کارت شارژ وب مانی چیست و چه خدماتی به کاربر ارائه می دهد؟!

/ / حساب های ارزی
کارت شارژ وب مانی

وب‌مانی (WebMoney) یک سیستم کاملأ مالی بین المللی به صورت آنلاین است که به وسیله این سیستم می توان به آسانی تراکنش مالی انجام داد و در سال ۱۹۸۸ در کشور روسیه تاسیس و آغاز به کار کرده است. با این حساب می توان به افرادی که دارای حساب وب مانی در هر کجای دنیا هستند پول انتقال داد. همچنین این قابلیت را هم دارد تا امکان پرداخت به وب‌سایت هایی که از وبمانی پشتیبانی می کنند هم وجود داشته باشد. امکان خرید کارت شارژ وب مانی یکی دیگر از کارایی های حساب وبمانی می باشد.

برای اینکه بتوان حساب وبمانی را افتتاح نمود حتمأ لازم نیست دارای حساب بانکی یا کارت اعتباری باشید. شما با افتتاح حساب وب مانی توانایی آن را دارید تا از خدمات بیش از ۱۰۰ فروشگاه که دارای وب مانی هستند به صورت آنلاین استفاده نمایید.

چگونگی استفاده از کارت شارژ وب مانی

 

اگر مایل هستید اعتباری که در حساب وب مانی دارید را به شخص دیگری منتقل کنید یا اینکه حساب کاربری خود را بدون اینکه حساب بانکی داشته باشید، شارژ کنید، اجازه دارید تا از سرویس پیمر (Paymer) یا همان کارت شارژ وبمانی استفاده نمایید.

شما می توانید این کارت شارژها را، که دارای دو کد هستند را در هر جایی که مد نظر دارید، مثل کامپیوتر یا گوشی شخصی خود نگهداری کنید.

یا اینکه اطلاعات آن را با روش های مختلف می توانید ارسال نمایید.

بهتر است بدانید کاربرانی که قصد استفاده از کارت شارژ وب مانی را دارند، می توانند آن را بر روی کاغذ چاپ نموده یا اینکه در هنگام خرید نمودن از فروشندگانی که دارای حساب وب‌مانی هستند بخواهند تا اطلاعات آن را وارد نمایند.

شما می توانید کارت پیمر جدید بوجود آورید. که این کار هم بایستی از طرف حساب وب‌مانی با احراز هویت نمودن پاسپورت صورت بگیرد.

سرویس پیمر (Paymer) که دارای نشانی اینترنتی www.paymer.com است، نام یک  سیستم نرم افزاری است. یک نوع از کارت شارژ یا مشابه ووچر پرفکت وب مانی را می تواند ارائه دهد که با استفاده نمودن از آن می توان حساب وب‌مانی خود را بدون اینکه به حساب بانکی مرتبط باشد شارژ کند.

سرویس پیمر در وب مانی قابلیت خدماتی همچون: صدور، تایید، تقسیم، یکی کردن و همچنین نگهداری از کارت شارژ یا ووچر ها را می تواند ارائه نماید.

کارت شارژ وبمانی

مشخصات خرید کارت شارژ وب مانی

 

۱ـ قابلیت صادر کردن کارت شارژ به صورت فیزیکی و یا مجازی.

۲ـ این ووچر ها در مبلغ هایی همچون: ۱۰، ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ دلاری قابل عرضه می باشد.

۳ـ این ووچر ها را می توان فقط در سیستم وب‌مانی مورد استفاده قرار داد.

۴ـ کارت شارژها دارای شماره و همچنین دارای کد با طول های متفاوت می باشد.

خدمات خرید کارت شارژ وبمانی

 ۱ـ  یکی کردن (Merge)

این قابلیت در وب مانی یعنی، توانایی آن را دارید تا چند ووچر پیمر را در یک ووچر خلاصه نمایید و چند کارت را به یک کارت تغییر دهید.

۲ـ  فرآیند تایید (Verify)

اگر بخواهید که ووچر کارت شارژ وبمانی را داشته باشید و اگر از صحت اطلاعات آن (مثلا موجودی) مطمئن نیستید، می توانید به این وسیله آن را بررسی نمایید و اجازه دارید از این بخش اطلاعات ووچر  Numberو  Codeرا وارد نمایید.

 

۳ـ  تقسیم (Split)

اگر مایل هستید تا ووچر خود را در چندین مرحله مورد استفاره قرار دهید، اجازه دارید آن را به چند بخش با مبلغ‌هایی که مایل هستید تقسیم نمایید.

 ۴ـ  تغییر دادن شماره و کد (Change Number & Code)

این قابلیت در وب مانی ، به شما توانایی می دهد تا از خدمات وب‌سایت پیمر استفاده کنید تا شماره یا کد ووچر را بتوانید تغییر دهید تا دست افراد ناشناس نرسد و کدهای آن به دست افراد غیر، نرسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *