کار با اسکریل | آیا کار با اسکریل آسان می باشد؟

/ / دسته‌بندی نشده
کار با اسکریل “”

باید گفت انواع مختلف درگاه های اینترنتی وجود دارند که فرد بتواند نسبت به نیاز خود و کارایی که درگاه های اینترنتی دارند یکی را انتخاب کرده و مورد استفاده خود قرار دهد. از انواع کیف پول های اینترنتی که در پایگاه‌های اینترنتی وجود دارند کیف پول اسکریل، به عنوان یکی از بهترین کیف پول های اینترنتی در جهان بعد از پی پال شناخته شده می باشد. شاید برای شما سخت باشد که به این درگاه اطمینان کنید. اما باید بگوییم که این درگاه مثل پی پال و وب مانی دارای امنیت بالا بوده و به گونه ایی هم با شرکت پی پال هم در حال رقابت می باشد. در این مقاله سعی داریم کار با اسکریل را برای شما شفاف تر سازیم. پس با ما همراه باشید.

اگر بگوییم کار با اسکریل سخت می باشد یعنی چیزی از این درگاه نمی دانیم. باید گفت اگر مبتدی در این زمینه هستید شاید کمی برای شما دشوار باشد که مثل آب خوردن کار خود را انجام دهید و گاهی ممکن است دچار تشویش و نگرانی نیز گردید. حتی گاهی به خطا هم بروید اما با آموختن و استفاده مناسب و مرتب می توانید این ترس را از بین ببرید و با آسودگی کارهای تراکتش اینترنتی خود را به وسیله اسکریل انجام دهید.

چگونگی کار با اسکریل

 

یکی از بهترین شبکه های اینترنتی که توانسته جایگاه خود را در بین کاربران اینترنتی محکم سازد اسکریل می باشد. با استفاده از این سیستم دیگر لازم نیست که از خدمات سنتی مثل بانک برای انتقال وجه استفاده نمود. اما مشکلی که امروز برای کشور ما در استفاده از اسکریل وجود دارد این می باشد که اسکریل هم مانند پی پال، کشور ما را در این زمینه تحریم نموده و ما نمی توانیم با اکانت مستقیم از ایران، از این حساب استفاده نماییم.

برای اینکه بتوان از اسکریل استفاده نمود باید:

۱- وارد سایت اسکریل شده و شروع به ثبت نام می نماییم. بایستی اطلاعات مورد نیاز را وارد کنیم.

۲_ بعد از اینکه اطلاعات را کامل نمودیم آدرس دقیق محل زندگی را وارد می کنیم.

۳_ حال نوبت به وارد کردن شماره تماس می رسد. فقط توجه داشته باشید که به هیچ وجه از شماره های مجازی برای ثبت نام استفاده نکنید.

 

شما به راحتی کار افتتاح حساب را با این موارد انجام دادید. اما اگر می خواهید حسابتان کارایی بهتری داشته باشد پیشنهاد می کنیم حساب اسکریل خود را وریفای نمایید.

کار با اسکریل

اینکه بتوانید حساب خود را وریفای نمایید هم کافی است وارد حساب کاربری خود شده و گزینه Setting را انتخاب نمایید و بعد گزینه Verify را کلیک کرده و مراحل وریفای نمودن که به مشخصات شما مربوط می باشد را تکمیل نمایید. یک سری مدارک هم هست که بایستی برای وریفای نمودن حساب در اختیار اسکریل قرار دهید.

مدارک به این شرح می باشند:

_ عکس گرفتن از خود به همراه پاسپورت

_ اشتراک گذاشتن محل سکونت خود از طریق مرورگر یا آپلود مدرکی که نشان دهد در آنجا سکونت دارید مثل قبض.

 

کار با اسکریل یک روش ساده و راحت می باشد که به هر اندازه که بخواهید می توانید انتقال وجه داشته باشید. هر کاربری می تواند با استفاده نمودن از این سیستم اینترنتی به طور آنلاین ارزی که در حساب خود دارد را به ۴۰ نوع ارز دیگر تبدیل نماید.

ویژگی که کار با اسکریل دارد این می باشد که هنگام انتقال وجه لازم نیست که فردی که برایش وجه می فرستید هم دارای حساب اسکریل باشد. اگر فرد مورد نظر دارای آدرس ایمیل نیز باشد کار انتقال وجه به خوبی و در امنیت کامل صورت می پذیرد.

نکته

این سیستم اینترنتی همچون سیستم اینترنتی پی پال و وب‌مانی دارای امنیت بالا بوده و حساب کاربران را محافظت می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *