پرفکت مانی ، ارز الکترونیک محبوب ایرانیان – خرید تا فروش

/ / دسته‌بندی نشده
پرفکت مانی

اطلاعات کلی در مورد پرفکت مانی

پرفکت مانی ،Perfect Money ، ارز الکترونیکی که در سال ۲۰۰۷ در کشور پاناما فعالیت خود را آغاز کرد.پرفکت مانی سیستمی که به سرعت در دل کسب و کار های اینترنتی جا باز کرد و توانست جایگاه مناسب خود را در بازار پر تلاطم ارز های آنلاین و الکترونیک پیدا کند.

پرفکت مانی جزء معدود حساب های آنلاین است که خوشبختانه کاربران ایرانی خود را تحریم نکرده بلکه سایت خود را نیز با زبان فارسی پشتیبانی می کند، البته ناگفته نماند که وب سایت پرفکت مانی در ایران فیلتر است و باید برای استفاده از خدمات پرفکت مانی IP خود را تغییر دهید.
پرفکت مانی به کاربران آمریکایی خدماتی ارائه نمی دهد و اگر شما برای وصل شدن به سایت پرفکت مانی از آی پی یا وی پی ان آمریکا استفاده کرده باشید نمی توانید به اکانت پرفکت مانی تان لاگین کنید در نتیجه باید یک وی پی ان غیر آمریکا داشته باشید

واحد های پولی پرفکت مانی بر حسب دلار آمریکا (USD) ، یورو (Euro) و گرم طلا (GoldGrams) و همچنین بیت کوین ( BTC ) می باشد.
کیف پول دلاری با U ،
کیف پول یورویی با E ، کیف پول طلا با G و کیف پول بیت کوین با B شروع می شود

کارمزد انتقال از یک حساب به حساب دیگر، برای حساب های وریفای شده ۰.۵% می باشد که از فرستنده کسر می شود . در صورتی که حساب پرفکت مانی شما وریفای نشده باشد کارمزد ۲ درصد خواهد بود.

انتقال پول

معمولا نقل و انتقال پول در سیستم پرفکت مانی ، به ۲ روش انجام می شود ، خب معمول ترین روش در ارزهای الکترونیک و آنلاین Send Money هست همان انتقال مستقیم پول به حساب کاربری طرف مقابل که شما باید شماره کیف پولی طرف مورد حساب خود را داشته باشید و به راحتی و با کارمزد بسیار مناسب مبلغ را ارسال کنید.

ووچر پرفکت مانی

روش دوم و شاید جدید که پرفکت مانی به بازار ارئه داد ووچر نام گرفته ، ووچر پرفکت مانی شامل دو قسمت هست که قسمت اول شماره ووچر است و قسمت دوم کد فعال سازی ووچر به زبانی ساده میشه گفت این کد ها مانند چک هستند با مقداری پول در آنها که در هر زمان و هر کجا وارد می توانید استفاده کنید

نقد کردن درآمد پرفکت مانی در میهن پرداخت

میهن پرداخت بستری مناسب و ایمن برای نقد کردن درآمد ارزی پرفکت مانی است. شما می توانید درآمد حاصل از پرفکت مانی را در سایت ما با نرخ منصفانه به ریال تبدیل کنید.

میهن پرداخت محدودیتی در مقدار نقد کردن دلار پرفکت مانی ندارد.
تسویه حساب با شما به وسیله خدمات بانکی پایا انجام می شود که به صورت کلی کمتر از ۲۴ ساعت به حساب شما واریز خواهد شد.

شارژ حساب پرفکت مانی و فروش ووچر پرفکت مانی در میهن پرداخت
شما می توانید در سایت میهن پرداخت حساب های خود را شارژ کنید و یا ووچر پرفکت مانی خریداری کنید ، تیم ما سعی در تنظیم بهترین نرخ جهت فروش به شما کاربران عزیز دارد که امیدواریم به سطح رضایت کامل از مشتریان خود برسیم.

سفارش خرید ووچر و یا شارژ حساب پرفکت مانی ، در میهن پرداخت در مبالغ زیر ۱۰ دلار به دفعات محدود بدون تایید هویت انجام می شود.

سفارشات به صورت کلی در کمتر از ۵ دقیقه انجام خواهد شد و چنانچه مدارک هویتی شما به صورت کامل ارسال و تایید شده باشد به صورت اتومات و خودکار انجام می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.