ویزاکارت امارات چه مزایایی نسبت به سایر ویزاکارت ها دارد؟

/ / اقتصادی
ویزاکارت امارات

ویزاکارت به عنوان یکی از کارتهای معروف در جهان شناخته شده می باشد و بیشتر مردم جهان برای تجارت، مسافرت و یا حتی انجام خریدها در کشورهای دیگر از این کارت استفاده می کنند. مزایایی که این کارت نسبت به کارت های بانکی که در داخل کشور صادر می شود دارد، این است که این کارت در هر جای جهان قابل استفاده می باشد و از اعتبار ویژه ایی در جهان برخوردار می باشد.

تا کنون حدود ۱۴۰ کشور در جهان دارای نمایندگی ویزا کارت هستند. یکی از کشورهایی که دارای ویزاکارت است کشور امارات می باشد. این کشور به دلیل توریستی بودن بهترین گزینه برای استفاده از این کارت می باشد. می توان گفت بیشتر تاجران و سرمایه داران اماراتی و خارجی برای انجام کارهای پرداختی خود از این کارت استفاده می نمایند.

در این مقاله سعی داریم بیشتر راجب ویزاکارت امارات توضیحاتی برای شما عزیزان قرار دهیم پس با ما همراه باشید. در صورت تمایل به دریافت ویزاکارت امارات میتوانید به سایت میهن پرداخت مراجعه کنید و با ثبت درخواست از خدمات ویژه ی آن بهره ببرید. در  این سایت با ای پی و اطلاعات کشور امارات برای شما انواع حساب ها فتتاح می گردد.

چرا داشتن ویزاکارت امارات اهمیت دارد؟

وقتی که وارد این کشور می گردید از هزینه خرید گرفته تا گرفتن پول از عابر بانک نیازمند کارتی همچون ویزا کارت می باشید. این کارت به دلیل اینکه بین المللی است بسیار می تواند در این مواقع کمک حال افراد باشد. به طور کلی می توان گفت که این کارت هم از نظر آسان سازی انجام تراکنش و هم داشتن سرعت در انتقال و دسترسی راحت نقش موثری را می تواند برای هر فردی ایفا نماید.

همانطور که گفتیم این سیستم پرداخت برای راحت سازی تراکنش ها به صورت بین المللی ایجاد شده است. امروزه ویزاکارات امارات یکی از شیوه های پرداخت در دبی نزد فروشندگان و مشتریان پذیرفته شده می باشد.

به عبارتی دیگر وجه نقد در امارات کارایی زیادی ندارد و همه از ویزاکارت یا مسترکارت برای انجام پرداخت های روزمره خود استفاده می کنند و بهره می برند.

ویزاکارت امارات

چگونگی دریافت ویزاکارت امارات

برای اینکه بتوان دارای یک ویزاکارت امارات شد بایستی فرد شرایط لازم برای اخذ ویزاکارت را داشته باشد. شرایطی همچون افتتاح حساب بانکی و داشتن حقوق مناسب که در امارات حدود AED5000 (درهم) است. بعد به نسبت آن می توان یکی از انواع کارت های ویزا کارت را که با این حساب مناسب هستند را انتخاب و دریافت نمود.

همچنین برای افتتاح کارت بایستی مدارک شناسایی همچون: پاسپورت، کارت شناسایی امارات، ویزای اقامت امارات و مدرک اقامتی مثل: قبض آب یا اجاره نامه را آماده کرده و به بانک یا شرکت مورد نظر را تحویل داد.

کارمزد ویزاکارات امارات

در رابطه با کارمزد باید بگوییم که بسته به نوع استفاده از کارت دارد. یعنی ممکن است برای برداشت بیش از حد مجاز نقدینگی از عابر بانک ها، خریداری ارز خارجی به وسیله این کارت، کارت به کارت کردن، انجام تراکنش های بین المللی و… کارمزدی بیشتر از کارمزد صدور کارت از ویزاکارت کسر گردد.

۲ Comments to “ ویزاکارت امارات چه مزایایی نسبت به سایر ویزاکارت ها دارد؟”

    1. مبینا سیمائی says :پاسخ

      محمد عزیز سوال خود را واضحتر بیان کرده تا راهنمایی تان کنیم.
      با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *