افتتاح حساب وب مانی

در میهن پرداخت برای باز کردن انواع حساب ها از جمله، پرفکت مانی و اسکریل و پی پال، از مشخصات پاسپورت شما استفاده میشود. شما برای افتتاح حساب وب مانی باید مشخصات پاسپورت خود را برای ما ارسال کنید. نیازی نیست که حتما مشخصات پاسپورت خودتان را برای ما بفرستید. ما تنها برای ساخت حساب وب مانی به آن مشخصات نیاز داریم. برای هر پاسپورت تنها یک حساب وبمانی می توان باز کرد و نه بیشتر.

در ضمن دقت کنید که برای سن زیر 18 سال، افتتاح اکانت وب مانی صورت نمی گیرد. پس حتما مشخصات ارسالی برای بالای 18 سال باشد.

در ادامه باید یک ایمیل برای ما باید بفرستید. این ایمیل با توجه به اینکه قابل تغییر است و شما بعد از مدتی می توانید به راحتی آن را تغییر دهید، می تواند هر ایمیلی باشد و نیاز به ایمیل کاری و یا ایمیل شخصیتان نیست. ما تنها به یک ایمیل از جانب شما برای انجام کارهای ساخت حساب وب مانی نیاز داریم.

افتتاح اکانت وب مانی با گیفت کارت و کارت مجازی انجام میشود و استفاده آن در جهت، وریفای اکانت وب مانی است و فایده ی دیگری ندارد. پس اگر خودتان کارت دارید، با ما هماهنگ کنید تا از کارت خودتان برای این امر استفاده کنیم.

پیشنهاد ما برای افتتاح حساب وبمانی استفاده از سرور مجازی است. به هیچ وجه با آی پی ایران ساخت حساب وب مانی را انجام ندهید. ما برای شما بهترین سرویس دهنده سرور مجازی را معرفی می کنیم. میهن نت با سرورهای قدرتمند برای امر خرید سرور مجازی بسیار مناسب است و ما خودمان نیز از این سرور بهره میبریم. تنها لازم است که شما در این سایت ثبت نام کنید تا ما سرور را به حسابتان اضافه کنیم.

ماه اول به صورت رایگان است و در ماه های بعدی باید تمدید سرویس را خودتان از پنل کاربریتان برای حساب وبمانی در میهن نت انجام دهید.

خصوصیت وب مانی

قابلیت استفاده بالا

  • بیش از صد ها هزار فروشگاه و خدمات آنلاین پرداخت‌های وب مانی را می‌پذیرند

قابل استفاده برای ایرانیان

  • به دلیل فعالیت این موسسه بر اساس قوانین جمهوری فدرال روسیه، قوانین مرتبط به تحریم کاربران ایرانی توسط وب مانی اجرا نمی گردد

کارمزد پایین

  • هزینه کارمزد در تراکنش های وبمانی 0.8 درصد است که از ارسال کننده وجه کسر می شود

امنیت و اعتماد بالا

  • یک سیستم مالی قابل اعتماد در پرداخت های اینترنتی است شما می توانید تراکنش‌های مالی با امنیت بالا انجام دهید

افتتاح حساب آسان

  • بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری می توانید یک حساب وب مانی افتتاح کنید

سرعت بالا در پرداخت

  • انتقال وجه و برداشت از حساب و همچنین خرید از درگاه های وب مانی با سرعت بالا و به راحتی انجام می شود
بالا