وریفای حساب وب مانی چگونه انجام میشود؟

/ / حساب های ارزی
وریفای حساب وب مانی

برای اینکه بتوان امنیت انواع کیف پول های الکترونیکی را بوجود آورد، بهتر است که آن کیف پول یا حساب را وریفای کنیم. اکنون که شرکت های WebMoney و همچنین پرفکت مانی بر خلاف کشور هایی مثل پی پال هیچ تحریمی را بر علیه ایران بوجود نیاورده اند، کاربران ایرانی می توانند با خیال آسوده و به راحتی از حساب وب مانی برای خدمات الکترونیکی خود استفاده کنند. فقط نکته ایی که باقی می ماند این است که، بهتر می باشد برای استفاده بهتر و راحت‌تر اقدام به وریفای حساب وب مانی خود کنید و سپس تراکنش انجام دهید.

احراز هویت به وسیله وریفای حساب وب مانی

بهتر است بدانید که احراز نمودن هویت در سایت به غیر از اینکه باعث زیاد شدن امنیت حساب می شود، باعث می شود تا خدمات مالی مختلف و بیشتری را هم برای حساب خود داشته باشید.

به طور کلی اگر بخواهیم بگوییم این گونه است که  تا وقتی شما حساب وب‌مانی خود را وریفای نکنید، نمی توانید از سایت‌های خارجی خرید یا انتقال ارز داشته باشید.

پس در نتیجه اگر مایل هستید تا از تمام امکاناتی که در وب مانی وجود دارد استفاده نمایید، باید حتمأ پس از افتتاح حساب آن را وریفای نمایید.

 ۱ارسال ویدئوی مدارک برای وب مانی

وب‌مانی بر عکس پرفکت مانی برای احراز کردن هویت احتیاجی به ارسال کردن مدارک مختلف ندارد. شما می توانید به راحتی از قابلیت جدیدی که در این سرویس وجود دارد که همان وریفای کردن حساب وب مانی از طریق ویدئو است، استفاده کنید.  این کار می تواند خیلی راحت‌تر و ساده‌تر از ترجمه و ارسال مدارک باشد.

شما با استفاده از این روش ویدئویی می توانید ویدئو خواسته شده از خود را به همراه متنی که کمپانی برای شما ارسال نموده است برای بررسی و احراز هویت نمودن، ارسال کنید.

بعد از اینکه ویدئو درخواستی را ارسال نمودید، بعد از ۴۸ ساعت جواب بررسی را برایتان ارسال خواهند کرد و اگر تایید شده باشد قادر به استفاده نمودن حساب هستید.

فقط نکته ایی که قابل اهمیئت می باشد این است که بایستی پاسپورت را رو به روی صورت خود قرار بدهید. چرا که پاسپورت جزوی از هویت شما به حساب می آید.

۲ارتقا دادن حساب‌ وب مانی

شما می توانید برای امنیت حساب ‌وبمانی خود آن را ارتقا دهید و از حساب الیاس به حسابی که مد نظر  دارید تغییرش دهید. به عنوان نمونه شما می توانید برای امنیت بیشتر کیف پول الیاس را به کیف پول فرمال تغییر دهید با اینکار شما سطح حساب خود را بالاتر برده و امنیت حساب و دارایی خود را ارتقا می دهید تا مشکلی برای حساب وب مانی شما پیش نیاید.

وریفای حساب وب مانی

۳استفاده از نرم افزار E-Num

یک روش دیگر برای زیاد کردن امنیت حساب‌ وب مانی خود می توانید از نرم افزار E-Num استفاده نمایید. شما به وسیله این نرم افزار توانایی آن را پیدا می کنید تا تمامی تراکنش های مالی خود را به گونه رمزنگاری شده مورد استفاده قرار دهید.

پس شما با استفاده از این نرم افزار بایستی ابتدا رمز عبور را وارد کنید و پس از آن شروع به تراکنش نمایید. یعنی بدون رمز عبور امکان تراکنش پرداخت یا انتقال وجود نخواهد داشت.

۴-استفاده از پاسپورت یا کارت ملی

اگر پاسپورتی دارید که فقط شش ماه قابل استفاده می باشد به راحتی می توانید کار وریفای حساب وب مانی خود را با آن انجام دهید.

ولی اگر پاسپورت ندارید، یک جایگزین برای پاسپورت در سیستم قرار داده اند و شما می توانید به وسیله کارت شناسایی خود که همان کارت ملی است، وریفای حساب خود را انجام دهید. برای این امر تصویر پشت و رو کارت ملی خود را آپلود نمایید. با اینکار وریفای شدن اکانت شما به راحتی صورت می پذیرد.

نکات مهم برای استفاده از کارت ملی

استفاده از کارت ملی مثل پاسپورت به راحتی نمی باشد و دارای کمی پیچیدگی می باشد.

همچنین توجه کنید که ارسال ترجمه کارت ملی و یا شناسنامه برای آنها قابل قبول نبوده، فقط اسکن پشت و روی اصل خود کارت ملی و به خود زبان فارسی برای وب‌مانی قابل قبول است.

کسانی هم که دارای کارت ملی قدیم هستند نگران این موضوع نباشند. چرا که اسکن کارت ملی قدیم هم برای وب مانی قابل قبول می باشد.

در صورتی هم که بخواهید میهن پرداخت آمادگی آن را دارد تا این مراحل را برای شما طی کند و افتتاح حساب و وریفای حساب را به راحتی برایتان انجام دهد. همچنین شارژ وب مانی و خرید و فروش نیز در این سایت انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *