سامسونگ مانی چیست؟ و چگونه کار می کند؟

/ / دسته‌بندی نشده
سامسونگ مانی چیست “”

بروزرسانی شهریور ۱, ۱۳۹۹

سامسونگ در حال توسعه کارت خود یا سامسونگ مانی می باشد. این کارت اعتباری، یک کارت فیزیکی و دیجیتالی است که با آن می توان مستقیم در برنامه های سامسونگ پرداخت کرد و نصف قیمتی که با ویزا کارت یا مستر کارت پرداخت می شود را شامل میشود. این کارت می تواند تخفیفات ویژه ای را در برنامه های سامسونگ ارائه کند. در این مقاله به این موضوع میپردازیم که سامسونگ مانی چیست؟ و چگونه کار می کند؟

سامسونگ مانی چیست؟

سامسونگ در ماه می سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که قصد دارد با همکاری شرکت مالی SoFi کارت نقدی راه اندازی کند. به این کارت Samsung Money گفته می شود. عده ای بر این باورند که سامسونگ مانی کارت اعتباری می باشد که قرار است با Apple Wallet رقیب باشد که هم یک کارت فیزیکی است و هم یک کارت دیجیتالی که می تواند ارزهای رمزنگاری شده را نیز پشتیبانی کند و همانند اپل والت فعالیت کند. در نظر داشته باشید سامسونگ کیف پول و پرداخت موبایل را با هم یکی کرده است و سامسونگ مانی را ایجاد کرده است.

سامسونگ مانی فقط برنامه و پلتفرمی برای پرداخت سامسونگ است. سانگ اون معاون و مدیر کل سامسونگ در یک پست در صفحه شبکه اجتماعی خود نوشت تلاش آن ها راه اندازی کارتی با پشتیبانی حساب کاربری نقدی می باشد.

سانگ آن همچنین اظهار داشت هدف سامسونگ این است که با قرار دادن ابزارهای قدرتمند در دست کاربران Galaxy زندگی روزمره آن ها را بهتر کند. سامسونگ مانی توسط SoFi بزرگترین شرکتی که چنین خدماتی را به کاربران ارائه می کند پشتیبانی می شود و این کارت اعتباری در حال حاضر کامل ترین و با ارزش ترین تجربه خرید و پرداخت را برای کاربران سامسونگ ارائه می دهد. همچنین سامسونگ نوآوری های بی شماری در طی سال های اخیر برای کاربران سامسونگ و خدماتی که در گوشی ها و صنایع هوشمند خود قرارا داده است که از مزایای انحصاری آن به شمار می رود. این مزایا معمولا به کاربران اجازه صرفه جویی در پول و وقت را می دهد و دسترسی های سریع و ایمنی را به امکانات این شرکت فراهم می کند.

سامسونگ مانی چگونه کار می کند؟

سامسونگ مانی روشی جدید برای صرفه جوری در هزینه و همچنین یک روش بسیار امن برای پرداخت ها توصیف می شود. می توان از این کارت اعتباری برای خرید در برنامه های سامسونگ و همچنین محصولات سامسونگ استفاده نمود. امکان خرید با این کارت اعتباری ساده و در عین حال از تخفیفات ویژه این شرکت برای خرید با این کارت اعتباری نیز بهره مند شد. حال که تا اندازه ای درباره پرسش سامسونگ مانی چیست؟ و چگونه کار می کند؟ آموختیم، بیایید کمی نیز به راهنمای استفاده از سامسونگ مانی بپردازیم.

سامسونگ مانی چیست

سامسونگ در ماه می سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که قصد دارد با همکاری شرکت مالی SoFi کارت نقدی راه اندازی کند. به این کارت Samsung Money گفته می شود

برنامه پرداخت سامسونگ

می توان پس از یک بار تایید و استفاده فیزیکی از این کارت، برای پرداخت های مجدد از کارت اعتباری سامسونگ مانی استفاده نمود. برای بررسی موجودی، بررسی خرید ها و همچنین شارژ و انتقال و همچنین تخفیفات کارت اعتباری می توان از پلتفرم پرداخت سامسونگ استفاده نمود و با استفاده از برنامه پرداخت سامسونگ کارت اعتباری Samsung Money را مدیریت کرد.

امتیاز ویژه سامسونگ مانی

خرید های انجام شده با کارت اعتباری سامسونگ امتیازاتی را برای کاربران آن به همراه دارد که با توجه به این امتیازات می توان از جوایز ویژه ای از شرکت سامسونگ بهره مند شد.

پرداخت سامسونگ: کجا می توانید از آن استفاده کنید؟

احتمالا شما می توانید با کارت اعتباری دیجیتال سامسونگ مانی در هر مکانی که سامسونگ را پشتیبانی می کنند، از پرداخت سامسونگ استفاده نمایید. در مورد پول فیزیکی سامسونگ به لطف پشتیبانی مستر کارت، کارت های اعتباری سامسونگ در هر کجا که مستر کارت پذیرفته می شود، کار می کنند. با توجه به همکاری SoFi نیز دارندگان کارت اعتباری سامسونگ مانی قادر هستند بدون هیچ گونه هزینه ای از Samsung Money با بیش از ۵۵۰۰۰ دستگاه خودپرداز استفاده نمایند.

سامسونگ مانی چیست؟

Samsung Money در واقع به وسیله پرداخت سامسونگ یکپارچه سازی می شود. به این معنی که می توانید مستقیما از برنامه پرداخت سامسونگ، درخواست کارت اعتباری بدهید

آیا باید هزینه ای برای سامسونگ مانی پرداخت کرد؟

طبق بیان سامسونگ، این کارت اعتباری در هنگام راه اندازی حساب هزینه ای را دریافت نمی کند و شارژی نیز ندارد. در هنگام استفاده از Samsung Money با دستگاه های خود پرداز نیز هزینه ای از این کارت اعتباری کسر نمی شود و هزینه ای در پی ندارند. با این حال، این شرکت هنوز هم اطلاعات خاصی در مورد هزینه های این کارت اعتباری ارائه نکرده است. و این اتفاق فرصتی را فراهم می کند تا سامسونگ قانونا برای ویژگی های مختلف هزینه هایی را قرار دهد.

سامسونگ مانی را چطور تهیه کنیم؟

Samsung Money در واقع به وسیله پرداخت سامسونگ یکپارچه سازی می شود. به این معنی که می توانید مستقیما از برنامه پرداخت سامسونگ، درخواست کارت اعتباری بدهید. در همین حال، مشتریان علاقه مند می توانند در وب سایت سامسونگ یا وب سایت های ارائه دهنده این کارت اعتباری برای گرفتن آن ثبت نام کنند.

سامسونگ مانی چه زمانی در دسترس خواهد بود؟

حال که مقاله سامسونگ مانی چیست؟ و چگونه کار می کند؟ را مطالعه کرده اید، لابد این پرسش در ذهن شما نقش بسته است که سامسونگ مانی چه زمانی در دسترس خواهد بود؟ با توجه به اخبار اعلام شده از طرف سامسونگ به نظر می رسد، این کارت اعتباری در اواخر تابستان ۲۰۲۰ ارائه خواهد شد.

پس از افتتاح و تامین بودجه یک حساب کاربری پرداخت سامسونگ، مشتریان سامسونگ مانی واجد شرایط دریافت امتیاز ۱۰۰۰ دلاری برای  خرید Samsung Galaxy S20 5G و تلویزیون Samsung QLED 4K و یا هر محصول دیگری که توسط این شرکت ساخته شده است، می شوند.

سامسونگ مانی اول در ایتالت متحده عرضه می شود و سپس در کشورهای مختلف دیگر نیز پشتیبانی خواهد شد.

همچنین سامسونگ فاش کرده است که همه کاربران Samsung Money در ایالت متحده به زودی تخفیف ویژه محصولات مختلفی چون تلفن های هوشمند، تبلت، تلویزیون، لپ تاپ، یخچال و حتی اسپلیت ها و… دسترسی پیدا خواهند کرد. این تخفیف ویژه را می توان با هر پیشنهاد دیگر سامسونگ ترکیب کرد. یعنی این تخفیف در کنار تمام تخفیفات دیگر ارائه خواهد شد و محدود نخواهد بود.

جهت استفاده از امکانات سامسونگ مانی باید برنامه پرداخت سامسونگ را روی تلفن های همراه خود نصب کنید.

همچنین اطمینان داده شده است که امنیت این کارت کاملا تضمین می شود و از آنجا که این کارت اعتباری به پول های نقدی موجود در آن محدود است، برای هر تراکنش غیر مجازی که توسط این کارت های اعتباری انجام شود هشدار دریافت خواهید کرد و مسئولیت تمام کار به عهده کاربران آن خواهد بود. لازم به ذکر است که سامسونگ مانی اطلاعاتی چون شماره کارت، تاریخ انقضا و سی وی وی را نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *