سرمایه گذاری طلا | یک سرمایه گذاری با کمترین ریسک

/ / اجتماعی
سرمایه گذاری طلا

طلا یک سرمایه گذاری دراز مدت

طلا فلز کمیاب ولی با ارزش و زیبایی است که خانم ها به عنوان زینت بخشیدن بیشتر خود از آن استفاده می کنند. امروزه یکی از سرمایه گذاری های با ارزش مربوط به سرمایه گذاری طلا می باشد. طلا در زندگی خانواده ها حکم یک پشتوانه را ایفا می کند. درست است که طلا را خانم ها به عنوان زینت استفاده می کنند ولی در مواقعی که مشکل مالی پیش بیاید این طلا ها به عنوان یک سرمایه می تواند مشکل خانواده را حل کند. در این مقاله ما می خواهیم بیشتر راجب سرمایه گذاری طلا مطالبی قرار دهیم و ببینیم آیا سرمایه گذاری طلا ارزشمند می باشد یا خیر؟

علت این سرمایه گذاری

تا بحال حتمٱ متوجه رشد تورم در کشور ما بوده اید و دیده اید چگونه اجناس، ملک ها و … رشد ناباوری را به خود گرفته است. طلا هم یکی از تورم هایی است که تا به امروز رشد سعودی را به همراه داشته. طلا جزو سرمایه هایی است که هر فردی می تواند به اندازه درآمد خود آن را خریداری نموده و به عنوان یک سرمایه برای آینده خود پس انداز نماید.

افتتاح حساب وب مانی و پرفکت مانی توسط گروه میهن پرداخت!

چرا سرمایه گذاری طلا ارزشمند است؟

شاید برایتان سوال باشد چرا باید طلا را به چشم یک سرمایه نگاه کرد؟ برای جواب به این سوال می توانیم با چند دلیل مختصر این موضوع را باز نماییم.

۱_ طلا یکی از فلزهای ارزشمندی است که با هر اتفاقی در جهان چه بحران و جنگ و چه تصمیمات سیاسی دچار نوسانات می شود و در عرض یک چشم بر هم زدن قیمت سعودی را در پیش می گیرد.

۲_ دومین دلیلی که می توان طلا را به عنوان سرمایه دانست این است که طلا در دراز مدت می تواند چندین برابر گردد. اگر کمی به چند سال پیش و امروز توجه کنید و قیمت طلا را با هم مقایسه نمایید متوجه اختلاف قیمت بین چند سال خواهید شد.

۳_ با از بین رفتن ارزش پول در کشور ما و کشورهای دیگر، فرقی نمی کند حتی آمریکا، باعث شده تا حفظ طلا در این روزگار ارزش بیشتری پیدا نماید.

۴_ به دلیل اینکه هر قشری می تواند نسبت به وضع مالی خود خرید کم یا زیاد طلا را داشته باشد. برای اقشار نسبتٱ ضعیف و متوسط یک پشتوانه و سرمایه عالی به حساب می آید.

۵_ در هر زمانی که مایل به فروش طلا هم باشید می توانید با همان قیمت ثابت اقدام به فروش طلا نمایید و هیچ گونه کسری یا ایرادی برای فروش طلا وجود نخواهد داشت.

سرمایه گذاری طلا

نقش سرمایه گذاری طلا در آینده

همانطور که گفتیم طلا یک پشتوانه بسیار عالی برای خانواده ها و حتی کشورها به حساب می آید. یعنی هر کشوری زمانی می تواند قدرتمند باشد که از نظر اقتصادی مشکلی نداشته باشد و پول یک کشور هم زمانی ارزش دار می شود که معادل آن یک یا چند پشتوانه مثل طلا وجود داشته باشد.

برای همین دلیل است که طلا میتواند در آینده نقش بسزایی در شکل گیری یک کشور اقتصادی و قدرتمند داشته باشد.

اگر به فکر یک سرمایه گذاری مطمئن هستید پیشنهاد ما به شما سرمایه گذاری طلا می باشد. برای نمونه: نمی توان یک ملک را به عنوان سرمایه برای خود قلمداد کرد. چرا که بعد از چند سال سن ملک بالا می رود و حتی در بعضی از شرایط مثل زلزله و سیل ممکن است اصلٱ ملکی باقی نماند. اما سرمایه گذاری در طلا با هر سال گذاشتن بر ارزش طلا افزوده می شود و هیچ ضرری را به سرمایه گذار نمی رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *