چگونه در ایران اقدام به ساخت مسترکارت کنیم؟

/ / اقتصادی
ساخت مسترکارت

مسترکارت همچون ویزاکارت یک حساب ارزی بین المللی می باشد که می توان به وسیله آن در هر جای جهان اقدام به خرید و انتقال وجه نمود. این کارت همچون کارت های معمولی که در بانک های محلی صادر می شوند می باشد و تنها فرقش در این است که این کارت در ۱۴۰ کشور دنیا قابل استفاده می باشد. اما کارت های معمولی فقط در همان کشور کارایی داشته و در کشور های دیگر هیچ اقدامی را نمی توان به وسیله آنها انجام داد. اگر مایل به ساخت مستر کارت می باشید بهتر است این مقاله را از دست ندهید.

به طور کلی استفاده از مستر کارت خیلی مناسب تر از وجه نقد می باشد و لازم نیست برای یک سفر یا خرید و یا حتی انتقال وجه وقت خود را در صف صرافی ها و بانک ها هدر بدهید. یا یک مشت پول برای خرید کردن، همراه خود کنید.

مستر کارت این اجازه را به شما می دهد تا هم تراکنش داشته باشید و هم در مواقع ایی که احتیاج به انتقال وجه داشتید کار انتقال را به راحتی با هر ارزی که لازم دارید انجام دهید.

برای افتتاح حساب مسترکارت از خدمات میهن پرداخت استفاده کنید.

مزایای ساخت مسترکارت

اگر بخواهیم مزایای دیگر این کارت را برایتان بیان کنیم این است که:

_ کارمزدی که این کارت برداشت می نماید بسیار کم و ناچیز است.

_ اگر مایل باشید می توانید دریافت صورت حساب روزانه و رایگان داشته باشید.

_ به راحتی از دستگاههای خود پرداز از هر کشوری پول نقد دریافت کنید.

_ از فروشگاههای بین المللی امکان خرید وجود دارد.

شکل گیری و ساخت مسترکارت

مستر کارت یک کمپانی خدمات مالی چند ملیتی است که در کشور آمریکا تاسیس یافته است. از صادر کنندگان نخست این کارت می توانیم به بانک یونایتد، ملی کروک، بانک کالیفرنیا و بانک ولز فارگو اشاره نماییم.  در آخر هم در سال ۲۰۰۵ به عنوان یک بانک چند ملیتی در جهان شناخته شد.

جالب است بدانید که در ابتدا نام مستر کارت،  مستر شارژ بوده و در اواخر سال ۱۹۷۸ نامش به مسترکارت تغییر پیدا کرد.

ساخت مسترکارت

مستر کارت در ایران

همانطور که می دانید ایران در تحریمات آمریکا به سر می برد و به علت اینکه مسترکارت هم در کشور آمریکا تاسیس یافته و در حال کار است، این کمپانی کشور ایران را برای استفاده از مسترکارت مورد تحریم قرار داده و مردم ایران نمی توانند به آسانی از این کارت بین المللی استفاده شایانی ببرند.

اما خوب با گذشت چند سال از تحریمات، این سختگیری ها کمتر شده و ایرانی ها هم می توانند با شرایطی از این کارت استفاده کنند.

نکته

به علت همین تحریمات است که تا کنون مردم ایران به طور کامل شناختی از مستر کارت و مزایای آن ندارند. ساخت مسترکارت در ایران کمی با دشواری همراه خواهد بود که با توجه به خدمات نوین میهن پرداخت شما به راحتی قادر به افتتاح این حساب خواهید بود.

 

جایگاه مستر کارت

با گذشت حدود شصت سال از فعالیت این کمپانی می توان به جرات گفت که هر روز سهم بیشتر بازار های مالی دنیا از آن مسترکارت می شود.

خوب است بدانید که ایده هایی که مسترکارت برای مبادلات بین المللی و تجاری به مشتریان خود ارائه می کند باعث شده تا کاربران در این عرصه ها بهترین ها را بدست آورند. چرا که از طریق اینترنت و همچنین مالیات کمی که دریافت می کند باعث می شود تا افراد بدون هیچ مشکل و یا نیاز داشتن به واسطه به طور مستقیم با شرکت های معتبر ارتباط برقرار کنند و قرارداد ببندند.

امنیت مسترکارت

این کمپانی از نظر امنیت کارکرد بالایی داشته و به راحتی و بدون هیچ استرس و نگرانی می توان در آن ارزهای رایج دنیا را نگاه داشت و یا انتقال وجه داشت.

طوری که حتی اگر این کارت ها مفقود گردند هیچ استفاده ایی نمی توان از آن نمود. چرا که این کارت ها به وسیله یک پین که در اختیار صاحب کارت است استفاده می شود و بدون پین امکان استفاده و خالی کردن کارت به هیچ وجه وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *