حوالجات ارزی

ما در میهن پرداخت خدمات ویژه حوالجات ارزی را برای شما عزیزان محیا ساخته ایم. حوالجات ارزی، حوالجاتی هستند که به صورت حواله از فرد به فرد و از کشوری به کشور دیگر صادر میشود و فرد گیرنده با مراجعه به شعب منتخب و یا صرافی ها، قادر خواهد بود حواله ی خود را نقد کند. هر حواله با توجه به مشخصات و نوع داد و ستدی که دارد، مراحل کاری متفاوتی دارد. محبوبترین حواله ارزی، سوئفت است که بسیار کارامد است. خصوصا برای مبالغ سنگین!

در ادامه این دسته از خدمات نوین میهن پرداخت، ما برای شما طرز کار با انواع حوالجات و نقد کردن آنها را توضیح داده ایم. دسته بندی های موجود، شما حواله وسترن یونیون، حواله سوئفت، حواله مانی گرام و حواله ارزی داخلی (بانکی) است.

کدام حواله؟!

از نظر سرعت حواله مانی گرام بسیار پر سرعت و با امنیت است. وسترن یونیون هم کارکردی راحت دارد و برای هزینه های پایین بسیار پر سرعت است و در تمام دنیا شعبه دارد. اما سوئفیت بسیار پرطرفدار است و برای مبالغ سنگین بهترین گزینه به شمار میرود. همچنین این نوع از حواله در بیشتر کشورها شعبه دارد و پرداخت آن به راحتی انجام می پذیرد. برای استفاده از هرکدام، باید بخش مربوطه سفارش خود را ثبت کنید.

حواله ارزی داخلی به صورت آنلاین هزینه کمی در بر دارد و به همین علت بیشتر افراد به جای مراجعه حضوری علاقه مند به ارال آن به صورت آنلاین هستند.

شما در هر بخش اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با چگونگی کار با این حوالجات و چگونگی دریافت و. ارسال آنها را خواهید آموخت. برای النجام هر کدام از حوالات، شما باید در میهن پرداخت ثبت نام کنید و مراحل مربوط را طی کنید. و با سفارش خود را در قسمت مربوطه در پنل کاربیتان ثبت کنید. میهن پرداخت در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی خواهد کرد.

بالا