افتتاح حساب فرمال وب مانی را به آسانی انجام دهید.

/ / حساب های ارزی
افتتاح حساب فرمال وب مانی

همانگونه که در مقاله های قبلی هم گفتیم وب مانی یک سیستم کاملأ الکترونیکی بوده که کار خرید و فروش و انتقال را برای کاربر آسان می سازد و می تواند در کمترین زمان ممکن بدون اینکه احتیاج به بانک و کارت اعتباری باشد، این موارد را برای کاربر اجرایی نماید. افتتاح حساب فرمال وب مانی می تواند بهترین گزینه برای انجام این امور باشد و در کمترین زمان ممکن خدماتی که احتیاج دارید را می تواند برای شما انجام دهد.

 

از نظر اینکه تاسیس شرکت وبمانی در روسیه می باشد، دیگر کاربران ایرانی از نظر درگیری و تحریم درباره استفاده از سیستم وب‌مانی به مشکلی بر نخواهند خورد. چرا که این شرکت بر علیه ایران هیچ تحریمی را ایجاد نکرده است.

پس کاربران ایرانی می توانند از این سیستم و درگاه به عنوان یک روش امن و کم دردسر استفاده نمایند.

در رابطه با افتتاح حساب وب مانی باید بگوییم که برای افتتاح حساب لازم نیست کارت اعتباری داشته باشید یا به یک حساب متصل شوید و به صراحت بایستی بگوییم که کیف پول وب‌مانی به عنوان یک روش کم دردسر برای تجارت و خدمات دیگر برای ایرانی ها مناسب می باشد.

.

کاربرد افتتاح حساب فرمال وب مانی

به طور کلی می توانیم مهمترین کاربردهایی که این حساب دارد را اینگونه بیان کنیم که:

می توان به وسیله این حساب فرمال شده از فروشگاه های اینترنتی جهان خرید نمود. و به راحتی شارژ اکانت های مختلف را انجام داد.

از دیگر کاربردهایی که وبمانی دارد و بسیار هم دارای اهمیت است خدمت رهگیری است. که به این واسطه کاربر می تواند با استفاده از آن واریزهایش را رهگیری نموده و تراکنشی امن داشته باشد.

پاسپورت وب مانی چیست؟

یک مدرک شناسایی است که به صورت دیجیتال بوجود می آید و به نوعی به عنوان امضا کاربر کارایی خواهد داشت. اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، اطلاعات تماس و همچنین پاسپورت کاربر در آن درج خواهد شد.

کسی که از این پاسپورت استفاده کند، به عنوان یک شخص واقعی در سیستم شناخته می شود و می تواند از خدمات افتتاح حساب فرمال وب مانی و دیگر حساب ها استفاده نماید.

پاسپورتی که در سیستم وب‌مانی ایجاد می کنید به شما این کارایی را می دهد تا به اندازه و سقفی که برای تراکنش به صورت روزانه یا ماهانه تعیین شده، تراکنش انجام دهید و بیشتر از حد ممکن اجازه تراکنش نداشنه باشید.

انواع پاسپورت در سیستم وب مانی:

۱- پاسپورت الیاس

که در همان زمانی که افتتاح حساب می کنید برای کاربر ایجاد می شود. این پاسپورت نشان می دهد که هیچ گونه مشخصاتی برای وب‌مانی ارسال نشده.

۲پاسپورت فرمال

وقتی که کاربر اطلاعات خود را برای وب‌مانی ارسال نمایید این پاسپورت برای او راه اندازی می شود. این پاسپورت هم از سطح پاینی برخوردار می باشد.

۳پاسپورت پرسونال

وقتی این پاسپورت برای شما بوجود می آید که شما حضوری و علنأ اطلاعات خود را از طریق سفارت روسیه در ایران و یا دفاتر ثبت اسناد رسمی تایید کرده باشید.

نحوه افتتاح حساب فرمال وب مانی

افتتاح حساب فرمال وب مانی

اگر مایل هستید که در وب‌مانی، افتتاح حساب وبمانی داشته باشید بایستی مراحلی را طی کنید تا حساب برای شما بوجود آید. این مراحل را می توانید به کارشناسان ما در میهن پرداخت واگذار نمایید و این مراحل به این شرح می باشد:

 مرحله ی اول

در پرتال کاربری خود گزینه افتتاح حساب وبمانی را انتخاب کنید.

 مرحله دوم

اطلاعاتی که برای افتتاح حساب لازم است را آماده کرده و وارد نمایید. اطلاعاتی همچون: نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، ایمیل و پسورد

مرحله سوم

در قسمت پیوست فایل بایستی اسکن پاسپورت خود را که انجام داده اید را ضمیمه نمایید.

مرحله چهارم

مبلغی را برای افتتاح حساب به وسیله کارت های شتاب وارد می کنید.

مرحله پنجم

بعد از ۱ تا ۳ روز کاری افتتاح حساب وبمانی شما تکمیل می شود و قابل استفاده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *