خرید پرفکت مانی - شارژ پرفکت مانی - ووچر پرفکت مانی - فروش پرفکت مانی - نقد کردن پرفکت مانی

برای استفاده از خدمات پرفکت مانی میهن پرداخت به پنل کاربری مراجعه کنید

ووچر پرفکت مانی

اگر دنبال خرید ووچر پرفکت مانی هستید با میهن پرداخت به آسانی و با نرخ مناسب خرید کنید

شارژ پرفکت مانی

شما می توانید اکانت پرفکت مانی خود را از طریق میهن پرداخت با نرخ پایین و به صورت اتوماتیک شارژ کنید

نقد کردن پرفکت مانی

میهن پرداخت دلار موجود در اکانت پرفکت مانی یا ووچر پرفکت مانی با نرخ بالا از شما خریداری می کند

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت آنلاین است که در سال 2007 تاسیس شده و دفتر مرکزی آن در پاناما می باشد. پرفکت مانی در سال های اخیر محبوبیت بسیار زیادی به دست آورده است. استفاده از آن آسان است و حساب های کاربران از امنیت بالایی برخوردار می باشد.
خوشبختانه پرفکت مانی برای ایران تحریم نیست و کاربران ایرانی می توانند بدون محدودیت و به راحتی یک اکانت پرفکت مانی برای خود داشته باشند.

 

آشنایی با نحوه کار پرفکت مانی

پرفکت مانی طرز کار آسانی دارد و شما به راحتی قادر خواهید بود از آن بهره ببرید. پس از ورود به وب سایت پرفکت مانی و انتخاب زبان مورد نظر، گزینه Sign up را انتخاب کنید و بعد از ورود به مرحله بعد اطلاعات خود را تکمیل نمایید. دقت کنید که اطلاعات خود را به درستی وارد کنید.

در صورت نیاز میهن پرداخت عملیات افتتاح حساب پرفکت مانی را برای شما انجام خواهد داد.

 

مراحل افتتاح حساب پرفکت مانی

ما در میهن پرداخت حساب پرفکت مانی را با مشخصات پاسپورتتان ایجاد می کنیم. این پاسپورت می تواند به نام هر کسی باشد. نیاز نیست که حتما پاسپورت برای شما باشد. ما برای افتتاح حساب فقط نیاز به مشخصات یک پاسپورت داریم. دقت کنید که هر پاسپورت تنها یک حساب می تواند داشته باشد و در صورت داشتن حساب با مشخصات پاسپورت خودتان، دیگر نمی توانید مجدد با آن حساب باز کنید.

همچنین ما به یک ایمیل از جانب شما نیز نیاز داریم. ایمیل قابل تغییر است. پس نیازی نیست که ایمیل اصلی خود را به ما بدهید. می توانید یک ایمیل جدید بسازید و اطلاعات آن را برای ما ارسال کنید.

به افراد زیر 18 سال اجازه افتتاح حساب پرفکت مانی نمی دهند، پس مشخصات پاسپورت ارسالی باید برای بالای 18 سال باشد.

افتتاح حساب پرفکت مانی نیازی به آی پی سایر کشورها ندارد و این حساب ارزی کاملا برای ایرانیان آزاد است. حساب های ارزی پی پال، اسکریل و پی زا را با سرور مجازی افتتاح کنید. میهن پرداخت خود از بهترین مراکز سرور مجازی، می تواند برایتان سرور بگیرد. سرورهای پر قدرتی که میهن پرداخت برای شما رزرو می کند بسیار قدرتمند هستند و در ماه اول به شکل رایگان در اختیار شما قرار می گیرند و در ماه های بعدی باید خودتان آن را با توجه به آدرس سرور تمدید کنید.

 

انواع حساب پرفکت مانی

پرفکت مانی دارای سه نوع حساب است. Normal، Premium، Partner

تمام حساب های تازه تاسیس از نوع نرمال هستند و در این نوع حساب هیچ نوع محدودیتی وجود ندارد. اما انجام تراکنش در این نوع حساب کارمزد بیشتری دارد.

حساب Premium کامزد کمتری نسبت به نوع نرمال دارد و هیچ محدودیتی ندارد. اما این حساب به کسانی تعلق می گیرد که بیش از یک سال حساب پرفکت مانی دارند و میزان تراکنش ها و گردش حساب آنها به میزان مشخصی رسیده باشد.

 

اما حساب بعدی یعنی حساب Partner تنها با تایید پرفکت مانی به شخص یا اشخاص داده میشود که قصد استفاده بهینه از پرفکت مانی را در وب سایت و یا کسب و کار خود دارند.

 

 

آموزش جامع ساخت حساب پرفکت مانی وریفای شده

ابتدا ترجمه رسمی گواهینامه و یا کارت ملی و یا اسکن پاسپورت خود را تهیه کنید. یا از مدارک ذکر شده یک عکس با کیفیت تهیه نمایید. سپس این مدارک را در قسمت اپلود مدارک بارگذاری کنید.

پس از تایید مدارک از طریق ایمیل پیامی دریافت خواهید کرد و سپس می توانید به مرحله بعدی بروید.

مرحله دوم ترجمه قبض آب یا برق یا تفن و یا حتی موبایل مورد نیاز است که مشخصات آن با مشخصات صاحب حساب باید مطابقت کامل داشته باشد.

پس از تایید این مرحله توسط پرفکت مانی، و اطلاع رسانی از طریق ایمیل، نوبت به مرحله سوم میرسد.

مرحله سوم شماره موبایل خود را باید وارد کنید و سپس منتظر تماس پرفکت مانی بمانید و کد خوانده شده توسط اپراتور را وارد کادر مورد نظر کنید. حساب شما در این مرحله وریفای خواهد شد.

 

 

هزینه افتتاح حساب پرفکت مانی

در صفحه free از سایت پرفکت مانی شما می توانید اخرین کارمزدهای موجود در پرفکت مانی را مشاهده کنید. اما به طور معمول بین 0,5 درصد و 1,99 درصد است.

 

 

راحت ترین روش برای ساخت حساب پرفکت مانی با میهن پرداخت

خارج کردن پول از حساب پرفکت مانی

نقد کردن موجودی حساب پرفکت مانی به راحتی توسط صرافی ها قابل انجام است. امروزه علاوه بر صرافی های حضوری، صرافی های آنلاین زیادی وجود دارند که می توانند خدمات نقد کردن پرفکت مانی را ارائه دهند. جهت نقد کردن ارز موجود در حساب پرفکت مانی، از طریق میهن پرداخت، به صفحه نقد کردن پرفکت مانی مراجعه کنید و از خدمات ما در این زمینه بهره ببرید.

کمترین کارمزد و سرعت عمل بالا در تبدیل ارز و واریز به حساب خود را با ما تجربه کنید.

سیستم امتیازدهی پرفکت مانی

سیستم امتیاز دهی پرفکت مانی مربوط به همان انواع حساب های پرفکت مانی است و با توجه به نیاز و گردش حساب کاربران، این سیستم آنها به سه بخش: Normal، Premium، Partner تقسیم می کند. ابتدایی ترین سطح نرمال خواهد بود و با افزایش تراکنش این سطح بالاتر خواهد رفت.

این سه سطح در میزان کارمزد متفاوت خواهند بود و سطح سوم تنها توسط مدیریت پرفکت مانی تایید خواهد شد و مربوط به استفاده بهینه از پرفکت مانی در کسب و کار است.

 

کارمزد و سقف تراکنش در پرفکت مانی

هیچ محدودیتی در سقف انجام تراکنش و برداشت از موجودی حساب پرفکت مانی نخواهید داشت و به راحتی قادر هستید در هر زمانی هر مبلغی ک موردنظرتان است را، واریز، برداشت و یا منتقل کنید.

کارمزد هم با توجه به سطح کاربری شما که مربوط به نوع حساب شما است تعیین می گردد.

نقد کردن موجودی حساب پرفکت مانی در اسرع وقت و با کامزد پایین

سوالات متداول

اسکن و یا عکس با کیفیت از پاسپورت. در صورت عدم داشتن پاسپورت اسکن و یا عکس کارت ملی یا گواهینامه ترجمه شده مورد نیاز است. در مراحل بعدی قبض یکی از امور خدماتی که به نام خود فرد باشد و ترجمه رسمی شده باشد مورد نیاز است.

این هزینه با توجه به نرخ تورم متغیر است. از بخش پشتیبانی میهن پرداخت سوال خود را مطرح کنید.

حداقل سن برای افتتاح حساب 18 سال کامل است و باید در مدرک شناسایی به طور کامل 18 سال فرد تمام شده باشد.

برای استفاده از خدمات پرفکت مانی میهن پرداخت به پنل کاربری مراجعه کنید

بالا