میهن پرداخت با سالها تجربه همراه شماست.

جهت خرید با وب مانی وارد پنل کاربری خود شوید.

وب مانی چیست؟

شما می توانید از وبمانی جهت نقل و انتقال پول بین حساب خودتان و سایرین استفاده نمایید.
همچنین می توانید توسط وبمانی، پرداختهای ارزی خودتان را در وبسایتها و فروشگاههای آنلاین یا هر مکان پذیرنده وبمانی انجام دهید.
دارنده و پشتیبان این پول الکترونیک یک شرکت روسی است که دفتر مرکزی آن در شهر مسکو قرار دارد.
وبمانی دارای میلیونها کاربر از کشورهای مختلف دنیاست.
بر خلاف اکثر پولهای الکترونیک و سیستمهای مالی آنلاین که عضویت کاربران ایرانی را نمی پذیرند یا خدمات کمتری به آنها می دهند وب مانی نه تنها هیچ محدودیتی برای عضویت کاربران ایرانی قائل نمی شود، بلکه کاربران ایرانی می توانند همانند دیگر کاربران از همه امکانات وبمانی برخوردار شوند.

سیستم خرید و فروش وب مانی در میهن پرداخت، بهترین قیمت خرید و بهترین قیمت فروش را با ما تجربه کنید.سیستم مالی آنلاین وب مانی در میهن پرداخت به صورت اتوماتیک انجام می شود.

کاربرد های وب مانی

 • نگهداری از ارز مورد نظر شما
 • نقل و انتقال پول در حساب های ارزی
 • خرید از سایت هایی که دارای درگاه وب مانی هستند
 • نگهداری بیت کوین
 • قابل استفاده برای ایرانیان بدون محدودیت
 • نرخ پایین در انتقال وجه

 

افتتاح حساب وب مانی

در میهن پرداخت برای باز کردن انواع حساب ها از جمله، پرفکت مانی و اسکریل و پی پال، از مشخصات پاسپورت شما استفاده میشود. شما برای افتتاح حساب وب مانی باید مشخصات پاسپورت خود را برای ما ارسال کنید. نیازی نیست که حتما مشخصات پاسپورت خودتان را برای ما بفرستید. ما تنها برای ساخت حساب وب مانی به آن مشخصات نیاز داریم. برای هر پاسپورت تنها یک حساب وبمانی می توان باز کرد و نه بیشتر.

در ادامه باید یک ایمیل و شماره موبایل ایران برای ما باید بفرستید. این ایمیل با توجه به اینکه قابل تغییر است و شما بعد از مدتی می توانید به راحتی آن را تغییر دهید، می تواند هر ایمیلی باشد و نیاز به ایمیل کاری و یا ایمیل شخصیتان نیست. ما تنها به یک ایمیل از جانب شما برای انجام کارهای ساخت حساب وب مانی نیاز داریم.

بر خلاف اکثر پولهای الکترونیک و سیستمهای مالی آنلاین که عضویت کاربران ایرانی را نمی پذیرند یا خدمات کمتری به آنها می دهند وب مانی نه تنها هیچ محدودیتی برای عضویت کاربران ایرانی قائل نمی شود، بلکه کاربران ایرانی می توانند همانند دیگر کاربران از همه امکانات وب مانی برخوردار شوند.

 

 • کامزد پایین در خرید و فروش وب مانی
 • سرعت در انجام تمام معاملات مربوط به وب مانی

میهن پرداخت با سالها تجربه در زمینه خدمات ارزی در خدمت شماست

افتتاح حساب با کارمزد پایین و در کمترین زمان ممکن با میهن پرداخت

شارژ حساب وب مانی

با میهن پرداخت می توانید اکانت وبمانی را شارژ کنید، لزومی ندارد خودتان اکانت وبمانی داشته باشید، شما کافی است شماره کیف پول وب مانی مقصد را به ما بدهید تا انتقال وجه را انجام دهیم.

اگر می خواهید به حساب یک بروکر وبمانی واریز کنید و خودتان هم اکانت وبمانی دارید، با توجه به اینکه در وبمانی کارمزد از فرستنده کسر می شود بهتر است حساب وبمانی بروکر را به ما بدهید تا مستقیم به حساب آنها واریز کنیم.

بعضی موقع نیاز است مبلغ بالا انتقال دهید و با توجه به اینکه ممکن است اکانت خودتان محدودیت انتقال داشته باشد ما این کار را از طریق اکانت خودمان برای شما انجام می دهیم.

میهن پرداخت خرید با وبمانی هم برای شما انجام می دهد، چنانچه می خواهید در یک سایت از طریق وب مانی خرید کنید سفارش خرید با وبمانی در سایت ما ثبت کنید.

 

انواع کیف پول وب مانی

Web money دارای انواع کیف پول می باشد که برای تمام نیازهای شما تعبیه شده است. محبوب ترین کیف پول وب مانی، کیف پول دلاری(WMZ )است. همانطور که از اسم آن پیداست شما با آن قادر به نقل و انتقالات و نگهداری دلار خواهید بود.

همچنین کیف پول روبل (WMR)، یورو(WME)، طلا(WMG) و بیت کوین(WMX) از دیگر کیف پول های موجود در سامانه وب مانی است.

 

میهن پرداخت با سالها تجربه در زمینه خدمات ارزی در خدمت شماست

شارژ موجودی حساب با کارمزد پایین و در کمترین زمان ممکن با میهن پرداخت

بهترین قیمت وب مانی

شما می توانید بهترین قیمت وب مانی را از ما بخواهید. خرید و نقد کردن وب مانی در میهن پرداخت، 1 درصد کمتر از سایر سایت ها است. سالها تجربه و ارائه خدمات موجب جلب رضایت کاربران گشته است. شما نیز می توانید با خیالی آسوده از خدمات نوین میهن پرداخت بهره ببرید.

 

نقد کردن وب مانی

میهن پرداخت دلار وب مانی را از شما خرید می کند، خرید وبمانی از شما به دو صورت  انتقال به کیف پول وبمانی ما و پیمر وبمانی انجام می شود.

لطفا توجه داشته باشید موقع انتقال وبمانی به ما حتما از کد امنیتی استفاده کنید و قبل از انتقال از طریق ارسال تیکت نرخ خرید را جویا شوید.

تسویه و واریز به حساب بانکی شما در کمتر از 24 ساعت انجام می شود ، واریز ریالی به حساب شما از طریق حواله پایا انجام می دهیم بنابراین باید شماره شبا حساب تان را به ما بدهید.

ما در خرید وبمانی از شما هیچ محدودیتی نداریم و هر مقداری که بخواهید را نقد می کنیم.

همچنین اگر در یک سایت خارجی درامد دارید و  به صورت وبمانی قابل دریافت است می توانیم کیف پول وبمانی مان را در اختیار شما قرار دهیم تا در آن سایت وارد کنید.

مزایای خرید وب مانی از میهن پرداخت

 • انجام خرید از انواع سایت ها بدون داشتن حساب وب مانی
 • افتتاح حساب وب مانی با کرمزد مناسب
 • خرید ارز موجود در وب مانی به طور نامحدود
 • انتقال وجه با اکانت ممیهن پرداخت به شکل نا محدود
 • کارمزد پایین در خرید و فروش وب مانی
 • سرعت در انجام تمام معاملات مربوط به وب مانی

میهن پرداخت با سالها تجربه در زمینه خدمات ارزی در خدمت شماست

نقد کردن موجودی حساب وب مانی با کارمزد پایین و در کمترین زمان ممکن با میهن پرداخت

خصوصیت این ارز دیجیتالی

قابلیت استفاده بالا

 • بیش از صد ها هزار فروشگاه و خدمات آنلاین پرداخت‌های وب‌مانی را می‌پذیرند

قابل استفاده برای ایرانیان

 • به دلیل فعالیت این موسسه بر اساس قوانین جمهوری فدرال روسیه، قوانین مرتبط به تحریم کاربران ایرانی توسط وبمانی اجرا نمی گردد

کارمزد پایین

 • هزینه کارمزد در تراکنش های وبمانی 0.8 درصد است که از ارسال کننده وجه کسر می شود

امنیت و اعتماد بالا

 • یک سیستم مالی قابل اعتماد در پرداخت های اینترنتی است شما می توانید تراکنش‌های مالی با امنیت بالا انجام دهید

افتتاح حساب آسان

 • بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری می توانید یک حساب وبمانی افتتاح کنید

سرعت بالا در پرداخت

 • انتقال وجه و برداشت از حساب و همچنین خرید از درگاه های وبمانی با سرعت بالا و به راحتی انجام می شود

سوالات متداول

شما می توانید از پاسپورت دیگران نیز استفاده کنید. اما نباید با مشخصات آن پاسپورت از قبل حسابی موجود باشد. هر پاسپورت تنها یک حساب وب مانی می تواند داشته باشد.

کارمزد شارژ در میهن پرداخت 1 درصد کمتر از سایر سایت های واسط خواهد بود.

اگر می خواهید به حساب یک بروکر وبمانی واریز کنید و خودتان هم اکانت وبمانی دارید، با توجه به اینکه در وبمانی کارمزد از فرستنده کسر می شود بهتر است حساب وبمانی بروکر را به ما بدهید تا مستقیم به حساب آنها واریز کنیم.

میهن پرداخت با سالها تجربه همراه شماست.

جهت خرید با وب مانی وارد پنل کاربری خود شوید.
بالا