پرداخت با اسکریل یک روش سریع و آنلاین

/ / حساب های ارزی
پرداخت با اسکریل

تا بحال شده بخواهید مبلغی را جابجا نمایید اما زمان بانک رفتن تمام شده یا وقت برای رفتن به بانک را نداشته باشید. سیستم های اینترنتی همچون اسکریل باعث شده تا فرد بتواند به راحتی این مشکل را حل نماید.

با وجود تکنولوژی های پیشرفته که امروزه در سرتاسر جهان وجود دارد هر فردی به راحتی میتواند به امکاناتی که نیاز دارد دسترسی پیدا کرده و مورد استفاده قرار دهد.

یکی از این تکنولوژی و پیشرفت ها، درگاه اینترنتی می باشد. که باعث شده کاربر به آسانی کارهای پرداخت و تراکنش را بدون اینکه احتیاج به بانک رفتن باشد در شرکت یا منزل خود آن هم در هر نقطه از جهان به راحتی و آسانی انجام دهد.

انواع سیستم های اینترنتی در بازار وجود دارند که می توان اسکریل را به عنوان یکی از مهمترین سیستم های اینترنتی در جهان بشمار آورد که می تواند به راحتی کار تراکنش و انتقال را از یک نقطه به یک نقطه دیگر جهان انجام دهد.

skrill چیست؟

اگر بخواهیم به زبان ساده یک تعریف از Skrill  بیان نماییم باید گفت: یک درگاه اینترنتی بوده که می تواند کار انتقال و خرید را برای کاربر آسان و راحت سازد. اسکریل در سال ۲۰۰۱ در کشور انگلستان بوجود آماده است و تاکنون توانسته در بین کل کشورهای دنیا کاربران بسیاری را به سمت خود بکشاند و معروفیت و محبوبیت در بین کاربران پیدا نماید.

پرداخت با اسکریل یکی از نیازهایی است که کاربران در هنگام کار با اسکریل به آن احتیاج دارند و باید گفت درگاه اینترنتی اسکریل در این زمینه بسیار موفق عمل کرده و توانسته اعتماد کاربران را به خود جلب نماید.

پرداخت با اسکریل

برای پرداخت با اسکریل چه باید کرد؟

برای اینکه بتوان از درگاه پرداخت استفاده نمود بایستی ابتدا دید که دارای حساب اسکریل می باشید یا خیر؟ اگر این حساب را ندارید باید اول حساب اسکریل را باز نموده تا بهتر بتوانید از سرویس پرداخت و کیف پول اسکریل استفاده کنید.

برای باز نمودن حساب اسکریل کافی است وارد وب‌سایت اسکریل شده و مشخصات که در سیستم خواسته را وارد نمایید.

بعد از واردن نمودن مشخصات شماره تماسی که به نام خود است را وارد کرده و حساب باز می گردد.

حال برای اینکه بهتر از کارایی این سیستم بهره ببرید بهتر است حساب را وریفای نمایید.

با این اقدام هر کاربری می تواند به راحتی با اسکریل کار پرداخت وجه را در امنیت کامل انجام دهد و هیچ نگرانی در این زمینه به خود راه ندهد. چرا که این سیستم همچون پی پال و وب‌مانی از امنیت بالا برخوردار بوده و می تواند از حساب همه افرادی که در این سیستم حساب دارند محافظت نماید.

آیا پرداخت با اسکریل شامل کارمزد نیز می گردد؟

در جواب این سوأل باید گفت این سیستم اینترنتی همچون سایر سیستم های آنلاین انتقال وجه از این قاعده پیروی می نمایید و کارمزدی را برای انجام امور پرداخت دریافت می نماید.

نکته

وقتی وجهی را مورد پرداخت از این سیستم قرار می دهید اسکریل به طور خودکار هنگام انجام پرداخت کارمزد خود را نیز از حساب اسکریل شما کسر می نماید.

جالب است بدانید در هنگامی که کار پرداخت به یک نفر دیگر که دارای حساب اسکریل می باشد را انجام می دهید، هیچ کارمزدی از حساب شما کسر نمی گردد. اما اگر به حساب دیگری جز حساب اسکریل پرداخت داشته باشید بایستی بابت پرداخت به آن حساب کارمزد پرداخت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *