ویزاکارت ایرانیان چیست؟آیا برای ایرانیان ویزا کارت صادر میشود؟

/ / اقتصادی
ویزاکارت

یکی دیگر از خدماتی که امروزه باعث سهولت تراکنش و انتقال وجه در دنیا شده، استفاده از ویزاکارت می باشد. ویزا کارت برای اولین بار در شهر کالیفرنیا آمریکا تاسیس و راه اندازی شد و تاکنون به عنوان مهمترین و بهترین خدمات مالی در جهان شناخته شده می باشد و حدود ۱۴۰ کشور را تا امروز توانسته مورد ساپورت خود قرار دهد.

اگر بخواهیم یک تعریف ساده ولی کلی برای این کارت بیان کنیم این است که این کارت جایگزین پول بوده و می توان از آن در هر نقطه از جهان بدون هیچ مشکلی استفاده کرد.

همانطور که می دانید کشورهای اروپایی به خصوص کشور آمریکا به دلایل غیر منطقی کشور و مردم ایران را مورد تحریم خود قرار داده  و اجازه انجام هر کاری را به ایرانیان نمی دهند. یکی از تحریماتی که کشور آمریکا در قبال ایران انجام داده است این می باشد که استفاده از خدمات ویزاکارت ایرانیان مقدور نباشد. چون این شرکت در کشور آمریکا وجود و تاسیس یافته به طبع نیز از این مورد حمایت می کند. به همین خاطر ما به راحتی نمی توانیم از این خدمات نهایت استفاده را ببریم اما خوب راه روش استفاده از این کارت نیز برای ایرانیان وجود دارد.

نکته

البته با گذشت چند سال دیگر آن سخت گیریهای ابتدایی نیز کاهش پیدا نموده است.

در این مطلب سعی شده در رابطه با ویزاکارت ایرانیان مطالبی نسبتٱ مفید برای شما عزیزان قرار دهیم تا شما راحت‌تر بتوانید با این کارت آشنایی پیدا کنید.

انواع کارت ویزاکارت

به طور کلی ویزا کارت به دو نوع فیزیکی و مجزایی وجود و کارایی دارد.

ویزا کارت فیزیکی

در این نوع کارت، فرد یک کارت همچون کارت های معمولی با همان ویژگی ها و کارایی ها دریافت می کند. ولی خوبی که این کارت نسبت به کارت معمولی دارد این است که در خارج کشور هم امکان استفاده از این کارت وجود دارد.

ویزا کارت مجازی

در رابطه با این نوع کارت باید گفت به وسیله این کارت مجازی می توان از طریق اینترنت کار خرید، انتقال را به سادگی و در کمترین زمان ممکن انجام داد.

آیا ویزاکارت ایرانیان قابل استفاده می باشد؟

با اینکه ویزا کارت کشور ما را تحریم نموده و اجازه صدور کارت را به افراد ایرانی نمی دهد اما می توان به وسیله واسطه و تغییر دادن آی پی کشور این مشکل را برطرف نمود و اقدام به خرید این کارت نمود.

می توان در ایران اقدام به گرفتن ویزا کارت نمود؟

برای جواب به این سوال باید بگوییم که بله این امکان برای ایرانی ها وجود دارد. چون آن سخت گیریهایی که در ابتدا تحریم بر روی ایران قرار داشت کمی کاهش پیدا کرده و گرفتن ویزا کارت یک مشکل اساسی برای ایرانی ها به حساب نمی آید.

کافی است وارد یک وب سایت معتبر فروش ویزا کارت شده و اقدام به خرید این کارت نمایید.

خدمات میهن پرداخت شامل گرفتن ویزاکارت و مسترکارت نیز است و تنها نیاز است شما با متخصصان ما تماس بگیرید.

نکته

با وجود تحریم ها این مشکل پیش آمده است که افراد ایرانی به طور کامل از خدمات و ویژگی های این کارت آگاهی نداشته باشند. حتی تاجران، پزشکان و حتی کسانی که مهاجرت می کنند نیز علم و آگاهی کافی برای این مشکل را ندارند.

ویزاکارت ایرانیان

کاربرد ویزاکارت 

۱_دریافت نمودن پول نقد از دستگاه خودپرداز حتی در کشورهای خارج

۲_ خرید به وسیله دستگاه کارت خوان

۳_ پرداخت با گوشی و… به صورت آفلاین

۴_ خرید و پرداخت آنلاین به وسیله وب سایت ها

جالب است بدانید که ویزا کارت همچون عابر بانک های داخلی بوده و مشخصات و شماره ۱۶رقمی کارت به همراه انقضا را دارا می باشد. اما مزیتی که بر این کارت های عادی دارد این است که در هر جای جهان می توان از این کارت استفاده و بهره برد.

در خاتمه باید اشاره کنیم که ویزا کارت به عنوان یکی از قویترین سیستم ها و ابزارها در جهان به عنوان یک مبادله مالی شناخته شده و معتبر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.