خرید پرفکت مانی - شارژ پرفکت مانی - ووچر پرفکت مانی - فروش پرفکت مانی - نقد کردن پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی

اگر دنبال خرید ووچر پرفکت مانی هستید با میهن پرداخت به آسانی و با نرخ مناسب خرید کنید

شارژ پرفکت مانی

شما می توانید اکانت پرفکت مانی خود را از طریق میهن پرداخت با نرخ پایین و به صورت اتوماتیک شارژ کنید

نقد کردن پرفکت مانی

میهن پرداخت دلار موجود در اکانت پرفکت مانی یا ووچر پرفکت مانی با نرخ بالا از شما خریداری می کند

افتتاح حساب

پرفکت مانی:
پرفکت مانی یک سیستم پرداخت آنلاین است که در سال 2007 تاسیس شده و دفتر مرکزی آن در پاناما می باشد. پرفکت مانی در سال های اخیر محبوبیت بسیار زیادی به دست آورده است. استفاده از آن آسان است و حساب های کاربران از امنیت بالایی برخوردار می باشد.
خوشبختانه پرفکت مانی برای ایران تحریم نیست و کاربران ایرانی می توانند بدون محدودیت و به راحتی یک اکانت پرفکت مانی برای خود داشته باشند.

چگونگی ساخت حساب پرفکت مانی

ما در میهن پرداخت حساب های اسکریل و پی زا و پی پال شما را با مشخصات پاسپورتتان ایجاد می کنیم. این پاسپورت می تواند به نام هر کسی باشد. نیاز نیست که حتما پاسپورت برای شما باشد. ما برای افتتاح حساب فقط نیاز به مشخصات یک پاسپورت داریم. دقت کنید که هر پاسپورت تنها یک حساب می تواند داشته باشد و در صورت داشتن حساب با مشخصات پاسپورت خودتان، دیگر نمی توانید مجدد با آن حساب باز کنید.

همچنین ما به یک ایمیل از جانب شما نیز نیاز داریم. ایمیل قابل تغییر است. پس نیازی نیست که ایمیل اصلی خود را به ما بدهید. می توانید یک ایمیل جدید بسازید و اطلاعات آن را برای ما ارسال کنید.

به افراد زیر 18 سال اجازه افتتاح حساب پرفکت مانی نمی دهند، پس مشخصات پاسپورت ارسالی باید برای بالای 18 سال باشد.

افتتاح حساب پرفکت مانی نیازی به آی پی سایر کشورها ندارد و این حساب ارزی کاملا برای ایرانیان آزاد است. حساب های ارزی پی پال، اسکریل و پی زا را با سرور مجازی افتتاح کنید. میهن پرداخت خود از بهترین مراکز سرور مجازی، می تواند برایتان سرور بگیرد. سرورهای پر قدرتی که میهن پرداخت برای شما رزرو می کند بسیار قدرتمند هستند و در ماه اول به شکل رایگان در اختیار شما قرار می گیرند و در ماه های بعدی باید خودتان آن را با توجه به آدرس سرور تمدید کنید.

ووچر پرفکت مانی

سرور ما از سایت میهن نت تامین میشود. پس حتما برای حساب هایی که نیاز به سرور دارند، باید در این سایت هم ثبت نام کنید تا سرور مجازی شما به حسابتان اضافه شود. پیشنهاد ما برای پی پال استفاده از آی پی امارات است.  به همین علت برای پی پال ما سرور مجازی امارات با ای پی امارات را برای شما آماده می کنیم.

خرید و فروش پرفکت مانی خود را به ما بسپارید. خریدار تمام ارزهای دیجیتالی شما هستیم.

برای استفاده از خدمات پرفکت مانی میهن پرداخت به پنل کاربری مراجعه کنید

بالا