معرفی پول الکترونیک وب مانی

وب مانی یک سیستم مالی آنلاین جهت نقل و انتقال پول و انجام پرداخت های مجازی است.
شما می توانید از وبمانی جهت نقل و انتقال پول بین حساب خودتان و سایرین استفاده نمایید.
همچنین می توانید توسط وبمانی، پرداختهای ارزی خودتان را در وبسایتها و فروشگاههای آنلاین یا هر مکان پذیرنده وبمانی انجام دهید.
دارنده و پشتیبان این پول الکترونیک یک شرکت روسی است که دفتر مرکزی آن در شهر مسکو قرار دارد.
وبمانی دارای میلیونها کاربر از کشورهای مختلف دنیاست.
بر خلاف اکثر پولهای الکترونیک و سیستمهای مالی آنلاین که عضویت کاربران ایرانی را نمی پذیرند یا خدمات کمتری به آنها می دهند وب مانی نه تنها هیچ محدودیتی برای عضویت کاربران ایرانی قائل نمی شود، بلکه کاربران ایرانی می توانند همانند دیگر کاربران از همه امکانات وبمانی برخوردار شوند.

سیستم خرید و فروش وب مانی در میهن پرداخت، بهترین قیمت خرید و بهترین قیمت فروش را با ما تجربه کنید.سیستم مالی آنلاین وب مانی در میهن پرداخت به صورت اتوماتیک انجام می شود.

خصوصیت این ارز دیجیتالی

قابلیت استفاده بالا

  • بیش از صد ها هزار فروشگاه و خدمات آنلاین پرداخت‌های وب‌مانی را می‌پذیرند

قابل استفاده برای ایرانیان

  • به دلیل فعالیت این موسسه بر اساس قوانین جمهوری فدرال روسیه، قوانین مرتبط به تحریم کاربران ایرانی توسط وبمانی اجرا نمی گردد

کارمزد پایین

  • هزینه کارمزد در تراکنش های وبمانی 0.8 درصد است که از ارسال کننده وجه کسر می شود

امنیت و اعتماد بالا

  • یک سیستم مالی قابل اعتماد در پرداخت های اینترنتی است شما می توانید تراکنش‌های مالی با امنیت بالا انجام دهید

افتتاح حساب آسان

  • بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری می توانید یک حساب وبمانی افتتاح کنید

سرعت بالا در پرداخت

  • انتقال وجه و برداشت از حساب و همچنین خرید از درگاه های وبمانی با سرعت بالا و به راحتی انجام می شود

شارژ حساب و خرید

با میهن پرداخت می توانید اکانت وبمانی را شارژ کنید، لزومی ندارد خودتان اکانت وبمانی داشته باشید، شما کافی است شماره کیف پول وب مانی مقصد را به ما بدهید تا انتقال وجه را انجام دهیم.

اگر می خواهید به حساب یک بروکر وبمانی واریز کنید و خودتان هم اکانت وبمانی دارید، با توجه به اینکه در وبمانی کارمزد از فرستنده کسر می شود بهتر است حساب وبمانی بروکر را به ما بدهید تا مستقیم به حساب آنها واریز کینم

بعضی موقع نیاز است مبلغ بالا انتقال دهید و با توجه به اینکه ممکن است اکانت خودتان محدودیت انتقال داشته باشد ما این کار را از طریق اکانت خودمان برای شما انجام می دهیم.

میهن پرداخت خرید با وبمانی هم برای شما انجام می دهد، چنانچه می خواهید در یک سایت از طریق وب مانی خرید کنید سفارش خرید با وبمانی در سایت ما ثبت کنید.

نقد کردن و فروش وبمانی به ما

میهن پرداخت دلار وب مانی را از شما خرید می کند، خرید وبمانی از شما به دو صورت  انتقال به کیف پول وبمانی ما و پیمر وبمانی انجام می شود.

لطفا توجه داشته باشید موقع انتقال وبمانی به ما حتما از کد امنیتی استفاده کنید و قبل از انتقال از طریق ارسال تیکت نرخ خرید را جویا شوید.

تسویه و واریز به حساب بانکی شما در کمتر از 24 ساعت انجام می شود ، واریز ریالی به حساب شما از طریق حواله پایا انجام می دهیم بنابراین باید شماره شبا حساب تان را به ما بدهید.

ما در خرید وبمانی از شما هیچ محدودیتی نداریم و هر مقداری که بخواهید را نقد می کنیم.

همچنین اگر در یک سایت خارجی درامد دارید و  به صورت وبمانی قابل دریافت است می توانیم کیف پول وبمانی مان را در اختیار شما قرار دهیم تا در آن سایت وارد کنید.

بالا