وریفای حساب وب مانی چگونه انجام میشود؟

/ / اقتصادی, حساب های ارزی
وریفای حساب وب مانی

برای اینکه بتوان امنیت انواع کیف پول های الکترونیکی را بوجود آورد، بهتر است که آن کیف پول یا حساب را وریفای کنیم. اکنون که شرکت های WebMoney و همچنین پرفکت مانی بر خلاف کشور هایی مثل پی پال هیچ تحریمی را بر علیه ایران بوجود نیاورده اند، کاربران ایرانی می توانند با خیال آسوده و به راحتی از حساب وب مانی برای خدمات الکترونیکی خود استفاده کنند. فقط نکته ایی که باقی می ماند این است که، بهتر می باشد برای استفاده بهتر و راحت‌تر اقدام به وریفای حساب وب مانی خود کنید و سپس تراکنش انجام دهید.

وب مانی چیست؟

وبمانی، یک سامانهٔ پرداخت الکترونیکی آنلاین، سریع و امن می باشد که می تواند پرداخت انواع تراکنش ها را در کمترین زمان و بدون اینکه وقتی در باجه های بانک صرف شود انجام دهد. همچنین بهترین انتخاب برای کسب و کارهای اینترنتی  است. وب مانی یکی از رقبای مهم پی پال و سایر پرداخت های الکترونیکی شناخته می شود و تا کنون حدود ۶ میلیون کاربر در حال استفاده از حساب وب مانی می باشند.

به دلیل عدم توجه به تحریمات علیه ایران باعث شده تا کاربران ایرانی با خیال آسوده از وب مانی استفاده نمایند. پرداخت هایی همچون پی پال، اسکریل و … به دلیل تحریمات از خدمات دادن به کاربران ایرانی ممانعت می نمایند و تحریمات اروپایی بر علیه ایران را قبول کرده اند. درست است که این سیستم ها در جهان شناخته شده می باشد اما به دلیل تحریمات کاربران ایرانی نمی توانند از خدماتشان بهره ببرند.

وب مانی به دلیل نداشتن تحریم بر علیه ایران و سایر کشورها و همچنین جهانی بودنش بهترین انتخاب برای کشورهای تحریم شده از سوی آمریکا می باشد. امنیت بالای این حساب نیز باعث شده تا کاربران بیشتری روبه سوی این سامانه بیاورند.

احراز هویت به وسیله وریفای حساب وب مانی

بهتر است بدانید که احراز نمودن هویت در سایت به غیر از اینکه باعث زیاد شدن امنیت حساب می شود، باعث می شود تا خدمات مالی مختلف و بیشتری را هم برای حساب خود داشته باشید.

به طور کلی اگر بخواهیم بگوییم این گونه است که  تا وقتی شما حساب وب‌مانی خود را وریفای نکنید، نمی توانید از سایت‌های خارجی خرید یا انتقال ارز داشته باشید.

پس در نتیجه اگر مایل هستید تا از تمام امکاناتی که در وب مانی وجود دارد استفاده نمایید، باید حتمأ پس از افتتاح حساب آن را وریفای نمایید.

 ۱– ارسال ویدئوی مدارک برای وب مانی

وب‌مانی بر عکس پرفکت مانی برای احراز کردن هویت احتیاجی به ارسال کردن مدارک مختلف ندارد. شما می توانید به راحتی از قابلیت جدیدی که در این سرویس وجود دارد که همان وریفای کردن حساب وب مانی از طریق ویدئو است، استفاده کنید. این کار می تواند خیلی راحت‌تر و ساده‌تر از ترجمه و ارسال مدارک باشد.

شما با استفاده از این روش ویدئویی می توانید ویدئو خواسته شده از خود را به همراه متنی که کمپانی برای شما ارسال نموده است برای بررسی و احراز هویت نمودن، ارسال کنید.

بعد از اینکه ویدئو درخواستی را ارسال نمودید، بعد از ۴۸ ساعت جواب بررسی را برایتان ارسال خواهند کرد و اگر تایید شده باشد قادر به استفاده نمودن حساب هستید.

فقط نکته ایی که قابل اهمیئت می باشد این است که بایستی پاسپورت را رو به روی صورت خود قرار بدهید. چرا که پاسپورت جزوی از هویت شما به حساب می آید.

۲– ارتقا دادن حساب‌ وب مانی

شما می توانید برای امنیت حساب ‌وبمانی خود آن را ارتقا دهید و از حساب الیاس به حسابی که مد نظر دارید تغییرش دهید. به عنوان نمونه شما می توانید برای امنیت بیشتر کیف پول الیاس را به کیف پول فرمال تغییر دهید با اینکار شما سطح حساب خود را بالاتر برده و امنیت حساب و دارایی خود را ارتقا می دهید تا مشکلی برای حساب وب مانی شما پیش نیاید.

وریفای حساب وب مانی

۳– استفاده از نرم افزار E-Num

یک روش دیگر برای زیاد کردن امنیت حساب‌ وب مانی خود می توانید از نرم افزار E-Num استفاده نمایید. شما به وسیله این نرم افزار توانایی آن را پیدا می کنید تا تمامی تراکنش های مالی خود را به گونه رمزنگاری شده مورد استفاده قرار دهید.

پس شما با استفاده از این نرم افزار بایستی ابتدا رمز عبور را وارد کنید و پس از آن شروع به تراکنش نمایید. یعنی بدون رمز عبور امکان تراکنش پرداخت یا انتقال وجود نخواهد داشت.

۴-استفاده از پاسپورت یا کارت ملی

اگر پاسپورتی دارید که فقط شش ماه قابل استفاده می باشد به راحتی می توانید کار وریفای حساب وب مانی خود را با آن انجام دهید.

ولی اگر پاسپورت ندارید، یک جایگزین برای پاسپورت در سیستم قرار داده اند و شما می توانید به وسیله کارت شناسایی خود که همان کارت ملی است، وریفای حساب خود را انجام دهید. برای این امر تصویر پشت و رو کارت ملی خود را آپلود نمایید. با اینکار وریفای شدن اکانت شما به راحتی صورت می پذیرد.

نکات مهم برای استفاده از کارت ملی

استفاده از کارت ملی مثل پاسپورت به راحتی نمی باشد و دارای کمی پیچیدگی می باشد.

همچنین توجه کنید که ارسال ترجمه کارت ملی و یا شناسنامه برای آنها قابل قبول نبوده، فقط اسکن پشت و روی اصل خود کارت ملی و به خود زبان فارسی برای وب‌مانی قابل قبول است.

کسانی هم که دارای کارت ملی قدیم هستند نگران این موضوع نباشند. چرا که اسکن کارت ملی قدیم هم برای وب مانی قابل قبول می باشد.

در صورتی هم که بخواهید میهن پرداخت آمادگی آن را دارد تا این مراحل را برای شما طی کند و افتتاح حساب و وریفای حساب را به راحتی برایتان انجام دهد. همچنین شارژ وب مانی و خرید و فروش نیز در این سایت انجام میشود.

در آخر

می خواهیم در رابطه با سودهی وب مانی به کاربران برایتلان نکته ایی را بیان کنیم.

امروز در رسانه های مجازی پخش شده که در وب مانی امکان سرمایه گذاری وجود دارد. باید بگوییم که این گونه نبوده و وب مانی هیچگونه صحبتی در این رابطه نکرده است. سوددهی که مطرح شده از سوی شرکت های دیگر است.

طبق گفته ایی که در رسانه های مجازی انجام شده وب مانی با مدت ۳ ماه ۲۰% سود قطعی تعیین نموده و به همین دلیل کاربران بسیاری وسوسه شده و به دنبال سرمایه گذاری در وب مانی می باشند. این یک کلاهبرداری شفاف می باشد چرا که سرمایه گذاری دلاری با سود ۲۰% درصد آن هم ۳ ماهه به هیچ وجه وجود نداشته و غیر منطقی می باشد و یک کلاهبرداری واضح است. پس سعی کنید گول این کلاهبرداری ها را نخوردید چرا که به هیچ وجه سود ۳ ماهه با این درصد در منطق گنجانده نمی شود.

در صورتی هم که بخواهید میهن پرداخت آمادگی آن را دارد تا این مراحل را برای شما طی کند و افتتاح حساب و وریفای حساب را به راحتی برایتان انجام دهد. همچنین شارژ وب مانی و خرید و فروش نیز در این سایت انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *