پرفکت مانی آنلاین چیست؟ آیا استفاده از آن به نفع ماست؟

/ / دسته‌بندی نشده
پرفکت مانی آنلاین Perfect Money

با پیشرفت هایی که در جوامع و پرداخت های اینترنتی بوجود آمده، سیل بسیاری از مردم به سوی شرکت های پرداختی و الکترونیکی که به صورت آنلاین در حال کار هستند و همچون بانک عمل می کنند کشیده شده و همین امر باعث شده تا شرکت های معتبر جهانی همچون پی پال ، اسکریل، پرفکت مانی و… تمام حواس خود را به سمت پرداخت های الکترونیکی جمع نمایند و از طریق این سیستم کاربران بسیاری را جذب شرکت خود کنند. پرفکت مانی آنلاین به عنوان یکی از سیستم های معتبر جهانی شناخته شده می باشد و به راحتی می توان به وسیله این سیستم آنلاین کار تراکنش و خرید را به صورت کاملٱ آنلاین انجام داد.

پرفکت مانی آنلاین چیست؟

پرفکت مانی یک شرکت کاملٱ بین المللی است که می توان به وسیله آن پرداخت های بین المللی و جهانی را به راحتی و در کمترین زمان ممکن  انجام داد.

این شرکت اینترنتی در کشور پاناما تاسیس شده و توانسته تا به امروز ده ها میلیون کاربر را به سمت خود از سرتاسر جهان بکشاند.

کاربرد استفاده از این حساب

این سیستم آنلاین کاربردهای فراوانی دارد که به طور خلاصه می توانیم به پرداخت، انتقال و دریافت به صورت کاملٱ آنلاین و اینترنتی اشاره کنیم.

دیگر لازم نیست حتمٱ به وسیله خدمات سنتی همچون بانک ها کار تراکنش و انتقال وجه را انجام داد و وقت خود را در صف بانک ها و یا صرافی ها بیهوده صرف کرد.

از جمله کاربردهای پرفکت مانی:

_خرید کالا

_کسب و کار اینترنتی

_انتقال ارز

_دریافت ارز

_ذخیره پول ها

_خرید بیت کوین با پرفکت مانی

_خرید دلار، یورو و…

_دریافت سود ماهانه

 

توجه

با پرفکت مانی آنلاین می توان در حساب الکترونیکی که ایجاد نموده اید به راحتی و بدون استرس ارز خود را ذخیره سازی کنید. چرا که این سیستم از امنیت بالایی برخوردار بوده و کاربر می تواند با خیال آسوده کار ذخیره سازی و حتی انتقال وجه را انجام دهد.

پرفکت مانی آنلاین Perfect Money

مهمترین دلیل اینکه پرفکت مانی برای ایرانیان مناسب است این است که، کشور ایران را مورد تحریم قرار نداده و اجازه کار با این سایت را به کاربران ایرانی که در خاک ایران هستند را به راحتی می دهد.

به همین خاطر هم لازم نیست برای ساخت حساب پرفکت مانی آنلاین از VPN و شماره‌های جعلی استفاده نمود و به راحتی با شماره تماس و آدرس واقعی خود افتتاح حساب نمود.

می توان گفت این وجه تمایزی است که بین پی پال و اسکریل با پرفکتمانی وجود دارد و به همین دلیل هم است که ایرانیان طرفدار پر و پاقرص پرفکت مانی هستند. چون بدون هیچ محدودیتی می توانند با حساب ساخته شده خود در پرفکت مانی آنلاین کار کنند.

جالب است بدانید که پرفکت مانی آنلاین کشور آمریکا را از استفاده نمودن از سیستم خود منع و تحریم نموده و کاربران آمریکایی نمی توانند از پرفکت مانی استفاده کنند.

کارمزد پرفکت مانی

در رابطه با کارمزدی که پرفکت مانی برای کاربران خود تعیین نموده باید گفت کارمزد هر تراکنش با پرفکت مانی ۰.۵ درصد مبلغ حواله برای کاربران وریفای شده می باشد و برای کاربرانی که حساب خود را وریفای ننموده اند نیز حدود ۲ درصد تعیین کرده است که این مبلغ از موجودی حساب کسر میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *