ویزاکارت مجازی چیست؟

/ / اقتصادی
ویزاکارت مجازی

ویزاکارت مجازی یک کارت خرید می باشد که به فرد این امکان را می دهد تا در هر جای جهان که قرار داشت به وسیله این کارت به آسانی خرید نماید. پیدایش این کارت در ابتدا در شهر کالیفرنیا و در کشور آمریکا صورت و تاسیس یافت. تا کنون هم حدود ۱۴۰ کشور از این ویزا کارت بهره می برند. اما هر کشوری نیز نمی تواند از این کارت استفاده نماید. کشورهایی که بی دلیل دچار تحریم آمریکا قرار گرفته اند، در رابطه با استفاده از این کارت هم مورد تحریم قرار گرفته و اجازه کار با ویزاکارت  به آنها داده نمی شود و این کشورها که ایران هم جزو آنان است به راحتی نمی توانند ویزا کارت را خریداری نمایند.

ویزاکارت مجازی چه نوع کارتی است؟

برای جواب به این سوال باید بگوییم یک کارت هدیه مجازی با یک اعتبار مشخص می باشد تا فرد بتواند به راحتی از طریق وب سایت ها و فروشگاههای اینترنتی خرید خود را انجام دهد. ثبت نام و تحویل گرفتن این کارت مجازی فقط ۲۴ ساعت زمان می برد تا به آدرس ایمیل شما ارسال گردد.

ویژگی های ویزاکارت مجازی

این کارت مجازی دارای اعتبارات متنوعی بوده که نسبت به آن می توان به راحتی از ۱دلار تا ۲۵۰ دلار مبلغ را انتخاب کرد و کارت را شارژ نمود.

این را هم اضافه کنیم که برای هر خریدی که انجام می گیرد کارمزدی محاسبه و از کارت کم نمی گردد.

 کاربردهای ویزاکارت مجازی

از کاربردهای این کارت مجازی می توان به این موارد اشاره نمود:

۱_ خرید کالا و پرداخت وجه آن به صورت اینترنتی

۲_ پرداخت نمودن هزینه دانشگاهها در هر کجای جهان

۳_ ثبت نام نمودن و پرداخت هزینه آزمون در سرتاسر جهان

۴_ دادن خدمات و سرویس از وب سایتها و فروشگاههای اینترنتی معتبر جهان

۵_ پرداخت نمودن هزینه اپلیکیشن

۶_ انجام بازی های آنلاین در اینترنت با ویزاکارت مجازی

۷_ پرداخت نمودن هزینه هتل، بلیط و…

۸_ خرید کتاب، مقالات و… به صورت پی دی اف (PDF)

۹_ پرداخت هزینه آزمون: تافل، ایلتس

و موارد بسیار دیگر که می توان با هر اعتبار و واحد پولی انجام به خرید با این روش نمود.

ویزاکارت مجازی

نکات استفاده از این ویزا کارت

بهتر است بدانید که ویزاکارت مجازی دارای تاریخ انقضا بوده و نمی توان آن را شارژ نمود. می توان تاریخ آن را به نسبت نوع بانک از ۱-۳ ماه دانست. برای استفاده کردن از این کارت بایستی از آی پی یک کشور دیگر به غیر از ایران استفاده نمود. چرا که ایران مورد تحریم این شرکت قرار گرفته است.

میهن پرداخت خدمات مورد نیاز در این باره را به شما ارائه خواهد کرد. با ما تماس بگیرید.

این را هم اضافه کنیم که این کارت مجازی دارای پنل چک کردن موجودی نمی باشد. هر ماهی که این کارت در دست شما قرار دارد یک دلار از حساب شما برای نگهداری از حساب شما کسر می گردد.

شاید برایتان سوال باشد که می توان به وسیله این کارت مجازی از خدمات گوگل، پلی استیشن، آمازون و… استفاده نمود؟ برای جواب به این سوال باید بگوییم، بله به وسیله ویزا کارت مجازی می توان به راحتی به این سایت های معروف دسترسی پیدا کرد و از خدماتشان بهره برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *