پنج ارز دیجیتال برتر سال ۲۰۲۰

/ / بیت کوین
خرید بهترین ارز دیجیتال

با وجود محبوبیت بالای ارزهای دیجیتال در حال حاضر، بسیاری از افراد از اینکه بتوانند در مورد آن ها اطلاعات مناسب را کسب کنند دچار مشکل شده اند. تصمیم گیری برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال مناسب، که بتواند سود بیشتری برای افراد داشته باشد یا آینده بهتری را رقم بزند کار آسانی نیست. در این مقاله به معرفی و بررسی پنج ارز دیجیتال برتر سال ۲۰۲۰ می پردازیم. برای یک سرمایه گذاری امن و پر سود، کسب اطلاعات لازم درباره بهترین ارزهای دیجیتال ضروری ست.

مسیر ارزهای دیجیتالی از گذشته تا امروز

تاریخ دقیقی از متداول شدن ارزهای دیجیتال موجود نیست. در بین ارزهای دیجیتال بیت کوین را می توان معروف ترین ارز دیجیتال نامید. هویت سازنده بیت کوین هنوز هم مخفی باقی مانده است. بیت کوین را تقریبا” می توان اولین ارز دیجیتال نامید که امروزه بر قیمت تمام ارزهای دیگر تاثیر گذار است. مسیری که ارزهای دیجیتال طی کرده اند نیز تحت تاثیر بیت کوین می باشد. بیت کوین در ابتدا در بازار سیاه و در بین هکران محبوبیت یافته بود. زیرا امکان معامله با بیت کوین بدون نیاز به بانک ها و موسسات مختلف و به صورت کاملا مخفی میسر بود.

بیت کوین را می توان یک اختراع تصادفی در کنار تحقیقاتی که برای ایجاد پول دیجیتالی انجام می شد نامید. در ابتدا تلاش های مخترعان بر روی ساخت یک ارز دیجیتالی بود که در بستری متمرکز ایجاد شده باشد. اما بیت کوین و ارزهای دیجیتال فعلی در بستری غیر متمرکز، باعث امنیت بالاتر و همچین عدم کنترل روی ارزها، ایجاد شده اند.

بهترین ارز دیجیتال

حجم معاملات انجام شده در میان ارزهای دیجیتال نیز همانند بورس نشان می دهد حرکات قیمت به چه سمتی خواهد بود

فایل گزارش یا White Parer ارز دیچیتال چیست؟

سرمایه گذاری و خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کنار استفاده از ارزهای دیجیتال برای خرید و یا فروش کالاهای گوناگون می تواند باعث سود رسانی به افراد شود. در عین حال معاملات روزانه ارزهای دیجیتال نیازمند تحلیل روزانه و تکنیکال ارزها می باشد.

قبل از ورود به بازار معاملات ارزهای دیجیتال، باید فایل گزارش (White Paper) هر ارز دیجیتال را بدانید. فایل گزارش یا White Parer در واقع توضیحاتی ست که توصیف می کند هر ارز دیجیتال چه مشکلاتی را در دنیای ارزهای دیجیتال حل می کند. همچنین نحوه تراکنش ها، ساختار بلاک چین و غیره را نیز توصیف می کند.

ارزش بازار هر ارز دیجیتال

ارزش بازار هر ارز می تواند به خریداران و فروشندگان در خرید و فروش آن کمک بسیاری کند. ارزش بازار هر ارز نشان می دهد چقدر پول در بازار خرید و فروش در جریان است. باید فراموش نکنید عوامل بسیاری وجود دارند که می توانند روی قیمت و کاهش و افزایش ارزهای دیجیتال تاثیر گذار باشد. باید دقت کنید هنگام خرید ارز دیجیتال، ارزهایی را بخرید که در بازار جا افتاده باشند. چون برخی عوامل نیز می توانند برخی از ارزهای دیجیتال را برای همیشه از بازار بیرون کنند.

باید بدانید بازار ارزهای دیجیتال همانند بازار سهام، بورس و… می باشد و امکان بالا یا پایین رفتن ارزش آن ها وجود دارد.

حجم معاملات انجام شده در میان ارزهای دیجیتال نیز همانند بورس نشان می دهد حرکات قیمت به چه سمتی خواهد بود. و در واقع می توان گفت حجم معاملات ارزهای دیجیتال بر روی ارزش بازار آن ها تاثیر گذار است.

برترین ارزهای دیجیتال

برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال، که بتواند سود بیشتری برای افراد داشته باشد یا آینده بهتری را رقم بزند، نیازمند اطلاعات صحیح از بازار ارزهای دیجیتال است

بهترین ارزهای دیجیتال سال ۲۰۲۰

بسیاری از افراد امروز به دنبال این هستند که بدانند باید روی کدام ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنند. و یا برای فروش کدام یک از ارزهای دیجیتال اقدام نمایند. در اینجا مروری میکینم بر پنج ارز دیجیتال برتر سال ۲۰۲۰ که بیشترین سود را به خریداران و فروشندگان خود داده اند.

  1. بیت کوین

باید گفت بیت کوین هنوز هم محبوبیت خود را حفظ کرده است. ارزش بیت کوین در حال حاضر در بازار از صد و پنجاه میلیارد دلار گذشته است. با وجود بالا و پایین شدن قیمت بیت کوین در روزهای اخیر، بیت کوین در حال حاضر ۶۵ درصد ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال را در دست دارد. اما این احتمال و همینطور بیان کارشناسان نشان می دهد بیت کوین به زودی ارزش ۷۰ درصد کل بازار را از آن خود خواهد کرد.

متاسفانه یکی از معایب بیت کوین سرعت انجام تراکنش های آن می باشد. به همین دلیل کارآیی آن در بازار روزمره تقریبا غیر ممکن است. کمترین زمان تایید تراکنش های بیت کوین ده دقیقه است. به همین دلیل این روزها دیگر ارزهای دیجیتال فرصتی برای خودنمایی یافته اند.

هر چند تلاش کارشناسان در این است که بتوان در شبکه بیت کوین سرعت بالاتری برای تراکنش ها ایجاد کرد. در صورت ممکن شدن این اتفاق، سیستم های پرداخت در دنیا و میان فروشگاه های اینترنتی باعث می شود امکان خرید از بیت کوین میسر شود. و قطعا افزایش تقاضا و درخواست برای بیت کوین افزایش خواهد یافت.

  1. اتریوم

می توان گفت بعد از بیت کوین بهترین ارز دیجیتالی اتریوم می باشد. این ارز برای استفاده در قراردادهای هوشمند و بزرگ ساخته شده است و یکی از بهترین ارزهای دیجیتال است.

یکی از نکاتی که می تواند روی قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۰ تاثیر گذار باشد، تصمیم توسعه دهندگان آن برای دوشاخه شدن اتریوم است.

این تغییر ممکن می تواند مسیر استفاده از اتریوم را در درگاه های پرداخت اینترنتی و فروشگاه ها هموار کند و ارزش آن را در بازار افزایش دهد.

  1. نئو

این ارز دیجیتالی یکی از پیشروها در دنیای امروز است. نئو که به صورت کد عرضه می شود، نسل سوم ارزهای دیجیتال را به نمایش می گذارد که معاملات را در سرعت بالاتری به نتیجه می رساند. نئو با وجود سرعت بالای خود می تواند به سادگی در فروشگاه های اینترنتی مورد استفاده قرار بگیرد.

امکان رشد بالای نئو با وجود تلاش های کارشناسان برای ترکیب آن در سرمایه های دیجیتال و سرمایه گذاری های واقعی، در آینده متصور است.

بهترین ارز دیجیتال 2020

بیت کوین را تقریبا” می توان اولین ارز دیجیتال نامید که امروزه بر قیمت تمام ارزهای دیگر تاثیر گذار است

متاسفانه یکی از معایب بیت کوین سرعت انجام تراکنش های آن می باشد. به همین دلیل کارآیی آن در بازار روزمره تقریبا غیر ممکن است. کمترین زمان تایید تراکنش های بیت کوین ده دقیقه است. به همین دلیل این روزها دیگر ارزهای دیجیتال فرصتی برای خودنمایی یافته اند.

 

  1. EOS

احتمالا نام بلاکچین را بسیار شنیده باشید. EOS یک کد، بر پایه بلاک چین می باشد. این پروتکل قوی به بسیاری از شرکت های بزرگ همچون آمازون این امکان را می دهد که در جهت پیش روی به سوی مبنای بلاک چین به سراغ EOS بروند.

این ارز دیجیتالی با مشکلاتی که اتریوم و بیت کوین دارند، روبرو نیست. از این رو فرصت پیشرفت برای آن کاملا فراهم می باشد و یکی از بهترین ارزهای دیجیتال است.

  1. XRP

شاید این نام برای کسی آشنا نباشد. اما نام ریپل شناخته شده است. ریپل یک شبکه برای تبادل تراکنش های مالی است. واحد این تراکنش ها ارز دیجیتال XRP می باشد.

تفاوت این ارز دیجیتال با سایر ارزها در این است که بانک ها و سیستم های مالی علاقه بسیاری به آن دارند. برخلاف دیگر ارزها که بانک ها و موسسات از آن ها دوری می کنند، آن ها علاقه مند به انجام مبادلات از طریق ریپل هستند.

ریپل صرفه بسیاری برای بانک ها و موسسات دارد. سرعت بالا و امنیت فوق العاده آن دردسرهای بانکداری را تا حد بسیار زیادی کاهش داده است.

با وجود حمایتی که بانکها و موسسات از ریپل دارند، احتمال می رود XRP امسال رشد چشم گیری داشته باشد. بدون تردید ریپل، یکی از پنج ارز دیجیتال برتر سال ۲۰۲۰ است.

در میهن پرداخت بصورت آنی و اتوماتیک ارز دیجیتال بخرید

اگر در میهن پرداخت حساب کاربری داشته باشید، میتوانید در هر ساعت از شبانه روز سفارش خرید ارز دیجیتال مورد علاقه خود را ثبت کنید. سفارشات شما در میهن پرداخت بصورت آنی و اتوماتیک در هر ساعت از شبانه روز انجام میشود. تضمین بهترین قیمت نیز توسط میهن پرداخت به مشتریان ارائه شده است. همچنین اگر ارز دیجیتال برای فروش دارید، میهن پرداخت با بهترین نرخ ها موجودی ارز دیجتال شما را به ریال در دسترس تان قرار میدهد. لطفا” وارد حساب کاربری خود شوید و از سرویس ها و خدمات ارزهای دیجیتال میهن پرداخت استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *