فروش ووچر پرفکت مانی | ووچر پرفکت مانی چیست؟

/ / حساب های ارزی
فروش ووچر پرفکت مانی

پرفکت مانی یک سیستم کاملٱ آنلاین بوده که برای انتقال ارز به سراسر جهان و همچنین انجام تراکنش های اینترنتی شناخته شده می باشد. جالب است بدانید که که پرفکت مانی برخلاف پی پال کشور ایران را مورد تحریم قرار نداده و کاربران ایرانی می توانند به راحتی و بدون هیچ مشکل پرداخت‌های اینترنتی را انجام دهند. به خاطر همین موضوع هم طرافداران بی شماری در کشور ایران پیدا نموده است.

این شرکت در کشور ۲۰۰۸ در کشور پاناما تاسیس یافته و خدمات متفاوتی را قابل عرضه برای کاربران خود قرار داده است.

یکی از خدمات مهمی که این سیستم اینترنتی برای کاربران دارد ووچر الکترونیکی است که باعث راحتی و سرعت در انجام تراکنش های کاربران این سیستم شده است. همچنین محبوبیت فراوانی را نزد کاربران پرفکت مانی، کسب نموده است.

در این مطلب سعی داریم بیشتر راجب فروش ووچر پرفکت مانی توضیحاتی دهیم پس با ما همراه باشید.

تعریف ووچر پرفکت مانی

ووچر همچون یک کارت شارژ یا کارت هدیه عمل می کند و فرقی که با این کارت ها دارد در این است که کارت ها فیزیکی بوده اما ووچر به صورت فیزیکی نمی باشد.

شما می توانید با وارد کردن کدهایی که در ووچر وجود دارند کالا یا خدمات را از سایت های دیگر داخلی یا جهانی خریداری نمایید. یک ویژگی دیگری که ووچر پرفکت مانی دارد در این است که می توان به وسیله آن حساب پرفکت مانی را شارژ نمود.

فروش ووچر پرفکت مانی

چگونه با ووچر خرید کنیم؟

روی ووچر یک شماره ۱۰ رقمی، یک کد ۱۶ رقمی برای فعال سازی، تاریخ ایجاد و مقدار آن ثبت شده است که در هنگام خرید کافی است شماره و کد فعال سازی را به همراه داشته باشید تا بتوانید خرید کنید.

به غیر از اینکه می توانید خرید ووچر انجام دهید می توانید فروش ووچر پرفکت مانی هم داشته باشید.

جالب است بدانید هر کاربری می تواند تا هر میزان که بخواهد در پرفکت مانی ووچر ایجاد نماید و یا ووچر هایی که خریداری نموده است را وارد و حساب پرفکت خود را شارژ نماید.

یک خصوصیت بارزی که این ووچر ها دارند این است که در هر زمان می توان آن را فعال و نقد نمود. چرا که محدودیت زمانی ندارد.

کارمزد فروش ووچر پرفکت مانی

در حیطه سپرده گذاری ووچر پرفکت مانی باید بگوییم که کارمزدی ندارد. فقط در زمانی که ووچر ایجاد می شود بایستی کارمزد پرداخت گردد. که اگر حساب احراز هویت شده باشد ۵\۰ درصد و اگر احراز نشده باشد حدود ۲ درصد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *