر نانو اس Ledger Nano S، کافیست وارد حساب کاربری خود در میهن پرداخت شده و سفارش‌تان را ثبت کنید. در شهرهای تهران و شیراز لجر سفارش داده شده ظرف دو ساعت و در سایر نقاط کشور ظرف ۴۸ ساعت تحویل داده می‌شوند.