خرید لجر نانو ایکس Ledger Nano X

 کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس  Ledger Nano X  در سال ۲۰۱۹ توسط شرکت فرانسوی لجر رونمایی شد. از ویژگی های بارز و جالب لجر نانو ایکس نسبت به نسل قبلی خود یعنی لجر نانو اس ، دارا بودن قابلیت بلوتوث جهت اتصال به گوشی های هوشمند است. همچنین صفحه نمایشگر بزرگتر و نیز قابلیت ذخیره سازی و مدیریت همزمان صدها ارز دیجیتال با پلاتفرم امنیتی ارتقا یافته در این کیف پول جدید لجر قرار گرفته است. در نسخه جدید لجر یعنی نانو ایکس مدیریت همزمان ارزها در سخت افزار کیف پول ، به طرز چشمگری بهبود یافته و امنیت را نیز با پرتوکول های پیچیده تر ارتقا بخشیده است و خرید لجر نانو ایکس Ledger Nano X را ضروری کرده است.

 

خرید لجر نانو ایکس


برتری مطلق نسبت به مدل های پیشین

 

یکی از نقاط ضعف و تجربه ی نامناسب لجر نانو اس ، کوچک بودن ابعاد آن برای قرارگیری در دست و نیز کوچک بودن و وضوح نامناسب صفحه نمایش آن بود. در لجر نانو ایکس ، ابعاد لجر کمی بزرگتر و صفحه نمایش آن نیز اندازه و وضوح بیشتری دارد. 

برتری چشم گیر دیگر لجر نانو ایکس پشتیبانی آن از تکنولوژی بلوتوث است.  با استفاده از قابلیت بلوتوث میتوان لجر نانو ایکس را به تلفن همراه اتصال داد و بدون اتصال فیزیکی، به انجام تراکنش‌ها از طریق تلفن همراه پرداخت. این ویژگی به گونه ای باور نکردنی میتواند مدیریت و خرید و فروش ارزهای دیجیتال را تسهیل کند.

علاوه بر اینها، بهبود های طراحی نیز در لجر نانو ایکس نسبت به لجر نانو اس به وجود آمده است و طراحی تازه ترین نسخه ی لجر، بهتر و خوش دست تر شده است. به عنوان مثال قسمت وسط کیف پول لجر که کاور کیف پول را به بدنه متصل میکند و حالت لولایی دارد، به جای یک فضای خالی که در لجر نانو اس وجود داشت، در لجر نانو ایکس به جای فضای خالی از یک دکمه استفاده گردیده.

 

خرید لجر نانو ایکس

 

 

 

کلید خصوصی یا همان Private Key در کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس ، با با پیچیده ترین پروتکل محافظت میشود. در داخل تراشه ایمن لجر نانو ایکس محافظت حداکثری در دسترس شماست و حتی در برابر پیچیده ترین حملات هکرها نیز در امان خواهید ماند. با خرید لجر نانو ایکس Ledger Nano X امنیت ارزهایتان را به حداکثر برسانید

 

 

 

بروز ترین ورژن امنیتی و پیشترفته ترین رابط کاربری

 

چیپ امنیتی که در تراشه ی لجر نانو ایکس نصب شده است، به چیپ ST33 ارتقاء پیدا کرده است. این در حالی ست که مدل چیپ نسخه قبلی لجر یعنی لجر نانو اس ST31 است. لجر نانو ایکس به گونه ای قابل ملاحظه، واکنش گرایی بیشتری نسبت به مدل قبلی یعنی لجر نانو اس دارد.

 

خرید لدجر نانو ایکس

 به وسیله لجر نانو ایکس میتوانید بیش از یکصد اپلیکیشن را روی کیف سخت خود نصب کنید. لجر نانو ایکس از حافظه ای گسترده تر نسبت به لجر نانو اس به منظور نصب اپلیکیشن برخوردار است. سکه های پر طرفدار بازار ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین – اتریوم – ریپل – بیتکوین کش – ایاس – استلار – مونرو – تتر و بسیاری دیگر از سکه های مرغوب، توسط این کیف پول پشتیبانی میشوند.

 

 

 

فروش لجر نانو ایکس Ledger Nano X در میهن پرداخت

 برای خرید لجر نانو ایکس ، کافیست وارد حساب کاربری خود شده و سفارش تان را ثبت کنید. در شهرهای تهران و شیراز لجر سفارش داده شده ظرف دو ساعت و در سایر نقاط کشور ظرف ۴۸ ساعت تحویل داده میشوند